BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007272 przez Izabela
noooo oczywiście zapomniałam wstawić zdjęcia.
ten ostatni test to w sumie niezbyt dobrze zdjęcie to pokazuje ale kreski są tego samego odcienia.

a i wczoraj i przedwczoraj zapomniałam pić ziółka hmmm, dziś mam je zaparzyć czy już nie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007276 przez aggi
Ja tylko wpadam zameldować że wypadam raczej z kolejki ;) mój brzuch boli tak że jestem już po jednej przeciwbólowej :( także tego.. @ będzie na czas ;) na 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007290 przez magmus88
Cześć Miśki!

Pani enestezjolog zakwalifikowała mnie do zabiegu.... Pochwaliła mój stanik hahahah. I co najgorze.... na zabieg musze mieć pończochy przeciw żylakom.... Nawet nie myślę, jak ja będe tam wyglądała hahaha.

Do uszłyszenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007292 przez Pumcia
Izabelko - mam taką koszulkę więc wystarczyło mi nauczyć się tekstu na pamięć :evil: a co do ziółek to chyba możesz pić dalej, nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania na sklerozę bo ja ją miałam i piłam nie regularnie :silly:

Magmus - podejrzana ta Pani - chwali Twój stanik, musisz miec pończochy, może i w stringach kazała Ci przyjść :woohoo: ? Ej uważaj na nią :evil:
A tak poważnie to 3 mam kciuki Kochana za Ciebie - daj znać jak już będzie po wszystkim :) BĘDZIE DOBRZE !!! :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007299 przez Nefri
Pumcia nie wiem jak z krzakami, ale wiem ze w ciazy na pewno nie mozna pic lisci malin, chyba ze pod koniec ciazy na przyspieszenie porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007300 przez Pumcia
Nefri - weż nie strasz bo właśnie wypiłam kubek takiego wywaru. Krzaki były z liśćmi.
Przeczytałam też ten artukuł : www.mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/ciaza/zd...-malin,230_5636.html
Rozmawiałam wcześniej z kilkoma osobami to mówili, że spokojnie można pić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007301 przez niagara
Pumcia nie pij herbatki z lisci malin, bo wywoluje skurcze, a przynajmniej tak slyszalam. Ja takiej szukalam, jak chcialam porod przyspieszyc, ale to bylo w 38 tygodniu. W koncu i tak nie znalazlam.
Moze, to nie jest prawda, ale nie wiem czy warto testowac na sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007302 przez Pumcia
Niagara - za póżno :dry: Ale to są normalnie krzaki ( łodygi ) z ogrodu koleżanki nie same liście. Myślałam, ze można ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007306 przez Asiaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natkka trzymaj się!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ziaa niezłe pazurki :) ja nie robię z cyrkoniami bo potem o wszystko zahacza :P Bierzesz tak jak masz zapisane i później przestajesz ;) Mają stymulować więcej pęcherzyków do wzrostu, a co za tym idzie zwiększać szanse na ciąże. Odnośnie przytulanek to co lekarz to opinia, niektóry mówią co drugi dzień, inni codziennie ;)

Aklim super Ala wygląda :)

Magmus super, że termin taki bliski :)

Miluniaa oby jednak szybko przeszło :dry:

Pumcia jak Ty coś napiszesz to tylko boki zrywać :laugh: odnośnie tabelek i centrali to dziewczyny już chyba wszystko napisały :pinch:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tak z innej beczki to może wiecie gdzie można zamówić jakieś fajne bransoletki z własnym grawerem? Zamawiałam w jednym miejscu ale spieprzyli :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007325 przez natB
Hahaha pumcia tymi stringami, ponczovhami wywolalas mnie na forum :D dobre
magmus spoko oko bardzo się ciesze, ze jesteś coraz bliżej swojego upragnionego cel :) będzie dobrze, a te pończochy to chyba standard hm :D? Do operacji? Czy nie?

asia na pewno dobrze Was poradzą, clo pomógł dużo osobom, kolejna nadzieja pamiętaj, a najważniejsze, żebyś Ty jej nie traciła :* Uszaki do góry :) no i cyc, żeby mąż był zadowolony :D

Eee wiecie co garadzicie bockiem! Foch.. Zaraz skończymy zabawę, a jak się posypia tesciory z malinami to Wam pokaże fige z makiem!

pumcia jak te krzaki są ususzone to sobie je lepiej zostaw, a Pij soczek z malin tymbardziej, że nie czujesz się za zdrowo.. Ja piłam herbatkę z liści malin od 37 tygodnia :) skurczy nie wywołał, ale na początku ciąży nie ma co kombinować :)

nattka zdroweczka kochana :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aaa i znalazłam dla Władka na grupie na fb,, mamy sprzedają..,, kombinezon jednoczęściowy zimowy z next praktycznie nówka i dziewczyna miała jeszcze 3 piękne sweterki takie w górskim stylu w sam raz na zimę :D musze obgadac z nią tylko cenę :) i jeden problem mam z głowy :)

Ok nadrabiam resztę postów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007335 przez aggi
dzień dobry ;) noc względna. za oknem szaro buro i ponuro. ;) @ przyszła idealnie z rana. kocham jej punktualność :evil:

sandra
u nas też choroby, ale póki co przeziębienie - Maks i S mają katar...ughh byle mnie nie zarażą. I Twój syn tak po prostu odda tego misia? nono, ale miły gest ;)

izabela jak 18dc to powinno już coś się dziać :) no widzę maliny :) do dzieła :)

magmus no too elegansio ! super że tak szybko to idzie :) łał ! a te pończochy hehehe to ja pierwszy raz na oczy widziałam w szpitali jak laska z porodówki do mnie na salę przyjechała i ona w nich rodziła o zgrozo jak to wyglądało :sick: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pumcia nie wiem czy masz tam też liście malin ale w ciąży herbata/napar z liści malin nie wolno. bo to powoduje skurcze i może przyspieszyć poród. no na początku ciąży są niewskazane. na sam koniec już można

też nie wiem czy to prawda ale wolałabym chyba nie testować na sobie.

asiaa no to trzymam kciuki ! należy się Wam bąbelek :* a co do dzieci to mimo że jestem młoda to moje koleżanki ze szkoły mają już 3-4 letnie dzieci.. więc wiesz mnie też potem już dopadała taka mini chandra że u nas nic

nat
a może lekarz przepisałby ci coś na te mdłości? pokaż potem ten kombinezon i sweterki :D lubię oglądać takie rzeczy. Nam przyszedł kombinezon ze smyka dla Maksa - na olx za 45 zł znalazłam. wzięłam w końcu rozmiar 86, przymierzyłam mu go wczoraj i powiem szczerze że ma w sam raz, nie za ciasny i nie za wielki. mam nadzieję że do zimy nie wyrośnie :S w ogóle ślicznie w nim wygląda taki misiek eskimosek :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1007336 przez Sandruska1995
Będzie bociek i miś :P :) Bo jak posypią nam się 2 testy na raz to się podzielą dziewczyny :P
Aaa, moje dziecko jest kochane, mówiłam mu żeby zrobił tego misia dla dzidzi i mama wyślę paczkę to się zgodził :cheer: Kupię mu następne żeby sobie pomalował :P

My na 11:00 mamy termin na szczepienie, ale wyjdziemy z lekami :( :evil: I będziemy siedzieli w domu przyszły tydzień :ohmy: Już jakieś zajęcie i zabawy muszę wymyślić .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1007340 przez Pumcia
Nat B i Magmua - to raczej były krzaki, liści mało. Zaprzyłam i wypiłam bo byłam święcie przekonana, ze można. Koleżanki siostra parzyła sobie je w ciązy właśnie jak zle się czuła. Ponoć krzaki malin działają łagodząco na przeziębienie, dlatego sobie wypiłam z malinami i miodem. Wczoraj trochę się wystraszyłam jak zaczęłam czytać o tych skurczach ale na szczęście nic mi nie jest i nie będę więcej tego piła ! Pół nocy czuwałam, gdzies tam z tyłu głowy mi to siedziało - człowiek jest jednak głupi jak mu na czymś za bardzo zależy :dry:

Nat bardzo się cieszę,ze do nas wróciłaś po dniu przerwy :woohoo: - jak tylko będziemy Cię chciały przywołać to palnę coś głupiego, skoro to działa :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Asia - ciesze się, ze sie ze mnie posmiałaś :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007343 przez aggi
sandra przerąbane jak dziecko jest chore...

pumcia w ogóle że się parzy krzaki to jestem w szoku :D nie wiedziałam :D a patrz, mam za oknem kilka na ogrodzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1007345 przez Pumcia
Widzisz Aggi - a ja mieszkam w centrum miasta i . . . no dobra też nie wiedziałam :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl