BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1004919 przez magmus88
Witajcie dziewczynki :) Myśmy wrócili z weekendu... byliśmy u znajomych niedaleko Buska Zdroju (świętokrzyskie).

Coś mało naklepałyście :PP

Joanna - co do wypadających włosów..... naturalnych sposobów nie mam... ale tabletki to mogę polecić vitapil i biotebal. Osobiście biorę i polecam :)

Nefri, PAti - też jestem przeciwna % w ciązy

MIlunia - a skąd miałaś takie zalecenia co do wiesiołka?? że od pierwszego dnia do owulacji?? bo ja też sobie kupiłam (Oeparol) i tam nic takiego nie psize :(

Kochane idę spać... jutro z Wami bardziej pokonwersuje :PPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004934 przez aggi
dzień dobry poweekendowo :) u nas dożynki były wczoraj, zabawy do rana i w ogóle impreza na wsi :P byliśmy, Maks zachwycony traktorami, zwierzątkami i w ogóle ;) o 19 grzecznie do domu, do kąpieli i spać. Spał całą noc :) do 7:20 :)

Pati na początku bóle podbrzusza są normalne, jeśli nie plamisz to jest ok :)

milunia może zapalenie pęcherza? ja bym poszła do gina jeśli jest to uciążliwe. Albo faktycznie dziecko tak uciska :)

nat w imię potomka !!! współczuję, ale nie martw się w końcu będzie musiało Ci przejść . trzymaj się :kiss: :kiss:

magmus wiesiołek na poprawę śluzu dokładnie bierze się od 1dc do owulacji tylko. bo potem może utrudniać zagnieżdżanie itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004937 przez Chudzinka
Milunia, bez recepty są. Urosept, albo Femisept uro, obydwa można w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004971 przez aggi
Mi przy zapaleniu pęcherza w ciąży gin kazał urofuraginum i urosept.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004982 przez natB
Ja jestem zdania milunia ze jeśli dalej Ciebie kluje to najpierw idź do lekarza, a później bierz leki.. Jesteś w ciąży, jeśli chodzi o leki kobiety w ciąży nie są,, obiektem doświadczeń,, wszędzie jest albo napisane, ze zażywać po konsultacji z lekarzem, albo że niewiadomo jak reagują kobiety w ciąży na dany lek, także możemy sobie gdybać co Ci jest.. Lek to lek :] nie ma bezpiecznych leków do zażywania w ciąży :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004988 przez aggi
nat masz całkowitą rację! w ciąży najpierw lekarz powinien zobaczyć co jest grane i sam decydować. jak się czujesz? jak Wład?

no i masz babo placek, sama mam pęcherz zawiany bo mam ciągle parcie na siku i boooli :S już furagina w pierwszej dawce wzięta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004994 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aggi ja czuję się dziś kiepsko, nocka średnio, bo wstawałam z 4 razy do kibelka... wieczorem oczywiście po tym apogeum :sick: zjadłam bułkę i popiłam herbatą no i dalej mi się zbierało na :sick: ... od dziś rana to samo... no nic... staram się co chwilę coś jeść... właśnie nerkowcem wsuwam pomoże ?! oby...
Wład dalej mam jakiś tam katar, ale jutro idzie już do żłobka, bo ja już padam heh :P...

aklim ajjjć jak ja Ci zazdroszczę tej końcówki heh :D... wczoraj byliśmy w tesco i jakoś pod ręce mi same różowe ubranka wpadały :P

emilia to jest forum każdy może pisać... ja nikomu nie bronię... wypowiedziałam tylko swoje zdanie :]

aggi eeeeeee a gdzie foty Maksa z sesji? hmmm :D długo każesz nam czekać ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005000 przez aggi
nat ja tak samo ciągle bym latała do łazienki a tam nic... albo kropelki... bluechh.. ale mam furaginę już. No to będziesz miała w miarę szybko wyniki badań, wizyta dopiero w piątek? jeśli wyjdzie coś w moczu to ja bym próbowała dostać się wcześniej do gina na Twoim miejscu, żeby nie cierpieć bo wiem że to może być wkurzające takie całodniowe parcie na pęcherz..ja słyszałam że krakersy pomagają i herbatniki co chwila przegryzane, ale nie wiem sama po sobie bo ani razu mdłości nie miałam w ciąży :ohmy: mogę tylko współczuć :( a co do zdjęć z sesji to mam ale 'surowe' na te obrobione muszę jeszcze poczekać bo sezon weselny w pełni i fotograf ma pełne ręce roboty ;)


ale tu cisza dziś, jakoś dziewczyny wywiało ;)

ciekawe jak ta ZOI ??ciekawe jak skończyła się jej przygoda...... :(

dziewczyny meldować się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005006 przez ziaa
Hop, hop Dzień dobry! :)

NatB też się już kilka dni temu zastanawiałam gdzie Pumcia.. I dalej cisza :(

Zapytam się tych bardziej doświadczonych, a co ;) Dziewczyny po jakim czasie od owu (jak nie wiem ilu dniowy mam cykl ;p) najlepiej zatestować? Nie chcę wpaść w pułapkę codziennych testów ;) teoretycznie od owu minęły dziś dwa tygodnie, @ raczej nie widać, a ostatnia była hohoho, 9.08 :( staram się nie panikować, ze znowu przez hormony zniknęła i nie wróci, daję jej czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005007 przez natB
ziaa teoretycznie i praktycznie możesz zatestować :)... bo @ była ddawno... i od owu też trochę minęło... jak chcesz wstrzymaj się do piątku, ale ja to chyba bym testowała :)...

No i pumci dalej nie ma... no nic... nie wiemy, czy i jako kto jest na fb także możemy gdybać.. mam nadzieję, że się odezwie...

aggi no gdyby coś wyszło, a wyniki pewnie będą w środę to zadzwonię do niej... ale do piątku szybko zleci...
To jak fotograf obrobi to od razu wrzucaj :D... wiem, jak to jest z tymi foto, bo moja kumpela, która robi foty Władowi jest fotografem i ciągle jest zajęta :D a te mniejsze sesje zawsze idą na końcówki do obróbki...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005012 przez miśka23
nat zazdroszczę sesji brzuszkowej, też mi się zawsze marzyła ale chyba mnie na to nie stać, a z sesji noworodkowej na pewno nie zrezygnuję.

Pumcia odezwij się...

ziaa mi też się wydaje że spokojnie możesz już testować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005013 przez aklim88
Ziaa - ja testowałam 15dni po owulacji i był pozytyw. Kupiłam najczulszy test jaki znalazłam w sklepie i wyszedł dosyć wyraźny pozytyw. Także jest już szanse,że wyjdzie coś u Ciebie chociaż żeby się jakoś bardzo nie nakręcać, to możesz poczekać z kilka dni jak wytrzymasz.

Nat - oj współczuję Ci bardzo. Jak mnie męczyły nudności i zgaga, to jadłam suchy chleb i piłam wodę i i tak za dużo nie dawało. Chyba po prostu musi samo minąć.
Ślij Włada do żłobka, to odpoczniesz trochę, co dla Ciebie jest teraz wskazane. Jak z Twoim powrotem do pracy? Planujesz jeszcze? Czy już sobie dałaś spokój?
Różowe? Hmmm może coś jest na rzeczy.. :) Ostatnio wkoło mnie same dziewczynki się rodzą. Tylko ja z mojego otoczenia mam mieć chłopca (o ile lekarz na usg się nie pomylił ;) ) Zazdroszczę sesji. Ja to bym chciała zrobić sesję noworodkową, ale nawet boję się rozejrzeć, bo cena na pewno zbije mnie z nóg...

Aggi - to czekamy z niecierpliwością na fotki Maksia, na pewno będą cudowne. Uwielbiam zdjęcia takich słodkich małych szkrabów.

Ja wczoraj skończyłam brać antybiotyk na zapalenie dolknych dróg oddechowych, a nadal jeszcze kaszle i katar mi leci, wiec chyba lekarka zapisała mi na za krótko, bo 5dni i nie wiem co teraz mam zrobić. Czekać czy się poprawi czy pogorszy, czy zapisać się znowu do lekarza.
A Ala za tydzień zaczyna szkolę i zaczyna właśnie kaszleć i chodzi zachrypnięta... uhhh

Uważajcie na swoje pęcherze i biegnijcie się przebadać żeby mieć pewność

Której teraz kolej na testowanie ciążowego, bo jeszcze trochę i zwalniam miejscówkę?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005017 przez Nefri
Milunia dokladnie tak jak pisze Nat, nie bierz na własna rękę żadnych leków. Mnie jak tak klulo to nie miałam żadnego zapalenia i wyniki moczu miałam dobre, wiec jak masz wątpliwości, to zawsze najpierw lekarz.
Ziaa ja testowałem 10 dni po owu i wyszedł pozytyw, wiec rob tego testa i szybko pisz jaki wynik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005018 przez natB
aklim ja planuję wrócić jeszcze na chwilę chociaż do pracy...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
... wiadomo, że i tak wszystko zależy od tego, czy gin mi pozwoli teraz iść do pracy, czy jeszcze wyśle na L4 na miesiąc...
współczuję choróbska, kurczę nieodpowiedni moment teraz na kaszel itp. objawy :/ idź w razie wu jeszcze do lekarza, bo rodzić z kaszlem to chyba niewykonywalne...

Eh miałam się przespać, bo padam na twarz, ale zaraz się pewnie Wład obudzi euh... no nic byle do wieczora :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005020 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A z dobrych rzeczy to widziałam dzisiaj malutką :) ziewała sobie słodko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl