BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973894 przez moofka
heloł heloł B) nie piszę ale podczytuję i też zaciskam kciuki za starania i maliny ciążowe! pozdrawiamy z Zosią wszystkie cioteczki :)

a jakby któraś chciała podejrzeć Zośkę to wrzuciłam świeże foto na grudniówkach :)

www.zapytajpolozna.pl/forum/x-xii-2013/6...13?start=7320#973892
Podziękowania: martyna_z, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973896 przez Patikierc
już po lekarzu wiec tak:
11dc:
trzon macicy przodozgięty,jednorodny(nie wiem co to znaczy)
endometrium grubości 6mm(też nie wiem)
jajnik prawy o prawidłowej echogeniczności,z pęcherzykiem śr 15mm
jajnik lewy o prawidłowej echogeniczności
zatoka douglasa wolna

nic nie rozumiem wiem że podobno wszystko ok :lol: może wy się wypowiecie?

oczywiście lampka wina jest :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973897 przez Patikierc
no i masz nowa :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973924 przez Sandruska1995
joanna ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973932 przez joanna1991
Hej dziewczyny! u mnie nadal @ brak, test ciążowy wyszedł negatywny :( nie wiem co myśleć bo zadręczam się pytaniami co jest, co się dzieje przecież moje wyniki PRL i TSH są bardzo dobre, od listopada przecież do dnia dzisiejszego biorę bromka i nie powinnam mieć żadnych takich zaburzeń....może to faktycznie przez stres.. idę na miasto trochę żeby przestać myśleć..


PATI no napewno sobie odłożycie więcej kaski mieszkając u rodziców. Życzę wam szybkiego kupna własnego mieszkanka :) nie ma to jak na swoim ;) dwa lata mieszkałam z mojego męża rodzicami ( nie miałam żadnych jakiś złych relacji z nimi) ale wiadomo samemu lepiej :D a w waszej sytuacji to jak narazie dobra decyzja :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973933 przez aklim88
Przyjechałam na usg i okazało sie ze osoba która powinna go robic jest chora i muszę jechac do szpitala do innej miejscowości.

Joanna - poczekaj ze dwa dni i zrób test jeszcze raz. Moze hcg jeszcze nie wzrosło odpowiednio mocno albo byłaś siusiu w nocy. Jak czuły robiłaś test ciążowy?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973937 przez Sandruska1995
joanna dokładnie tak jak mówi aklim ja jakoś mam przeczucie ze będzie fasolka u Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973949 przez Nefri
Joanna wiem, że jestem nowa i nie znam Twojej historii, ale też mocno trzymam kciuki, żeby jednak ten test wyszedł pozytywnie, może faktycznie jeszcze za wcześnie.
Ja byłam wczoraj u mojej ginekolog, dostałam skierowania na wszystkie badania, ktore chciałam, dodatkowo jeszcze na hcg, jak już będę miala podejrzenia :) Także nie będę musiała płacić za te badania przynajmniej. Prolaktynę mam zrobić w dowolnym dniu cyklu, więc robię w poniedziałek. Powiedziała mi, że ponieważ niedawno zakończyłam karmienie, to PRL może być podwyższona, ale na razie nie wprowadzałaby leczenia, bo to normalne i można tylko zaszkodzić, rozregulować gosp. hormonalną, ale np. progesteron mam ok, mam teraz zbadać dwa razy w 2 fazie cyklu, żeby sprawdzić czy wzrasta, a TSH powiedziała, że super, bo miałam 1,5, a powiedziała, że nawet do 2,5 ok, ale że u mnie jest bardzo ładne to TSH. A o castagnusie powiedziała, że to dobry lek i śmiało mogę brać, na pewno nie zaszkodzi. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona, bo ona mnie zawsze jakoś tak podnosi na duchu i cieszę się, że znowu trafiłam w jej ręce.

Dziewczyny, może znacie kogoś, kto myśli o kupnie mieszkania w Warszawie? Mam do sprzedania mieszkanie, małe 3 pokojowe, podaję linka i sorki za spam ;)
otodom.pl/pilnie-sprzedam-mieszkanie-och...koje-id35244876.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973950 przez Nefri
Aha, ja się zaopatrzyłam w kolejny zestaw testów owulacyjnych i od dzisiaj znowu testuję przez cały miesiąc, co by nic nie przegapić (dzisiaj dopiero 6dc ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973960 przez zancik
Witajcie :)
Paskudna pogoda słońca brak :( :( :( Wczoraj dostałam całą torbę ubranek dla Tosi :) :)

Aggi ale palnęłam z tymi ubrankami hahaha sama z siebie sie śmieje :laugh: :laugh: :laugh:

Moof Zosia śliczniusia :) buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Pati niestety ja siękompletnie nie znam na badaniach więc nie pomogę :(

Joanna a może zrób bete?cały czas zaciskam kciuki :)

Nefri najważniejsze pozytywne nastawienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973972 przez joanna1991
Dziewczyny na opakowaniu ani w ulotce nie jest zapisane jaka czułość ale chyba 25 mlU/ml. tak sądzę...ale nie wiem dokładnie.. Betę zrobię pod koniec przyszłego tygodnia jeżeli @ nie dostanę do tego czasu.
Jeśli znów nam się nie udało to spróbujemy jeszcze raz.. nic do stracenia. Również zaopatrzę się w testy owulacyjne :)

ALKIM ale kłopotu ci narobili z miejscem USG tak się cieszyłaś że szybciutko swoją dzidzi zobaczysz a tu o! napisz już jak będziesz po usg :)
ZANCIK no no to wyprawka dla Tosi idzie pełną parą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973973 przez joanna1991
PATI sądzę również że twoje badanie usg jest w porządku, o ile dobrze pamiętam to ja miałam podobne z tym że ja mam tyłozgięcie macicy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973995 przez aklim88
Joanna - bardzo mocno trzymam kciuki! Najważniejsze, że masz pozytywne nastawienie. Tak trzymaj!

Żancik - fajnie, że dostałaś w spadku ubranka. Ja najlepsze po Ali wydałam i pewnie ich nie odzyskam, bo szwagierka rodzi 3miesiace przede mną.

Jak będę pod koniec maja w Polsce, to przejrzę to co zostało po Ali, bo moi rodzice przechowują jej stare ubranka, których nie wydałam.

Byłam na tym usg. Kazali mi od razu jechac wiec pojechałam. Szczescie, że mamy już tu samochód i jeżdzę tu juz (pod prąd ;) ), to mogłam bez stresu pojechać. Trochę się naczekałam, ale chyba nie dłużej niż pół godziny, więc spoko.

Ciąża pojedyńcza, przezierność 1,2 mm, długość malucha od głowy do pośladków CRL niecałe 50mm. Wszystko w normie. Wiek z usg odpowiada mniej wiecej temu licznemu według miesiàczki. Słyszałam serduszko. Prawie się popłakałam. Lekarz na bieżąco opowiadał co widzi. Było spoko. Potem pobrali mi krew na test PAPP-a i za tydzień ma przyjść wynik pocztą.

Następne usg w 20tc. Umówiłam sie 27maja, dzień przed wylotem do Polski, więc już w PL nie będę robiła. Wreszcie wiem na 100% że jestem w ciąży. Jak na razie jestem zadowolona z opieki. Jedyne co na minus, to że za zdjęcia z usg trzeba płacić. 5 funtów za sztukę, ale da się to przeżyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974002 przez Pinezka
Joanna - jesli test byl 25 miu to poczekaj jeszcze klika dni i powtorz. U mnie wyrazne kreski wyszly dopiero ok 18 dni od zaplodnienia i test byl czulszy, bo 10 miu. Albo bete zrob. Trzymam kciuki :)

Aklim - dobrze, ze wszystko ok :) I nie boisz sie tak pod prad? ;)

Nie udzielam sie czesto, bo junior mnie absorbuje, ale wam wszystkim kibicuje :)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #974004 przez brown24
U mnie dziś pogoda paskudna, leje cały dzień, nic tylko spać, poza tym humor równie paskudny, nie wiem czy to PMS, oby nie... Postanowiłam zrobić dziś wykres na ovuFriend, bo z tymi paskami wklejonymi w zeszycie, i moimi bazgrołami bieda sie wyznać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl