BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #991062 przez Pumcia
Ucięło mi wiadomość :D oczywiscie nie leje na paski, żeby nie bylo he he zastanawiam się czy może to byc wina testów czy moja :-\ za tydz mam okres wiec pójdę po do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991065 przez miśka23
Pumcia mi też zawsze wychodziły testy negatywne, ale od kiedy piję ziółka w końcu miałam pozytywny wynik testu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991094 przez moofka
Aggi spoko loko wezmę maczetę w drugą rękę i się ogarnie całą dzielnie :side:

natB ja też nie wiem kiedy ten czas zleciał :blink: póki co to drugie planujemy w przyszłym roku, chciałabym mieć tak 2,5-3 lata różnicy ale zobaczymy jak wyjdzie :whistle:

Nattka zdjęć to ja mam miliony :woohoo:

Zosia dla cioteczek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991123 przez misia88
zancik Nisko masz brzuszek, więc już niedługo! Trzymam kciuki! :) Ja pamiętam, że jakoś dwa tygodnie przed porodem zaczął mi się obniżać (35tc), później czop powoli odchodził i czyszczenie organizmu. W sobotę przed porodem zrobiliśmy sobie wycieczkę do Łazienek i chodziłam caaaały dzień, a we wtorek już urodziłam... :P No i skurcze przepowiadające miałam kilka dni z rzędu, a w dzień porodu cisza, nawet Lili już mało się ruszała... :P

moofka Jaka fajna Zosia. :) Chyba mały rozrabiaka, co? :)

natB O samochodach już nic nie mówię, bo my szukamy drugiego i baaardzo ciężko coś sensownego znaleźć...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pumcia Oby w końcu się pokazały piękne maliny, najlepiej na teście ciążowym! :) Długo się już staracie??

A ja już mam się lepiej. Krostki odpadają, może jutro już do pracy wrócę. Wczoraj tata i mąż wyburzyli ściankę w łazience i jest taki pierdolnik, że szok. Ale od razu większa łazienka. :D

U mnie jeszcze kilka dni i @ iiii zaczynamy staranka. :) W tym cyklu zrobiłam sobie teściki owu tak dla sprawdzenia, bo nigdy nie robiłam i były malinki, więc mam nadzieję, że kolejny cykl będzie już owocny. :) Jutro idę do gin po wyniki cytologii, trzymajcie kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991127 przez aggi
nat noooo skarbonki, ale bez auta też źle :dry: ani tak, ani siak... trzymam kciuki za wizytę !

pumcia a byłaś u gina? pomijam to że Twój nieregularny tryb życia może mieszać, ale przebadać się też warto, hmm?

moofka I tak Zośka na dzielni rządzi, a jak coś nie tak będzie to przyjedzie banda z Gwardii i jej pomoże hehe :evil: :silly:

misia a mi nic a nic się brzuch nie obniżył do samego końca :ohmy: oddychanie to była masakra i noga Maksa co chwila na samej górze żeber. AŁA :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991128 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991159 przez misia88
aggi A w którym tygodniu rodziłaś? :) Naturalnie czy CC?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991171 przez ann-sunshine
Witajcie,

nie bijcie, czasu nijak nie mam na wątek testowy, testowa być nie mogę bo @ od 5 listopada 2013 nie widziałam na oczy :silly:

Żancik tu już na wylocie, oooo szybkiego i łatwego rozwiązania życzę.

Widzę, że ekipa testowa ładnie się pozmieniała

A co u mnie. Obie panny w żłobku, tzn Natulka dziś z gorączką odebrana więc parę dni posiedzi w domu, ja dorabiam na pół etatu do końca tego miesiąca, w sierpniu wszystkie siedzimy w domu, bo żłobek ma wakacje. Po wakacjach wracam do pracy swojej, Martulkowa idzie do przedszkola, a Natulka do żłobka. Co do ostatniego suwaczka, to nie wiem, mnie się odwidziało 3 bobo, mąż będzie namawiał, ale tak łatwo mu ze mną nie pójdzie.

Pozdrawiam wszystkie testowiczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991183 przez zancik
Aggi :kiss: :kiss: Jak Maksiu znosi upały??

NatB super,że wypoczęłaś :kiss: :kiss:

Moofka super,że zwitałaś :) Zosieńka cudna ucałuj ja od cioteczek :kiss: :kiss: :kiss: Na pewno pochwalę się Tosią jak tylko zechce wyjść ;) Co u Ciebie??

Misia brzuszek opuszcza się juz od dawna ,ale małej chyba tam dobrze :) :) Choc nie ukrywam,że już bym chciałą żeby wyszła ;) super,że strupki juz schodzą :) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :kiss:

Ann nie dziękuję ;) :kiss: Zdróka dla Natulki :kiss: :kiss: Fajnie dziewczyny rosną szybko co??? :kiss: Naprawde @ jeszcze sie nie pojawiła?? :whistle:
Podziękowania: misia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991229 przez magmus88
Hej!!

Pumcia - ja też tak mam, że na testach cisza :( od stycznia tylko 2 razy miałam malinki

moofka - witaj! Mała śliczna :)

Co do mojej wczorajszej wizyty....

Castagnusa mogę brać :PP (a tak się bałam zapytać) :D
Na monitoring mam się umówić jak tylko będę mogła, czyli po tych moich urlopach i delegacjach.... Doktor widział 20mm pęcherzyk... ale to byłl moj już 26 dc :(
Stwierdził, że mogę mieć ogólnie problemy z owulacją.... powiedział też, ze może się pokusimy na badanie drożności jajników metodą laparoskopową. Oczywiście już wyczytałam, że w większości przypadków jest to bolesna sprawa..... Miała któraś? ktoś coś wie?? hehehe

Poza tym biorę dalej tą luteinę. Możliwe, że ją odstawimy, żeby zobaczyć jak jajniki same działają.... ale to już po wizycie. I dostałam skierowanie na krew... jakieś 3 wyniki ale teraz oczywiście nie pamiętam, a nie mam ich przy sobie. No i męża wziąć pod lupę ehehe. Ach i jeszcze hormony tarczycowe przynieść aktualne.....

Także nic tylko czekać na wrzesień! Chyba, że się coś poprzesuwa i dam rade iść pod koniec sierpnia.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991243 przez miśka23
Magmus głowa do góry. Wszystko będzie dobrze. Zrobisz badania i wszystko będzie jasne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991437 przez misia88
magmus88 Dobrze, że lekarz nie bagatelizuje problemu. Porobisz badania i na pewno szybko się uda. Trzymam kciuki!

Ja już po wizycie u gina. Okazało się, że cytologia wyszła II i mam zapalenie. Mam brać Invag i w sierpniu powtarzamy cytologię. Jest zielone światełko na starania! :D Zatem teraz czekam na @, powinna być w weekend i pod koniec lipca owu i działamy. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991480 przez ann-sunshine
Zancik rosną, nie nadążam wyieniać garderoby w szafach. @ nie było bo Nati ciągle na cycusiu, mleka krowiego nie może więc normalne mm u nas odpada. A poza tym zaczyna już chodzić za ręce więc wesoło mam.

Magmuś jak od stycznia tylko 2 razy maliny to dobrze że lekarz chce owulację monitorować. Z tego co dziewczyny tu pisały to badanie drożności do przeżycia, najgorzej jak zrosty są. Trzymam kciuku aby szybko lekarz odkrył powód i znalazł rozwiązanie.

Misia a możecie się podczas leczenia starać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991503 przez misia88
ann-sunshine Pytałam lekarkę czy na czas przyjmowania leków (Invag) mamy wstrzymać się od starań. Powiedziała,że nie, tylko najlepiej wtedy brać globulkę po stosunku. :) Ufff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991579 przez natkka
misia to dobre wiadomości, trzymam kciuki :)
u mnie wszystko w porządku - byłam dzisiaj u gin, widziałam serduszko małego, moja gin pała entuzjazmem, że pewnie będzie happy end :) ja też na to mocno liczę :) dalej leżę i nic nie robię więc ma naprawdę przyjemne warunki do rozwoju, poza tym mdłości mam 24/24, odrzuca mnie od niemal wszystkiego więc niewiele jem niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl