BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu #977788 przez aggi
dzień dobry B) paskudna noc za mną, no jakbym noworodka miała w domu :blink: co 4h równiutko ryk na jedzenie :pinch: do tego kot psychiczny :sick: o 4 miauczał bym go wypuściła na dwór ale paskuda tak pokracznie jakoś szła po schodach, że wlazła mi pod nogi i zleciałam :huh: no myślałam że ją zabiję ! Na szczęście Maksa odłożyłam jeszcze stanowczo do łóżeczka i śpi. Mam chwilę by wypić dwie gorące malinowe herbaty, zjeść śniadanie i na spokojnie neta przejrzeć :evil:

zancik pewnie że przeżyjesz :) Choć ja bardzo późno miałam skierowanie na glukozę bo jakoś w 30tc już byłam i były upały... to mi się to fajnie piło bo mega mnie suszyło :D a testa mnie nie korci robić, poczekam grzecznie do @, a i tak testa nie mam żadnego w domu :P eee no wózek taki letni spacerówkowy, fajny :) przydaje się taki :) jak go upierzesz to jeszcze Ci się przyda :) ja teraz kupowałam spacerówkę taką mniejszą bo z tego 3w1 ciężko się pomieścić w samochodzie mojej mamy, jak gdzieś z nią jadę.. a poza tym na 5min do sklepu też za dużo roboty z nim ;) a ciuszki prześliczne takie różowiutkie :woohoo: no i domek Tosi :) super !

nat biedna :( nie wiem o co chodzi ale trzymam kciuki za nią !

magmus hmmmm ciekawe z tym bólem.... ;) a może za późno test zrobiłaś?

Asiaa ja to się szykuję na @ :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977813 przez joanna1991
ZANCIK świetne ubranka i wózek! Brzuszek ci tak szybko rośnie że szok :woohoo: alee dobrze niech rośnie zdrowo maleńka księżniczka :*

NAT trzymam kciuki :*

ASIAA owulkę miałam 16,04 a ból brzucha miałam właśnie od 16,04 do wczoraj, dziś już mniej mnie boli a na dodatek takie pryszcze mi wyszły na całej twarzy że masakra :( to w dniu @ mniej mi wychodziło :/

AGGI zobaczymy czy ta twoja @ przyjdzie :D hi hi

A więc zaraz szybka kawka i wypad na miasto z mamą :) później zajrzę do was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977816 przez zancik
Witam się :)
No dzis pogoda piękna właśnie pranie muszę iść powiesić.A i do gminy zdało by sie iść ale nie chce mi się hahah :laugh: Dzis mamy studniówkę :woohoo: :woohoo:

Aggi bidulko :kiss: to miałaś paskudna noc :( Ogólnie ten wózek nie jest zły tylko wydaje mi sie ,że jak chłodniej to głębszy by był lepszy B) No to czekamy na @ albo przyjdzie albo zabładzi ;) :P

Nat co sie stało? :(

Joanna brzuch rośnie ostatnio jak szalony :) O to może u Ciebie coś ma sie na rzeczy :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977817 przez miśka23
Witam wszystkie starające :) Właśnie zaczęliśmy z mężem starania o dzidzię. Dziś doszły do mnie testy. Zamawiałam je na all. Cykle mam 30 dniowe, dziś jest 16 dzień cyklu. Właśnie zrobiłam test i mam do was w związku z tym prośbę abyście pomogły mi go zinterpretować. Jeszcze dodam że bardzo chciałabym mieć córeczkę. Czy któraś mi podpowie kiedy najlepiej się starać aby to właśnie dziewczynka wyszła ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977820 przez aggi
joanna hehe tu jest więcej dziewczyn które bardziej oczekują niż ja :P poczekam w kolejce grzecznie :evil:

zancik a drugi jaki jest? Mi się wydaje że jeśli ma twarde podłoże to na początek wystarczy :) Potem na zimę wiadomo że lepiej głeboki normalny bo cieplej w gondolce no i na śniegu/błocie duże koła pompowane są nieocenione :) racja albo przyjdzie albo nie, ja już schizy mam, pierwszy raz od porodu :P

miśka niestety co do planowania płci to tutaj wielokrotnie się teoria żadna nie potwierdziła więc w tym nie pomogę. A jestem tutaj już hoho :) A test hmm wygląda na pozytyw lub jutro może być jeszcze ciemniejsza kreska, jednak ja zaczęłabym dziś intensywne starania. Nie wiadomo przecież czy wczoraj już by nie było dwóch kresek? ;) powodzenia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977821 przez zancik
Witaj Miśka :)
Troszkę nie wyrazne to zdjęcie ale dwie krechy widać,więc trzeba działać ;) To wasz pierwszy cykl starań?Z tego co dziewczyny pisały to nie ma raczej sposobu na to żeby była dziewczynka albo chłopiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977822 przez aggi
Nefri mam nietypową prośbę :D Opowiedz mi jaki jest Tymek teraz co już umie robić itd :) czy jest w miarę samodzielny, czy wie o co Ci chodzi jak do niego mówisz.... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977824 przez miśka23
aggi niestety nie wiem jak było wczoraj, i zacznę już dziś starania :)
zancik zaczęliśmy starania w poprzednim cyklu, ale wydaje mi się, że to było już za późno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977825 przez zancik
Aggi drugi to taka typowa spacerówka kurde nie zrobie zdjecia bo jest u tesciowej.To mówisz,że mały stresik jest? ;) Właśnie przyczytałam na lipcówkach,że jedna mamuśka już miała cc wczoraj w 30tyg.na szęście wszystko jest obrze synus jest w inkubatorze i czeka go duzo badań :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977826 przez aggi
no właśnie też czytałam o tym cc zancik :dry: no ale oby wszystko było dobrze, u nas na sierpniówkach też miała jedna cc w 30tc, mała ważyła nieco ponad 800g ale teraz nadgania umiejętnościami nasze maluchy i wcale nie odstaje od nich :) no stresik jest ! Powiem Ci że czuję się jak gimbus jakiś hahhaa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977839 przez Nefri
Miśka ja w tym miesiącu co zaszłam w ciążę miałam taki test jak Twój a właściwie to ta kreska była ciut jaśniejsza, także czas działać ;)

Aggi ciężko powiedzieć, czy jest samodzielny, najbardziej lubi jednak jak się na niego zwraca uwagę i się z nim bawi. Jak np. robię coś w kuchni to szybko się nudzi i zaczyna marudzić. Ale ogólnie to rozumie wszystko co się do niego mówi, sam też coś zaczyna gadać. Chodzi sam już od prawie 5 miesięcy, więc teraz to już nawet biega, super kopie piłkę, nawet po mieszkaniu to jego najlepsza zabawa. Interesuje się już trochę bajkami, więc czasem niestety włączam mu teletubisie (to jego ulubiona) i mam spokój na jakiś czas. Lubi oglądać książeczki i jak mu czytam "Lokomotywę", uwielbia rozrzucać zabawki (klocki) po całym mieszkaniu, czasem uda mi się namówić go, żeby je też posprzątał, bo wkładanie do pudełka to też fajna zabawa :) Generalnie dzieci się ciągle zmieniają, kiedyś nie mogłam się doczekać, kiedy mały zacznie sam siedzieć, raczkować, chodzić, a teraz czasem bym chciała, żeby na chwilkę sobie poleżał, ale nieee, to się raczej nie zdarza, chyba, że śpi. No i też ważne, że rozumie już, że jest śpiący i już nie walczy z tym uczuciem jak kiedyś. Jak jest zmęczony, potrafi sam pójść do pokoju, wejść na nasze łóżko albo do łożeczka i przykryć się kocykiem - oczywiście wtedy ja musze przyjśc do niego i z nim poleżeć aż uśnie, ale przynajmniej tak daje znać, że jest śpiący. Oczywiście na ogół pilnuję tego, że mialy stałe pory spania, więc go nie doprowadzam do skrajnego przemęczenia ;) No i od 8 miesiąca życia robi kupę do kibelka (siedzi na nakładce na sedes), teraz już sam komunikuje, że chce kupę, np. łapie się za krocze i pokazuje drzwi od łazienki ;) dużo by pisać, ogólnie rozumiem, że jesteś zmęczona i się zastanawiasz, kiedy to się skończy :cheer: no niestety pewnie jeszcze długo będziemy zmęczone, ale na pewno im dziecko więcej umie, tym lepiej można je zrozumieć i jest troszkę łatwiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #977843 przez natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977850 przez aggi
Nefri dzięki za taaaką wypowiedź ;) od 8msca na kibelku? JAK? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977860 przez natB
Dziękuję za kciuki i modlitwę... Nie chce szczerze na razie pisać o koleżance, bo mam nadzieje, ze diagnoza u jej dzidziusia się nie potwierdzi eh...

aggi U nas Wład tez tak jak Tymon nefri kupę robi na nocnik od ponad pół roku i tak samo daje znać hahaha, trzyma się za krok :P potrafi tak pokazać 2-3 rrazy w ciągu dnia i jedno to zawsze kupa :P a.reszta siku... Na lato chce go odpieluchowac, możliwe że od stycznia uda mi się go zapisać do przedszkola :)... Y nas nauka była taka, że go sadzalismy zazwyczaj było to rano i wieczorem jak my ząbki i jak była kupa bilismy brawo i mały tak skumal :) pokazuje od miesiąca ze chce, a od roku jak mu się spytałam czy chce kupkę brał mnie za rękę i zaprowadzal na nocnik:) da się, chociaż wiem, że są dzieci które uciekają... Także spokojnie, możesz Maksa niedługo sadzac i sama zobaczysz :)

zancik ja gdybym wiedziała, że będę tak mało wózka używać to bym kupiła używany... Na prawdę pół roku raptem jeździł w gondolce potem mi wyrósł, chwile jeździł w spacerowCe... Ma lato kupiliśmy lekka spacerówka Ingelisina w góry, pojeździl w niej chwile a teraz chodzi na spacery na nóżkach... Przy drugim kupie sobie chustę :) wózki u nas są jam nowe... Fajnie, że udało Ci się zaoszczędzić :) wydasz pieniążki na co innego :) a najdroższe mleko i pieluchy heh:).. Wydatków jest full, ale da się przeżyć i je ogarnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977863 przez natB
martyna to jesteś w takiej sytuacji jak ja... Z dala od domu, przyjaciół, znajomych... Samotność doskwiera co nie? Ja na szczęście mam mojego S. Siostry w.pobliżu, mam do kogo czasem się odezwać i iść po poradę...

zancik ale domek Tosi :) piękny :) niech tam jeszcze.sobie posiedzi :) ma czas

joanna nic nie chce mówić, ale moja koleżankę od Owu bolały cały czas jajniki i jest w ciąży heh.:)

aggi no jak zaciazysz wcześniej niż my to foch :P nie no żartuje :P masz jeszcze 2 dni do @ :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl