BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #991585 przez martyna_z
Zancik, piękny domek ma Tosia i już faktycznie nisko :)

natB fajnie że wyjazd udany, a co tam z oczkiem małego? koniecznie zmień lekarza, ta ginka dziwna jakaś

moofka! gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ;) Zosia cudna :)

misia dobrze że tak szybko wydobrzałaś, ospa to nic fajnego...

O i Ann zawitała :) miło Cie widzieć, chyba te pozytywne kreseczki Was ściągnęły :) jeszcze trochę czasu do tego starania o 3 więc może Ci się jeszcze odmieni, a jak nie to można jeszcze poczekać aż dziewczyny jeszcze podrosną to będą pomagały się zajmować najmłodszym/najmłodszą :)

magmus, najważniejsze że jest jakiś plan działania i pomysł na sprawdzanie/leczenie. Niestety tak jest że czasami musimy trochę o tego potomka powalczyć. Zaciskam kciuki żeby jak najszybciej się wyjaśniło i udało zafasolkować :)

natkka to Ty leż a my trzymamy kciuki za to małe serduszko :)

A u mnie zmian ciąg dalszy, przedwczoraj śniło mi się że znalazłam pracę, wczoraj zadzwoniła dyrektorka przedszkola i zaprosiła na rozmowę a dziś byłam u niej i mogę zaczynać od sierpnia :) normalnie jeszcze w to nie wierzę. Warunki finansowe trochę słabsze niż w tym co jestem teraz, ale przynajmniej wygląda na to że będzie normalniej pod względem atmosfery no i wszystko rozwojowe więc podwyżki niewykluczone. Ile by nie było to w domu tego nie wysiedzę. Teraz tylko kierunek Chorwacja, wracamy i zaczynam nową pracę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991606 przez moofka
Martyna a gdzie ja nie byłam ;) gratuluje nowej pracy :)

U mnie mało czasu bo Zośka, mąż, dom, praca i na deser jeszcze druga część remontu :blink: no jest co robić ;)

Zośka to mała rozrabiaka, lata wszędzie jak szalona. Ciągle się chichra i gada jak najęta głównie po swojemu. Niedawno zaliczyliśmy fazę "cio to?" :)

Postaram się odezwać od czasu do czasu :)

Nattka będzie dobrze! Mdłości przejdą a później będziesz się chwalić rosnącym brzuszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991625 przez natB
Dziewczyny przepraszam, że tak milcze..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mowie Wam psychicznie padam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991637 przez aggi
Witam się po wielkim
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Wczoraj taka burza o 5 była że prądu do 2 w nocy nie było u nas :/ dziś też co chwila wyłączają :/ sąsiadowi drzewo na ogródek się przewrocilo, a na wsi obok zginął facet - drzewo spadło mu na auto.. masakra strach myśleć jak życie jest kruche!! Niby zwykła burza...Także byliśmy wczoraj jak w średniowieczu, myślałam że ocipieje ;)

Nat oby wszystko się dobrze skończyło z tym okiem! Trzymam kciuki, biedny Wład :( mi wczoraj Maks spadł że schodka, tak huknął o płytki że myślałam że głowa rozbita ale na szczęście jest tylko guz...

nattka cudownie że widzialas serduszko :woohoo: :kiss: napewno będzie happy end :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991638 przez Pumcia
Misia88 - od 3 miesięcy robię i do tej pory nie zobaczyłam 2kresek na teście ;/ u Gina jeszcze nie byłam bo miałam zamiar właśnie po 3 miesiącach iść, żeby mieć z czym. Na pewno się przebadam, ale mój Gin ( a naprawdę zaj...fajny lekarz z powołania ) pracuje tylko 3 dni w tyg ostatnio, bo okazało się ze pracuje tez w klinice niepłodności :) a ja właśnie dostałam super propozycję pracy, o którą się starałam parę miesięcy :)

Magmus88 - ale przynajmniej zobaczyłaś :) mi jeszcze to dane nie było, chyba bym się cieszyła, jakby to były kreski ciążowe :) spoko, popiję ziółka od Miśki i dam znać czy mi też pomogły :) jak ich nie przepiję to podam dalej :D
A staramy się od początku tego roku, z tym że problem u nas jest taki że Maż pracuje w niemczech. Przyjezdza co 4-5 tyg na 10 dni, Także wyobraź sobie jak u nas ciężko trafić. Ale po nowym roku sprzedajemy wszystko co mamy w PL i spadam do niego :)

Miśka23 - no ja mam taką nadzieję, że mnie uleczysz :D liczę na Ciebie - " moja przyszłość jest w Twoich rękach " he he he :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991639 przez aggi
misia dokładnie dzień przed terminem 39t6d - naturalnie ;)

ann ty bohaterka jesteś dwójkę dzieci ogarniasz i dom i pracę.. także no cóż nic tylko podziwiać:-)

zancik daj spokój te upały to udręka mały przepocony non stop, marudny, a zasypianie na noc jest wielką histeria.. dobrze że dziś ochłodzenie. Uff:-)

magmus z tego co wiem to kilka dziewczyn tu na forum miało robionych droznosc ale podobno do przeżycia ból? Nie wiem ja nie miałam. Do września szybko zleci zobaczysz :-)

martyna gratuluję takiego obrotu sprawy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991699 przez Pumcia
Aggi - ja wiem, że mam dużo na głowie ale czy myślisz, że to może wpływać na Owu? nigdy się nad tym nie zastanawiałam ;/ nie powiem bo często jestem przemęczona - ale jeśli masz rację to wyluzuję :) w końcu teraz ciąza jest moim priorytetem. Mimo, że dostałam prace, nie mam zamiaru pracodawcy mówić o tym, że chce mieć dziecko :) w końcu będę na kontrakcie menagerskim wiec i tak ma mało do gadania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991710 przez aggi
pumcia myślę że organizm nie lubi stresu, częstych zmian, nieregularnego trybu życia i to wszystko jak najbardziej może mieć wpływ na cykl:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991712 przez Nefri
Pumcia Aggi dobrze pisze. A ja jeszcze się powtórzę z prolaktyną - stres równa się podwyższona prolaktyna, a podwyższona prolaktyna też hamuje owulację, bo w końcu kobiety karmiące owulacji nie mają, przynajmniej przez długi czas, a pokarm jest związany z wysokim poziomem prolaktyny. Także niestety trzeba się wyluzować, choć wiem, że bywa to trudne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991714 przez zancik
Hej :) My nie długo zaczynamy się szykować na wizytę ide z myslą,że gin powie,że Tosia wcześniej wyjdzie :) :)

Aggi no te upały okropne były :( Mam nadzieje,że juz tak nie będzie ;) Nam jest ciężko a co dopiero dziecku biedny Maksiu :kiss: :kiss: :kiss:

Martyna super wieści :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991741 przez aggi
nefri dokładnie tak jak piszesz stres podwyższa prolaktyne a to uniemożliwia zajście w ciążę.:-) jak się czujesz???

zancik widziałam że lipcówki się zaczęły rozpakowywac:-) fajnie, jeszcze trochę i Tosia będzie z Wami :-) masz wybrany szpital? Plan porodu itd?:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991749 przez Nefri
Aggi nie zapeszając czuję się super. Ostatnio trochę Tymek dał mi w kość swoim zachowaniem, ale dzisiaj wrócił do siebie, więc jest dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991781 przez Miluniaa
Dziewczyny myslicie, ze prenatalne w 13 tyg i 5 dniu to za pozno ? bo ja wlasnie tak mam zapisana wizyte ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991843 przez zancik
Jestem kuzwa zeszło się :( Laska prawie godzine siedziała :angry: :angry: Więc tak mała waży 2820 g ,szyjka sie trochę skróciła mała ma wygięta głowkę tyle mi powiedział.Pobrał wymaz na GBS ja musze go jutro zawizc do labo,zrobic jeszcze morfologie,mocz i Hbs.Następna wizyta 20 lipca na szczescie mam jechac do szpitala na jego dyżur nie będe juz płaciła :)

Aggi tak szpital już wybrany i plan porodu gotowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991991 przez Pumcia
Nefri i Aggi ;) dzieki bardzo za odp ;) chyba trzeba bylo mi głosu rozsądku ^_~ w sumie nic dobrego nie wynika z takiego trybu zycia. Od jutra mam 4 dni wolnego, przyjeżdża mąż, mamy w weekend wesele, w niedziele może mazury - wyłączam kom i pełen " czilałt " :D o ile pogoda dopisze ;) także żegnam się i z Wami na 4 dni @_@
Miska - jak wyślesz ziółka to daj znac Θ_Θ :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl