BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007475 przez paula123
Dziewczyny powiedzcie czy ten ostatni test jest juz pozytywny bo kreska jest wyrazna choc troszke jasniejsza od testowej czy juz moge sie starac czy jeszcze daleko do owulacji ??
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007478 przez Sandruska1995
Paula Już, do roboty :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007479 przez paula123
czhli owulacja tuz tuz a sluzu brak suucho i nie wiem o co tu chodzi zglupialam dziekuje za odpowiedz :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007480 przez paula123
Dzis mam 17 dc przy cyklach 33 dniowych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007482 przez Nefri
Paula nie rozkminiaj tylko do dziela i to szybko i jeszcze jutro rano i wieczorem jutro i jeszcze pojutrze z raz a potem to juz kiedy chcesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007483 przez paula123
hahah ;) czyli dzis mam szanse mowicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007485 przez Nefri
Paula ja to bym już od co najmniej od 3 dni działała intensywnie, bo my dzialalismy codziennie jak tylko druga kreska się pojawiała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007486 przez paula123
Tak ja juz dzialam caly czas co drugi dzien przynajmnjej sie staramy ;) ale wczesniej byly jasniutkie kreski dzis wyszla troche ciemniejsza lecz sluzu plodnego brak ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007487 przez paula123
I udalo sie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007489 przez Izabela
Łoooo nadrobiłam wszystko ;)

ziaa - auto do puli nagród mówisz? masz kuźwa rozmach Mała ! Ja to raczej skromniej - na rower liczyłam :laugh: :laugh: My tak jak pisałaś działaliśmy ale wiesz - jak to mówią - piłka w grze :P

Weronia - mi w poprzednim miesiącu pokazała się tylko raz druga kreseczka w teście owu. W tym już 3 dzień mam po dwie kreski. zrobię jeszcze przed snem jeden test bo wydaje mi się że już mi bledną, więc najprawdopodobniej kumulacja już była.

Pumcia ja też w poprzednim miesiącu co zrobiłam test owu to zaraz go wywaliłam czy był z jedną czy z dwiema kreskami. W tym podpatrzyłam dziewczyny, że tak ładnie wszystko zapisują i zostawiłam te testy żeby sobie porównać. zeszytu jednak dalej nie prowadzę.

Gosia - niech Maluch rośnie i tam co nieco odsłoni ;)

Sandruska - u mnie z tym śluzem to jest tak. Jak brałam tabletki to nie wiedziałam co to śluz płodny ani niepłodny. Nie było w sumie zadnego. W pierwszym cyklu po odstawieniu anty byłam w szoku że coś takiego mam. około 5 dni miałam taki baaardzo gęsty, żelkowy, rozciągliwy śluz, Bezbarwny. pozostała część cyklu śluzu jakiegokolwiek brak. W drugim cyklu było go - tego płodnego - mega dużo. trwał też około 5 dni. W tym cyklu wydaje mi się że jest go mniej, ale dalej jest zauważalny. Chociaż ostatnie 3 dni to ja chodzę taka nakręcona, że sama nie wiem czy to śluz płodny czy to efekt z tego mojego nakręcenia :P :laugh: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007490 przez Nefri
Paula no kończę już 27 tydzień ciąży, wiec tak, udało sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007491 przez paula123
Suuuper moje gratulacje !! aa ten wynik testu oznacza owulacje nawetbjak jest jasniejsza ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007495 przez zancik
Witam się wieczornie :) i niestety nie udaje mi sie jeszcze być na bieżąco :( nawet nie poczytam co u kogo :( Mimo wszystko życzę wszystkim wszystkiego dobrego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:Tym co nie gratulowałam GRATULUJĘ ;) U nas chyba skok rozwojowy Toska strasznie marudna czasem juz sił brak i nerw ale jakoś daję radę.We wtorek mamy szczepienie i juz sie boję w środę byłysmy na pobraniu krwi tak płakała myślałam,że mi serce pęknie :( :( A pozatym juz sobie aguga,pcha piąstki do buziaka i świadomie się uśmiecha jest coraz fajniejsza :) ałujemy wszystkie cioteczki i ich dzidziolki te co już są i te w brzuszkach :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007498 przez Izabela
paula - z tymi testami to nie jest taka prosta sprawa. Książkowo powinno być tak, że jak kreski są tego samego koloru bądź testowa ciemniejsza wtedy wynik jest pozytywny i 24-48 h od takiego wyniku jest owulacja.
No cóż, w praktyce jest inaczej. Podobno stężenie LH jest różne u każdej z nas więc testy też to różnie pokazują. Jako pozytywny uznajemy wynik, w którym kreska testowa jest najciemniejsza (może być tym samym jaśniejsza od kontrolnej), a kolejne testy pokazują ją jako coraz bledszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007501 przez paula123
Rozumiem mozna zglupiec ;) u mnie dzis byla najciemniejsza ale nie wiem jaka bedzie jutro i tak w kolko heheh ;) to moj pierwszy cykl wiec nie nastawiam sie ze od razu sie uda no ale coz najwazniejsze to zeby sie nie poddac. A jesli chodzi o moja owulacje no to chyba jeszcze troszke poniewaz nie zaobserwowalam sluzu plodnego ale bol naprzemienny w podbrzuszu pojawia sie od wczoraj wiec sama nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl