- Posty: 1175
- Otrzymane podziękowania: 14
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- misia88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lili - 24.04.2012
Ja już lepiej się czuję. Zaczynają odpadać strupki. Mam nadzieję, że w środę wrócę do pracy, bo dzisiaj tata z mężem zaczynają remont łazienki i będzie ciężko pracować przy tych hałasach... W końcuuuu nasza upragniona łazienka!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- joanna1991
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 590
- Otrzymane podziękowania: 83
AGGI od 3 lipca (14dc) zaczynało się coś dziać na testach
Dodam, że od wczoraj boli mnie lewy jajnik i z troszeczka piersi pobolewają..
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- zancik
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia....
- Posty: 1194
- Otrzymane podziękowania: 114
Aggi wow no to za miesiąć Maksiu roczek nananana
Natkka niestety badania na czczo ale da się przeżyć
Joanna ważne,że staranka były
Misia nie wolno się załamywać głowa do góry
Martyna to czekamy na efekty
Pinezka oby było tak jak piszesz
Ada co u Was? no mam nadzieję,że to oczyszczanie organizmu przed wczesniejszym porodem niz w terminie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magmus88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2004
- Otrzymane podziękowania: 158
Byłam dzisiaj u ginka.... żadnych rewelacji...
Opowiem Wam jak znajdę chwilę. Dopeiro co wróciłam do domu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Aggi - " pojawiam się i znikam . . .i znikam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Jeeery nie zdołam Was nadrobić...
My już w domu, dziś 1 dzień w pracy po dłuższej przerwie... Mały zadowolony, że szedł do niani
Niestety mamy teraz z małym problem, bo na oczku w sumie na gałce ocznej ma jakiś pęcherzyk tak to mniej więcej wygląda... zaczynam się bardzo niepokoić
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
To w takim mega skrócie... jak wrócę już do normalnego trybu będę tu znowu częściej :*
żancik jeszcze troszkę troszeczkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Buziaki dla Maksia :*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Nattka gratulacje! Cieszę się, że Wam się udało
Zancik bidulo Ty się musisz kulać w te upały
natB obyś znalazła dobrą gin
Joanna i Martyna czekam na Wasze bladziochy ciążowe! Zaciskam kciuki żeby nadszedł już Wasz czas
Reszcie staraczek też życzę owocnych starań
Buziaki od mamy moof
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natkka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 756
- Otrzymane podziękowania: 68
natB - faktycznie idź do innego gin bo ten twój to trochę wymyśla, zanim orzekł endometriozę robiłaś CA125? Jak tak to jaki miałaś wynik? Z okiem faktycznie idźcie do dobrego okulisty, ale się nie martw. Na pewno wszystko będzie dobrze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
zancik sliczny brzuszek :*
nefri ja w takie gorące dni spacery odpuszczam i siedzę z maksem na kocu na ogródku w cieniu praktycznie cały dzień od 'po kaszce' czyli po 11 gdzieś
pumcia w ogóle nie masz dwóch kresek czy jeszcze mają czas by się pojawić??
nat wypoczeta??
moofka no nie wierzę że tu przylazlas
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
nattka miałam robione i w normie 18, ale to podobno nie tylko jest ten wskaźnik ca wyznacznikiem endo, można mieć to w normie przy endo
aggite auta to skarbonki bez dna :/ wkurzyc się można :/.. Haha a z tym tekstem to prawda haha
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Idziemy na 16 na wizytę do rodzinnego, zobaczymy, co powie na oczko, a później pewnie do okulisty eh
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Oczywiscie nie leje na paski
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











