BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011829 przez Izabela
Pumcia - :kiss: uwielbiam Twój humor :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011830 przez Miluniaa
No ja tez wlansie od niej sie dowiedzialam placila cos kolo 80 zl na miesiac w zaleznosci od wieku to jakos bylo...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011831 przez Izabela
Puma! Puma! Puma! Jedziesz z ripostą!!!!!! :P
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011832 przez Miluniaa
Iza Puma niestety wymiekła :) Została rozszyfrowana :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011833 przez Pumcia
Jakbym to była JA, to po wszystkim Kochana wyszłabyś na balkon na papierosa :evil:

Pięty szorowałam :laugh:

Izabelo a Ty się nie opier.... na forum tylko za robotę byś się wzięła ! Stosunkowo udany wieczór sam się nie zrobi :laugh: i przepraszam z tym ch... w d ... to rzeczywiście może" komuś " przyjemność sprawiać - nie wnikam Iza co preferujesz ale od tego w ciąże nie zajdziesz :evil:
Podziękowania: Izabela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011834 przez Miluniaa
Nie pale w ciąży :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011835 przez Izabela
Piety szorowalas bo Ci Miluni tekst jak to mówią w pięty poszedł. Ale Pumcia - dałaś radę :laugh: zaraz chyba ja wyjdę ale nie na papierosa a z siebie ze smiechu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011836 przez Pumcia
Milunia : 1:0 dla Ciebie :laugh: Izabela jest sekundantem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011837 przez Miluniaa
Puma na dzisiaj starczy bo nas zaraz dziewczyny opierniczą, że forum zaśmiecamy :blush:
I biednej Izce sie dostało tez :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011838 przez Pumcia
Dziwię się, ze jeszcze upomnienia nie dostałyśmy :P :P ok idę podmyć resztę :woohoo: jutro MOŻE się odezwę :evil: Spijcie dobrze dziewczynki :laugh: Iza sama się prosiła :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011839 przez Izabela
Hahaha masz rację samo sie nie zrobi. Właśnie maź sie zapytał co sie tak szczerze do tableta :laugh: ale mnie w humor wprawilyscie
Lecę na film, winko i relaksik ;)
Ok, notuje - 1:0 dla Miluni
Miłego !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011843 przez Sandruska1995
brown właśnie chyba podejrzewam. :whistle: Bo wzięłam numer od teścia dziś do znajomego od prawka polaka, i M się upiera że on zadzwoni. Chyba chce zapłacić :woohoo: Nie to że mamy osobno pieniądze , ale on odkłada sobie w kopertę na nowe auto i na ten prezent właśnie :P - pewnie już ma dość jedzenia ze mną na zakupy haha :laugh:

Kurcze, dziś rano kilka razy zakuło mnie serce, myślałam że to chwilowe, ale kuje coraz częściej , nieprzyjemne uczucie. - chyba w poniedziałek wizyta u lekarza. Zawsze coś. :dry:

milunia a za co ochrzaniać , wesoło jest bynajmniej , mi to nie przeszkadza :lol: :side:

aggi ja jakoś nie jestem zdecydowana. To jest kurtka z Ebay , więc nie mam pewności jak wygląda w rzeczywistości. Takie kupowanie kota w worku :)

Dobrej Nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011845 przez martyna_z
Aggi, magmus - wiem, przeżyje jak wszystkie, pytał mnie tylko czy chce w szpitalu pod rentgenem i z kontrastem czy prywatnie z cewnikiem i solą fizjologiczną przez usg, poszłam na szpital bo prywatnie 400zł to trochę dużo... Teraz tylko się zastanawiam bo oczywiście zapomniałam zapytać, uznałam to za oczywiste że jeszcze tego samego dnia wychodzę do domu i normalnie mogę iść do pracy następnego dnia? wiecie coś na ten temat?

Już mi bylo ostatnio lepiej, poukładałam sobie jakoś to wszystko w głowie i dawałam radę a teraz znowu....dół. Ehhh znów się muszę zbierać do kupy. Mężu niespecjalnie pomaga bo sam się tym stresuje i już niecierpliwi, przez to nie bardzo potrafi mnie wesprzeć, najlepsza koleżanka właśnie urodziła i nie ma specjalnie czasu, co jest zrozumiałe, a mama daleko i jakoś mnie nie pociesza jej twierdzenie że na pewno się uda, bo ona też długo się starała i jak dostała skierowanie na HSG to badania nie zdążyła zrobić bo była już w ciąży, i zostaje z tym sama.
Wyszło mi trochę pogmatwane opowiadanie, ale może się jakoś połapiecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011852 przez koteczka888999
Witajcie.my dzis rozpoczynamy starania .
Dzis jest 10dc cos mnie jajnik kluje wiec zaczynamy wieczorem .niby mam28dc ale mi to skacze jakos .gin mowila ze mam liczyc jako 28dni cyklu ....
czy mozna sie starac juz dzis czy za szybko ...niby 14dc przypada owulka ale mamy taka ochote na siebie....

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011865 przez aggi
Dzień dobry ;)

pumcia ale ja też się szpitali boję :) jechałam 30km do dobrego szpitala mimo że pod nosem mam nasz miejscowy :blush: ale nasz to taka umieralnia..

milunia dla mnie czy 2 czy 6 to kwoty które nieraz na cały miesiąc muszę rozplanować (mówię tu o 2 :P ) więc tak sobie wydać o matko :silly:

Nefri ja dokładnie tak samo za darmochę rodziłam w osobnej sali, trafiła mi się ta 'lepsza' z wanną, drabinkami, gazem, workiem sako, impulsami, wychodziłam na korytarz do łazienki gdzie był prysznic, miałam piłkę, a później leżałam z jedną dziewczyną na sali, jedną noc byłam sama, a potem przyszła następna. Warunki ŁAŁ bo u nas w mieścince w szpitalu to jedna łazienka na dwie sale, bab tyle że masakra, woda w toaletach stoi pod muszlą . bleeeeee zaraz mi się z masarnią kojarzy nasz szpital :P dlatego poszukałam godnego, jechałam 30km :)

brown tam gdzie ja byłam też masa porodów bo ze śląska wszystko jeździ
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i położne mi nawet mówiły że mam się nie chwalić że u nich tak fajnie bo mnie znajdą :P po prostu się im nie dziwię, miały tyle pracy że szok, choć jak dwie dziewczyny rodziły normalnie to w tym czasie kilka cesarek. Wanna przy porodzie to wybawienie leżysz sobie w ciepłej wodzie mmmmmmmmmmm :)

magmus hahahha no pewnie że piłyśmy razem tylko każda sobie swoje wińsko przyniosła :silly: :silly: :silly:

martyna pomyśl że tym martwieniem męża on właśnie w ten sposób cię wspiera bo się martwi o Ciebie. NO i masz pół forum bab które zaciska kciuki :) Musi być dobrze :blush: :kiss:


boże widzisz i nie grzmisz :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: nic więcej nie powiem :silly: :silly: :silly: :silly:

oooo jednak powiem. panna punktualna przyszła ;) wypadam z kolejki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl