BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1012287 przez Sandruska1995
aggi ma swojego ulubionego , co wylosował z tatusiem z maszyny . " chłopek go nazwał " :laugh: Ale on wszystkie misie kocha, i z wszystkimi po 3:00 ładuje się do nas do łózka. Je kładzie spać a on zaczyna się bawić. Dobrze tyle , że weźmie zabawki, zapali sobie małą lampkę, nocnik przyniesie i siedzi :side:
Ja wstałam o 7:40 to się zapytał czy chce jeszcze spać :laugh: ;) Bo do przedszkola nie chciał iść, cwaniak :whistle:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012290 przez ziaa
oooo weronia, wypraszam sobie ;) Dwie strony wcześniej, taka Ziaa Cię wywoływała na przykład, to znak, ze o Tobie pamięta, nie smuć się :D :whistle:
Bywaj u nas cześciej, opowiadaj się sie masz i jak maluda się rozwija :)
Strasznie szkoda, ze się tak źle czujesz :( Oby szybko to się skończyło :( Moze doświadczone dziewczyny coś jeszcze poradzą co mogłabyś na te wymioty spróbować? Kiedyś pisałam Pumci o siemieniu lnianym, ale nie wiem czy próbowała i czy coś dało, może się wypowie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012291 przez miśka23
Weronia mi lekarz na mdłości kazał pić imbir. spróbuj, może pomoże a raczej nie zaszkodzi. No i w moim przypadku, nie mogę być głodna bo też :sick: Więc jem co godzinę, maksymalnie 2 godziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012310 przez Pumcia
Robaczki ja w delegacjach, odezwę sie jak będę miała wiecej czasu :D czytam Was wiec wiem wszystko na bieżąco :P zle mi sie w telefonie pisze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012317 przez joanna1991
Witajcie kochane, od razu mówię że ja też wypadam z kolejki bo ta wstrętna @ mnie dopadła :angry: znów doła złapałam i stwierdziłam że odpuszcze sobię bo to nie ma sensu chyba :( tyle się staraliśmy i nic :(

PINEZKA ale masz uroczego szkraba :* a jak tak niewinnie je jabłuszko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012325 przez magmus88
Hej kobietki :))

Martyna - ja eutyrox biorę już prawie 2 lata, dawki od dłuższego czasu nie zmieniałam... Poza tym pisałam już wcześniej, ze na jesień zawsze zauważam większe wypadanie włosów... ale muszę to zaobserwować :)

Izabela - zazdroszczę wolnego!

Brown - czekamy na paznokcie!

Sandruska... nie wiem czy wiesz, że ok 3.15 straszy w nocy hahaha. Boroczku, to się nie wysypiasz...

Pinezka!!!!!!!!!!!! Hej :) długo Cie nie było... ale Junior juz DOROSŁY! :woohoo: :woohoo: śliczny!

Aggi i Pinezka - mój siostrzeniec też ma jedynki jak Karolak :D :whistle:

Weronia, mimo tych przygód i tak pozytywnie zazdroszczę :)

Oooo, paniusia Pumcia się odezwała :PP :whistle: :whistle:

Joanna - przykro mi.... ale znam osobiście przypadki, gdzie dziewczyny miały @ a okazywało się, ze są w ciąży.... Joanna a powiedz mi... Ty bierzesz teraz jakieś leki? Czy tak naturalnie bez wspomagaczy hehe :)

Dziewczyny, przyszły mi wczoraj kosmetyki z Ziaji Pro. Już pierwszy raz używałam :D spektakularnych efektów nie ma ale po pierwszym razie nic sie nie psodziewałam... hehhe

Mój mąż za to zadowolony hahaha. Powiedział, ze w nocy spać nie mógł.... bo ma tak gładką skórę, że spadał z poduszki :D hahaha :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012327 przez Lolka90
Hej dziewczyny! Jestem nowa więc w skrócie się przywitam. Kilka miesiecy temu szukając informacji na temat testów owulacyjnych trafiłam na ten wątek, od czasu do czasu zaglądałam i w końcu dziś postanowiłam się zarejestrować. Z narzeczonym zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia juz jakieś 2 lata temu, a od stycznia celowaliśmy w "te dni". Niestety, nie udało się do tej pory. 3 tyg temu byłam u ginekologa, akurat była owulacja, kazała działać... Podziałali, ale chyba nic z tego...w sobote mam mieć @, i czuję już że nadchodzi:/ jeżeli do stycznia się nie uda, mam się zgłosić i będziemy myśleć jak pomóc- tak powiedziała doktorka. Mam jakieś złe przeczucia, że będzie ciężko... Biorę kwas foliowy, polecacie coś jeszcze? Jakieś Pozdrawiam wszystkie starające się i ciężarne. Trzymajcie kciuki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012333 przez joanna1991
MAGMUS obecnie biorę tylko Euthyrox 50 no i w dalszym ciągu bromergon. Zauważyłąm nawet że cykl robi mi się krótszy. Kiedyś miałam @ do 32-33 dni a teraz 28-29... Idę w listopadzie do ginki to zaniosę jej wyniki mojego męża, ja już nie umiem walczyć. Takiego doła załapałam że na okrągło mogłabym płakać. Nawet w tym miesiącu nie pamiętam czy śluz płodny miałam. Mam nadzieję że na wizycie dowiem się czegoś konkretnego bo te czekanie najgorsze i zbywanie człowieka że jak coś to "proszę przyjść za 2 miesiące jeśli do tego czasu nie zajdzie Pani w ciążę" beznadzieja..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012334 przez Miluniaa
Joanna a nie mozesz isc do innego gina i sprobowac z clo ? Wielu dziewczynom pomogl i ja jestem też przykladem tego ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012337 przez joanna1991
MILUNIA do tej ginki muszę iść i tak bo Bromek mi się kończy a że wizyta w listopadzie to wytrzymam. W między czasie poszukam innego lekarza u mnie w mieście, ale pozostanie mi tylko prywatnie.. Muszę się rozeznać. Już nie dam się tak łątwo spławić... Kurka mam 2 dzień @ a moje brodawki i sutki nawalają jak nie wiem co..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012345 przez magmus88
Joanna... ja też biorę eutyrox ale na tarczyce, po operacji.... A bromek? To na co bierzesz? Idź moze do innego lekarza, powiedz o co chodzi.... powiedz, ze długo się staracie... wyniki w normie i cisza..... Ja jeszcze nic nie mogę powiedzieć.... że to czy tamto mi pomoglo.... Ale powiem CI tam... praktycznie 4 - 5 tyg temu zgłosiłam się do nowego ginka..... i na dzień dzisiejszy jestem po operacji - skaryfikacja jajników i sprawdzenie drożności, brałam pierwsze clo teraz czekam na owulkę.... No i w cyklu, w którym miałam operację miałam owulkę, gdzie wcześniej przez ponad rok jej nie miałam. Czyli coś się dzieje.... musisz być dobrej myśli....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012346 przez Miluniaa
Joanna idz koniecznie, bo ta jakas dziwna jest ... juz dawno powinna Ci zrobić monitoring cyklu wtedy by wyszlo czy pecherzyki rosna, bo moze to malutka sprawa leki dostaniesz i bedzie ok, a teraz leci miesiac za miesiacem, a Ty tylko popadasz w dola :(

Puma sie obudziła po weekendowym melanzu z zywcem zdroj B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012350 przez magmus88
Lolka :) hej!

Witaj, rozgość się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012353 przez JoanaG
Martyna mi gina 3 razy pobierała ten wymaz zaraz po @ z tego co pamiętam, to ważne, tłumaczyła mi że jeśli było by coś nie tak, jakieś bakterie czy inne badziewie to podczas hsg można wiele krzywdy zrobić...
Może zainteresuj się tym przed badaniem, zapytaj gina, może zapomniał? :dry:
Jak to mówią- przezorny zawsze ubezpieczony :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012375 przez magmus88
Jadę na pobranie krwi - TSH, FT4 i prolaktyka.... W poniedziałek wizyta u endokrynologa.

Do usłyszenia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl