BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1012212 przez martyna_z
Joanna gin kazał mi dzwonić na oddział, jeszcze mi się nie udało dodzwonić bo pracują do 14, jutro będę dzwonić wcześniej, jak nie uda to spróbuję przez gina, ja mam regularne cykle więc mogliby mnie zapisać na miesiąc naprzód, a o wynikach gin nic nie mówił, może dlatego że sam będzie robił to badanie?

Magmus u mnie wypadające włosy świadczą o źle dobranym euthyroxie, może u Ciebie tez coś z TSH jest nie tak?

ziaa kciuki zawsze zaciśnięte, jednak zawsze mocniej za fasolkę się trzyma ;) jakbym zaniosła do przedszkola to dzieci byłyby zachwycone :laugh:

miśka oby mój uratowałby mnie przed badaniem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012213 przez Izabela
Hej hej,
Ja już po pracy i do końca tygodnia wolne. Od wczoraj do jutra jestem sama, mąż w delegacji.
Coś i mnie chyba rozkłada bo zimno i boli gardło.
Tak tak potwierdzam, natb pisała ze u niej ok, tylko coś z netem nieteges i jak ogarnie to wróci.
U mnie śluz już przejrzysty, brązowe podbarwienie zniknęło. Narazie na testach owu cisza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012219 przez Miluniaa
Ale Puma jak zabalowała w weekend ani widu ani słychu do tej pory :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012229 przez aggi
Wypiłam meliskę, Maksio już śpi a ja czekam aż S wróci. Ciekawe kiedy będzie.

Nefri S wychodzi 5:40 do pracy. A ja bym jeszcze pospała a tu psikus Maks od dwóch dni 6:30 i gada do swoich pluszaków.. póki nie płacze to do niego nie idę.... Ale wolałabym żeby wstawał koło 8 jak zwykle ;) śliczny brzuszek masz :)

ziaa dla dziewczynek to pewnie ma kotki rzygające tęczą :silly: :silly: :silly:

brown
do końca roku musi być 5 z przodu :D pokaż potem paznokietki :D

no no pumcia nam pojechała z melanżem :evil: :silly: :silly: :silly: :silly:

udanego wieczoru :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012238 przez Izabela
pumcia bejbe where are u ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012253 przez Sandruska1995
Padam! Znowu to samo
Tylko dziś wstał o 3:45 :evil: ja mu dziś dam spanie w dzień! Godzina i koniec :angry: szkoda mi mojego M który musial jechać już do pracy. A od poniedzialku szkoła a on mi się tak przestawia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012263 przez Pinezka
Izabela, probowalas herbatke z imbirem sobie robic? Fajnie rozgrzewa i naturalna - goraca woda, imbir w plasterkach, cytryna i miod - pycha :)
Junior tez ostatnio jakos dziwnie wstaje, dzis ok 5:45. Juz nawet przez ostatnie tygodnie sobie notuje, kiedy wstaje, kiedy je, kiedy i jak dlugie robi drzemki, ale poki co nie ma w tym wszystkim zadnej reguly....

Wrzucam dwie fotki malego :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012265 przez aggi
cześć i czołem :) Mimo że S zepsuł mi wczoraj totalnie humor, a z rana jeszcze zostałam wkurzona na milion procent to dzień będzie piękny :-) Musi ! Wczoraj po 18 nic nie tknęłam, czuję się super, czuję że w końcu mam moc :) Do tego @ się kończy. Super :) Testów owu jak powiedziałam do końca roku już nie dotykam. ;)

sandra a czas też zmienialiście?? tak jak w PL? może to miało znaczenie + pełnia była w nocy dziś... dużo ludzi i dzieci nie umie spać w pełnię ;)

Pinezka jaka pogoda u Was? :) wy zmienialiście czas jak u nas? słodki Junior i widzę że też ma taką ogromną przerwę między jedynkami jak Maks :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012269 przez Sandruska1995
aggi też zmienialiśmy :) Od dwóch dni śpi od 16:00 a o 18:00 nie mogę go dobudzić ,i wstaje po 3:00 :evil: Normalnie spał od 23:00 do 8:00 :whistle:
Dziś nie dam mu spać! :)

Ja czekam do 8 na @ :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012270 przez aggi
sandra kurcze faktycznie dziwnie :) Maks wstaje rano to ok 11 już drzemka i śpi do 12-13 a potem o 19 kąpiel i spanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012271 przez ziaa
Aggi super nastawienie :) Mój mąż dieietyk akurat odradza nie jedzenie kolacji, ale jak Tobie służy to dobrze:) Trzymam kciuki za kolejne dni :)
Dobrze też że maks ma duże przerwy między zębami, może teraz to nie wygląda najpiękniej ( choc według mnie dziecięco i słodko ;)) ale to dobrze wróży na przyszłość, ze na wałach dziąsłowych będzie miejsce na stałe zęby które sa większe od mleczaczków :) i tak na pewno się zejdą te mlecze jak już już będą wszystkie :)
W Poznaniu piękna, słoneczna pogoda, katar jakby mniejszy, no nic - można brać się do roboty ;)
Szatanica, przywołuję Cię do porządku!! Jeszcze raz będę musiała Cię wołać to przełożę przez kolano! :evil: :woohoo: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012272 przez Sandruska1995
aggi jak jeszcze miał smoczka, spał od 21:00 do 8:00 i wracał z przedszkola i spał 2/3 h i znów szedł spać o 21:00. A od dnia kiedy go nie ma, katastrofa. :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012274 przez Pinezka
O kurde Aggi, nie wpadlam na to wczesniej, ze to przez zmiane czasu moze byc :blink: bo wczesniejsze noce przespal dluzej, no ale tez nieco pozniej go kladlismy. No i moze pelnia tez swoje dolozyla.
Pogoda ok, 16-18 C i slonce, wiec popylamy codziennie na dlugi spacer.

U mnie w pracy seria zwolnien, atmosfera coraz gorsza, nic tylko wracac :sick: Albo uciec w druga ciaze, hihi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012276 przez aggi
ziaa wiadomo że powinno się jeść 5 posiłków itd ale u mnie jedzenie kolacji kończyło się obżeraniem, to chyba doprowadziło do takiego stanu jak wyglądam.. dlatego póki co eliminuję jedzenie po 18tej.. z Maksa się śmieją że będzie pyskaty jak ma przerwę ;)

sandra no cóż dlatego smoczek też szkody może wywołać. A dałaś mu coś w zamian? misia np? z którym może spać? albo jakąś fajną poduszkę do spania :)

Pinezka to macie piękną pogodę, a liście żółkną jak u nas? :whistle: U mnie póki co 6st i mroźno od rana ale ma być pięknie, znów pójdę dziś na spacer :) w ramach sportu :) A jak mąż na wyjście z drugą ciążą? :D Co ci się bardziej opłaca, iść znów na macierzyński czy poszukać innej pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012285 przez weronia89
Witam :)
O mnie to nikt nie pamięta ale nic dziwnego rzadko tu bywam :blush: ja sie bardzi złe czuje mdli mnie i wymiotuje dalej niż widzę :( nic nie pomaga :(

To dopiero początek a ja już jestem zmęczona :(

Pozdrawiam gorąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl