BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1004788 przez aggi
Zdjęcie z tableta więc nie wyszło zbyt ale wczoraj był pozytyw jednak :-) i ból owulacyjny tez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004803 przez joanna1991
PATI jutro polecę do apteki i kupię te tabletki, moja mama dzisiaj nawet mi powiedziała że coraz cieńsze mam włosy a jak robię kitkę to gdzieniegdzie skórę głowy widać :/ naprawdę boje się że łysa będę :( ciekawe od czego.. może jakieś hormony..ehh Super reakcja twojej szefowej, najważniejsze że teraz spokojniejsza będziesz jak pójdziesz do pracy :*

ALKIM widzę mamuśka już prawie gotowa na przyjście maleństwa :) czekamy razem z tobą :*

AGGI faktycznie tego 17dc skoczyło ci LH :D może coś z tego będzie :) hi hi

Ciekawe kiedy u mnie będą maliny, w tym miesiącu będę jeszcze bardziej uważniej sprawdzała swój śluz.. W tym cyklu mam jakieś pozytywne nastawienie... Już powoli zaczyna mnie pobolewać dół brzucha może niedługo się wszystko rozkręci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004824 przez Patikierc
Hej dziewczęta po błogim lenistwie dziś czas ruszyć na szkolenie na szczęście tylko od 10-15 :D

Mam takie pytanko do dziewczyn które są na początku ciąży,też macie takie bóle brzucha dziwne? Nie umiem określić co to za ból czy skurcz czy rozkurcz nie wiem ale przychodzi falami boli jakieś 3 minuty i przestaje i tak kilka razy w ciągu dnia.. Kurczę zaczynam się martwić :( w poniedziałek na kolejne badania. A do lekarza za tydzień dopiero (bo i tak nic nie zobaczy pewnie za wcześnie).

Miłego dnia :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004829 przez Pinezka
Uff, wcielo mi wszystko, co napisalam :(

Pati, na poczatku to normalne, ze pobolewa troche tak jak na @, bo macica sie zmienia i rosnie. Staraj sie nie przemeczac i za tydzien wspomnij o tym lekarzowi :kiss:

Aggi - malin niby nie widac, ale skok wyraznie byl ;)

Junior wczoraj pierwszy raz stanal nam przy meblach :silly: :blink: Teraz to juz nawet na siku bede sie bala pojsc, jak maly na podlodze bedzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004834 przez Chudzinka
Pinezka, pięknie Ci się kawaler rozwija :-) No, ponoć jak już dzieci zaczynają chodzić, to oczy naokoło głowy trzeba mieć. Ale może kojec taki wysoki by się nadał, do którego wkladasz małego jak chcesz gdzieś wyjść na chwilę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004880 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004885 przez miśka23
Patikierc Ja też miałam takie bóle, teraz mam je już dużo rzadziej. Gdyby Cię bardzo bolało to leż. Ale takie delikatne bóle jak przed @ są normalne.

Pinezka Jak małemu spodoba się to będzie często wstawał :)

Milunia ja niestety nie pomogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004888 przez Nefri
Milunia miałam takie klucia, jak byłam z Tymciem w ciąży to się tym przez jakis czas stresowalam, ale nic się nie działo, także spokojnie.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004891 przez Emilia92
Natb wybacz ale pierwszy raz jestem na tym forum ,nwm dlaczego mnie utozsamiasz z kims innym, ale ok;/ widze ze niepotrzebnie sie tu zarejestrowalam..
Mieszkam w gdansku , pracuje w restauracji, ale dobra mniejsze o to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004901 przez aklim88
Milunia - moze to bobo uciska Ci na wnętrzności i tak to odczuwasz. Mnie nieraz tak ciągnie jak czuję, że się wierci.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004903 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

nefri troche mnie uspokoilas ze tez tak mialas i nic sie nie dzialo, bo w necie niewiele znalazlam na ten temat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004905 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja zaliczyłam kolejny przeokropny dzień, nie życzę nikomu, żeby tak :sick:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
eh kolejny dzień bez sił :( padam.. WLAD jeszcze jutro ze mną będzie w domu.. Kochane obiecuje, że jak się ogarnę będę pisała częściej.. Ciężko ciążę Przechodzę eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004909 przez Nefri
milunia też się naczytalam wtedy w necie, że to może skracając się szyjka, ale potem badanie tego nie potwierdziło cale szczęście. A klucie jak napisałas w cewce czułam właśnie tak od 20 tyg bardzo często.
Nat trzymaj się, wiem co czujesz, ale to minie w końcu a tak przynajmniej wiesz, że dzidziuś tak Cię doswiadcza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004913 przez Chudzinka
Milunia, a jak u Ciebie wyniki moczu?Bo ja miałam takie dokładnie kłucia jak piszesz w dwudziestym którymś tygodniu i wyszło zapalenie pęcherza. To bardzo częste w ciąży. Pić mnóstwo płynów i femisept uro 3razy dziennie (albo cos innego z żurawina co można w ciąży na zakwaszenie moczu). Przeszło mi w dwa dni. Potem już się nie powtórzyło. Ale jeśli masz mocz ok, to się nie przejmuj, lekarka mi mówiła że mogę w drugiej połowie ciąży takie kłucia czuć, że to normalne. Ja nie czuje, ale może Ty właśnie to masz :-)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004915 przez Miluniaa
Chudzinka jak z wynikami moczu nie wiem mialam badania co prawda 2 dni temu ale u mnie w laboratorium wyniki jada bezposrednio do lekarza, a ja wizyte mam za 2 tyg. Ciekawe czy jak wyjdzie zapalenie to do mnie zadzwonia...
A te leki co mowisz sa na recepte ? Moze bym kupila i sprawdzila czy cos pomoze .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl