BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992010 przez natB
bale dziś zimno aaaaaaaa kocham taka pogodę :) heh troszkę chłodu dobrze zrobi uf.. Juz nie ogarnialam tych upałów :/

Totalnie mi brak czasu, na wszystko dosłownie.. WLada oko wygląda kiepsko, zakraplamy, smarujemy, ale nic nie pomaga :( wizyta w pon w szpitalu murowana buuu :(

miska masz jeszcze kochana te ziolka? Kurcze tez bym skorzystała heh :)

zancik Noo Tosia duża panna :D eciotki czekają :D juz się nie mogę doczekać, aż wrzucisz foto :D albo będziemy czytać relacje z porodowki heh :)

nattka malutkakamila milunia jak tam ciezaroweczki? Dobrze? Kiedy wizyty?
No stres pamiętajcie, bo się nabawicie nerwobolow Tak jak ja z małym w ciąży heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992013 przez natkka
natB ja wizytę miałam w środę, kolejna u mojej gin dopiero 30 więc mam dużą przerwę, ale w międzyczasie postanowiłam iść do gin z nfz - może część badań zrobię za darmo :) mało się ostatnio udzielam bo mam przeogromne mdłości, że ledwo jestem w stanie wytrzymać :( ale czego się nie robi dla maleństwa :D ja jestem w miarę spokojna, już tak nie panikuje - widziałam serduszko w środę, pani doktor tryska entuzjazmem więc po cichu liczę, że będzie ok :)
Kiepsko z tym okiem Włada :( a wiesz co w tym oku mu siedzi? i jak się tam znalazło? Biedne dziecko :( ale TY się nic nie stresuj na pewno się zaleczy :)
Pumcia udanego wypoczynku :)
Miluniaa nie mam pojęcia, te badania jeszcze przede mną :) a tam gdzie się zapisałaś nie pytałaś? a idziesz z nfz czy prywatnie i gdzie, jeśli oczywiście mogę zapytać :)? Pytam bo z tego co pamiętam to jesteś ze śląska tak jak ja, a ja już zaczynam myśleć gdzie pójść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992017 przez aggi
Dzień dobry ;) męcząca noc za mną, aż nie chcę wspominac :pinch: pogoda super 13st po tych upalach to jak szóstka w totolotka:-)

nefrito super że lepiej się czujesz :-) brzuszek rośnie?

milunia nie panikuj skoro lekarz tak zapisał to znaczy że nie jest za późno :-)

zancik fajnie że oszczędzisz coś grosza na koniec. Jednak każda wizyta po ok 100zł do tego badaniai się niezła sumka zbiera :blink: mała ma ładną wagę, choć wiadomo że nie można się tym sugerować ale mój lekarz akurat z wagą końcową trafił, bo mówił że będzie 3,5 kg i było :-) tobie coś wspominał???

pumcia wrzuc na luz :-) do 'usłyszenia' :-)

nat ja kocham wiosnę bo nie jest ani za ciepło ani za zimno :D ja też już nie ogarnialam tych upałów a szczególnie z maksem, biedak ciągle przepocony i marudny.. trzymam kciuki za oczko!!

natka a ty się chyba tutaj nie pochwalilas fasolka?! ;) super że serduszko bije! Będzie wszystko dobrze :* ja też że śląska ale mi wszystkie usg robił mój gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992028 przez zancik
NatB biedny Wład :( oby sie obyło bez szpitala :kiss: :kiss: Nie przypominaj mi o porodówce bo coraz bardziej się boję :( :(

Aggi gin powiedział,że mała będzie ważyła do 3,5 kg nie więcej ;) No masz rację fajnie chłodno jest :) Ja też miałam ciężką noc zgaga do tego ból w klatce piersiowej promieniujący przez plecy i jeszcze ból brzucha jak na @ wszystko naraz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992045 przez natkka
Aggi to już się poprawiam i wrzucam zdjęcie. Z tego co mi się wydaje to ten fagment zaznaczony to serduszko bo to pulsowalo na ekranie ale nie znam się na tym za bardzo :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992046 przez natkka
popycham :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992114 przez aggi
natka no piękna fasolka :-) ! Tak pulsujaca kropka to serduszko. Super że wszystko dobrze u ciebie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992120 przez Nefri
Aggi brzuch rośnie i to znacznie szybciej niż z Tymkiem.
Zancik ty się ciesz, że jeszcze z brzuchem chodzisz, nawet jak myślisz, że jest Ci ciężko, bo dopiero jak się mała urodzi to Ci będzie ciężko a czasu na to, żeby nic nie robić, posiedzieć przed TV czy pospać do 10 to nie będziesz miała przez przynajmniej 2 następne lata. Ja też bardzo czekałam, aż się Tymek urodzi, a jak się urodził to na początku przyznam, że trochę mnie to przerosło, miałam inne wyobrażenie, myślałam, że dziecko tylko śpi i je, a ono jeszcze płacze, budzi się w nocy co dwie godziny. No trzeba się do tego przyzwyczaić, chociaż oczywiście jest ogromna miłość, która rekompensuje wszystko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992126 przez malutkamilka
Moja skonczyła dwa lata a i tak nie śpi do 10!! Ba nawet do 8....
i dopiero od miesiaca przesypia cale noce, no zdarzaja sie sporadyczne pobudki ale to zazwyczaj jak cos przezywa

Ja wizytę mam 13 lipca na potwierdzenie czy jest tam gdzie powinno byc a 22 lipca u mojego gina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992145 przez aggi
nefri pięknie to ujelas, sama prawda nie ma co sobie oczu mydlic usmiechnietymi babkami z gazet które niby są świeżo po porodzie.. a zawsze lepiej liczyć że będzie gorzej i trudniej niż potem się rozczarować. Ja się przez pierwsze miesiące naplakalam czasem myślałam na co mi to było.. ale taka rola matki, ale fakt jest taki że pierwsze dni i miesiące to nie sielanka. I denerwują mnie te wszystkie gazety gdzie o porodzie i pologu piszą jak o krainie mlekiem i miodem płynącej. Trzeba niestety zejść na ziemię. Ale suma sumarum tak jak napisalas gesty dziecka potem wszystko wynagradzaja:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992156 przez Nefri
Aggi też miałam takie myśli na początku, płakałam strasznie, bo sobie po prostu nie radziłam z tym wszystkim, byłam totalnie przemęczona, niewyspana, a wiadomo jak człowiek jest wyrywany ze snu w środku nocy kilka razy, to czasem różne myśli przechodzą przez głowę, których później żałuje. Ale, żeby nie było, macierzyństwo jest super i nie chciałabym teraz zmieniać tego stanu, może tylko czekam, aż mały podrośnie i go wyślę na kolonie :laugh: ;)
myślę, że pewnie własnie z pierwszą ciążą jest trudniej, bo się ma pewne wyobrażenie o tym dziecku, bardzo chce się je przytulić, zobaczyć jak wygląda, spełnić się w roli matki, no a jak jest jak już się pojawia to każda, która już ma to za sobą, wie najlepiej. Ale Zancik nie załamuj się, w końcu pomimo tych doświadczeń, oczekuję drugiej dzidzi, którą bardzo chciałam mieć i nie jedna tutaj też stara się o drugie, więc nie jest tak źle B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992165 przez Miluniaa
Dziewczyny czy ja moge bez konsultacji z lekarzem zaczac lykac zwykly magnez ? Cierpie na rls i teraz mam strasznie wzmocnione objawy spac w nocy nie moge ;/

natka sliczna fasolka :) u mnie tez na poczatku tylko tyle bylo widac a najbardziej pykajaca kropke ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992214 przez Nefri
Miluniaa ja bym się zapytała lekarza. Z magnezem w ciąży też trzeba uważać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992224 przez magmus88
Hej!!

Natka, milunia - no właśnie, gdzie chodzicie :D ja też ze śląska :PP póki co chodzę do małej przychodni w rudzie śl ehehe

natka - ale śliczna kropeczka! Super :)

Ja mamw pracy mały sajgon..... zamiast z moimi podopiecznymi to siędzę z papierami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992225 przez magmus88
Poza tym pojechałam dzisiaj zarezerwować na wakacje i okazało się, ze nie ma już miejsc :( buuuuuuuuuuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl