BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1012161 przez Sandruska1995
aggi Już bym wolała tą 6:30 niż 3:20 ! :evil: :ohmy: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012162 przez ziaa
No co Ty milunia? :blink: Bosze jestem tak chora, ze szok, a tu juz mi pani w aptece nawet teraflu i innych takich nie kazała bo mogą przeszkodzić w zagniezdzeniu. Czyli lecze się herbatką ;p :silly: U mnie 21 dc czyli 12 dni od ostatniego clo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012167 przez aggi
milunia racja nat pisała ostatnio że za jakiś czas się odezwie

sandra no racja :D

ziaa zaciskam kciukasy :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012175 przez Miluniaa
Zia no ja nie chce robic CI nadziei żebyś sie zawiodła ale u mnie pierwszy objaw to była choroba moj latal po syropek prenalen czy cos takiego ale nie wiedzielismy na 100 % ze ciaza jednak nie chcialam zaszkodzic w razie cos ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012177 przez ziaa
Spoko, spoko Milunia, ani Ty ani ja juz na to wpływu nie mamy ;) trzeba czekać spokojnie. Mam jedynie nadzieję, ze nie stanę znowu w miejscu, że będą dwie krechy (yyy, opcja preferowana ;)) lub @ i nowy cykl. Nie znoszę jak nie pojawia się żadna z tych rzeczy :dry:

A Ty jak się masz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012179 przez Miluniaa
U mnie mała to istny diabel nie ma chwili spokoju ona chyba nie spi wcale :D caly dzien tylko brzuch mi lata :evil:
No, a tak ogolnie jest ok tylko zaczyna sie robic ciężkawo :P
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012180 przez ziaa
No to super, rośnijcie zdrowo :D A mała niech się wybiega teraz, póki jeszcze ma miejsce :D Ty za to nie zapominaj o fotkach dla stęsknionych takich widoków cioć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012182 przez Miluniaa
ziajka toć wstawiałam dosłownie 2 dni temu :D znow chcesz ? nic sie nie zmieniło :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012183 przez ziaa
Oj no nie mówię, ze już zaraz natychmiast ;) Na przyszłość piszę przecież :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012184 przez Nefri
Ziaa ale mistrz ten dinozaur :laugh: i jeszcze w rożnych kształtach te kupę robi ;) a co polecasz z zabawek dla 6 letniej dziewczynki. Coś do zabawy ale też edukacyjnego. Ja też byłam przeziębiona na samym początku ciazy ;)
Aggi to Maks wstaje dokładnie tak jak moj Tymek. Po zmianie czasu punktualnie o 6:30 zapala nam światło w pokoju i pobudka i musimy z nim puzzle ukladac...
A ja tam Wam wrzucę jeszcze jedno zdjęcie z brzuchem, tym razem selfie B) teraz widzę, taki czas owulacji i poowulacyjny u Was, wiec zagrażać sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012185 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012186 przez ziaa
Śliczny brzuszek Nerfi :) tylko sie uśmiechnij mamuśka, wiem, ze pobudka o 6.30 nie jest fajna, ale uśmiech musi być :D

W zasadzie w dziewczynkach króluje nadal Barbie Rockowa Księżniczka i Barbie z pieskiem do malowania, ale też kreatywne zabawki z doh vinci ( to taka ciastolina wyciskana z pistoletu, ale ciekawsza niz dino ;p ) z kreatywnych zabawek pojawiła się nowa seria Amigami, to taka figurka w zestawie z kolorowymi papierami którymi możemy ją ozdabiać na wiele sposobów,. Bardzo polecam rodzinna grę "tajemnica zamku" i edukacyjne układanki polskiego producenta, firmy adamigo. :) mają coś z angielskim, coś z pisaniem, coś z matematyką - co kto lubi ;)

Żarty, żartami, ale weź tu teraz na swoje barki marketing takiego dinozaura i opisz tego robiącego kupkę stwora tak, żeby jakiś dorosły chciał to kupić :blink: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012192 przez Sandruska1995
Moje dziecko padło! Odebrałam go z przedszkola to mówiłam babce że nie śpi od 3:20 to była w szoku. Dopiero zasnął ! Ful energia ! :blink: nie spał 12 h . i teraz nie wiem czy go budzić o 18:00 czy zostawić :blink: a jak znów wstanie o 3 ? :evil:

Ząb chwilowo przestał boleć! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012195 przez Nefri
Ziaa dzięki za profesjonalne doradztwo ;) sprawdzę tę grę i te układanki, bo lalek to ona ma full.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012198 przez brown24
Witam! :evil: U mnie niedziela w łożku, znienacka wieła mnie grypa :angry: , ale już ok.

Joanna ,Ziaa, Sandruska, trzymam kciuki żeby Wasze staranka nie poszły na marne :woohoo:
Co do sra..cego dninozaura nie mam pytań! :laugh:
Sandruska rannego ptaszka masz, a raczej nocnego ptaszka :lol:
Aggi go go go, trzymam kciuki za chęci i motywację w odchudzaniu ;)
Nefri ładnie sobie wyglądacie :)
Pumcia jak po weekndzie? B) spódniczka doszła, jakieś 2 kg na + i będzie ok :laugh:

A musze się pochwalić wczoraj przyszły do mnie hybrydki :) i dzis mam zajawke od rana na malowanie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl