BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007403 przez Gosia 2712
Miska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi zapraszam czesciej na marcowki :) :whistle: dam znac po kolejnej wizycie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007404 przez Gosia 2712
:whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007406 przez brown24
Aggi no raczej przed snem, tez nad tym ubolewałam :P Fakt, najważniejsze że punktualna @, a moja jakaś skąpa, rozkręciła sie pod wieczór w środe, wczoraj normalna, a dzis na razie tylko jakieś kapanie, a i brzuch nie boli aż tak bardzo :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007415 przez aggi
gosia rosnijcie zdrowo :*

brown mnie brzuch to już wczoraj wieczorem bolał, masakra musiałam przeciwbolowa wziąć.. a mowia że po porodzie jest w tej kwestii o wiele lepiej.. pff pić na wodę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007427 przez brown24
Właśnie tak mówią,że po porodzie ma być lepiej w tej kwestii. Mnie zawsze boli bardzo brzuch i promienuje do nóg( ud) , i raz na pare cykli mam takie jazdy ,że :sick: , oblewają mnie zimne poty, mam biegunke i prawie mdleje... dlatego zawsze jestem przygotowana i przed @ mam już Ibuprom max bo bez tego to bym się z łóżka nie zwlekła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007430 przez paula123
Hej dziewczynki pomozcie zinterpretowac moje wyniki testow bo nie bardzo rozumiem robie je od 4 dni i wychodzi voraz ciemniejsza kreska czy to oznacza ze owulacja jest tuz tuz kiedy najlepiej sie przytulac czy to juz dzis pomozcie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007431 przez paula123
Hej dziewczynki pomozcie zinterpretowac moje wyniki testow bo nie bardzo rozumiem robie je od 4 dni i wychodzi voraz ciemniejsza kreska czy to oznacza ze owulacja jest tuz tuz kiedy najlepiej sie przytulac czy to juz dzis pomozcie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007432 przez paula123
Hej dziewczynki pomozcie zinterpretowac moje wyniki testow bo nie bardzo rozumiem robie je od 4 dni i wychodzi voraz ciemniejsza kreska czy to oznacza ze owulacja jest tuz tuz kiedy najlepiej sie przytulac czy to juz dzis pomozcie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007435 przez Miluniaa
Jak zaczela mi kreska ciemniec to ja juz sie przytulanki zaczelam :) lepiej wczesniej zaczac niz przegapic :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007447 przez Sandruska1995
Dziewczyny jak jest z tym śluzem płodnym? Od kiedy u Was się pojawia? Kiedy jest go najwięcej? :dry:

My pojechaliśmy do lekarza, miałam termin na 11:00 , wiadomo, że może się przedłużyć ,ale się tylko wkurzyłam :evil: Jeżdżę do lekarza ponad 30 km, byłam na miejscu już o 10:40 , weszliśmy do poczekalni i czekamy były tylko 2 rodziny przed Nami, nagle zaczęli się schodzić , i wszystkich brali a my dalej czekaliśmy, mój poszedł się zapytać a ona że jeszcze jedna rodzina przed nami , a znów brali kilka innych . Wkurzyłam się i o 12:40 wyszłam stamtąd i pojechałam do domu :evil: :evil: w sumie mogłam nie jechać, i tak mam leki a zaszczepiony by nie był ... Zmieniam lekarza :evil: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007462 przez brown24
Sandruśka mi śluz pojawia się 1-2 dni po @ czyli 7-8dc, przez 2 dni jest mętny, nierozciągliwy, i ok 10dc zaczyna się robić coraz to bardziej przejrzysty i rozciągliwy, i na dzień przed owu jest go chyba najwięcej, a dzień po owu znowu robi się mętny, czasem zanika na chwile. Owulacje mam teraz zazwyczaj o. 14dc. Czyli wychodzi że jakieś 5dni jest płodny.

A myślałam że tylko u nas w ośrodku zdrowia umawia się człwiek na godzinę a i tak trzeba czekać 2-3 w kolejce..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007464 przez Sandruska1995
Brown Niestety nie tylko u Was. :sick: Ja mam po @ zawsze sucho, dopiero w około 12dc pojawia mi się śluz taki nierozciągliwy i mętny właśnie. A dziś mam 14 dc i mam cały czas go dużo , ale jest kremowy i gęsty . Zawsze miałam go w 15/16 dc. A potem mi zanika całkowicie do @.
Czeka mnie wizyta i gin, chyba jakieś zapalenie dostałam :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007468 przez brown24
Jak jest kremowy i lepki to nie jest płodny, śluz płodny przypomina wyglądem surowe białko jaja kurzego , i jak go weźmiesz między dwa palce( wiem że to brzmi obrzydliwie :P ) to rozciąga się ok. 5cm .Czasami mogą w nim być jasne niteczki ale powinien się rozciągać ;)
Ja mam sluz praktycznie cały cykl , nawet przed okresem taki grudkowy.
a skoro podejrzewasz infekcje, to faktycznie najlepiej iść sprawdzić co i jak .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007473 przez martyna_z
Padam na twarz po pasowaniu w przedszkolu. Miałam dziś bardzo dziwny przypadek. Jestem kilka dni przed @ jakieś 5-6 a jak się wycierałam to miałam sporo jasnego śluzu lekko podbarwiony na brązowo. Czasem tak mam zaraz przed @. Nie czuje jakby miała przyjść. I nie bardzo wiem co to może znaczyć. Trochę się boje że cykl mi się tak skrócił. To możliwe żeby przez zioła tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007474 przez Sandruska1995
Taki , że aż się rozciąga ? Ja chyba nigdy takiego nie mam :blink:
No , w poniedziałek muszę zrobić termin do ginekologa . Też się liczę z czekaniem z 2 godziny od godziny terminu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl