BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1012106 przez joanna1991
AGGI no jak widać ja jestem jeszcze przed terminem @, oby jej nie było, no ale jeśli się jednak pojawi to cóż, kolejny cykl będzie przed nami :D

SANDRA no no dużo przytulanek :) my w tym miesiącu też bardzo intensywnie się przytulaliśmy, ale nie z takim parciem na zajście tylko poprostu, nasze małżeństwo rozkwita jeszcze bardziej z biegiem czasu :) i to było takie spontaniczne :) Nawet jak byliśmy na weselu ( pod koniec) to w szatni doprowadziliśmy się do takiego stanu że czekaliśmy niecierpliwie na teścia aż przyjedzie po nas i zawiezie do domu :D ufff dawno tak nie było :) hi hi Ale ja ci współczuje, nie dość że nie masz zęba jednego to drugi się buntuje :/ ehh kochana oby szybko ci pomogli i oczywiście bezboleśnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012107 przez joanna1991
oooo nowa strona :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012109 przez magmus88
uuu sandruska, Ty boroczku. Oby Ci to jakoś ładnie, szybko i bezboleśnie zreperowali :)

Joanna - w takim razie i za Ciebie trzymam mocno kciuki!! Musi się udać!! U mnie dziś 7 dc - ostatnie clo... myślę, ze na dniach będę zaczynać testowanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012110 przez Sandruska1995
Wszyscy urlopy , muszę czekac do 5tego, a od poniedzialku zaczynam szkołę :sick:

Pomylilo mi się. Przytulanki były 8dc, 10dc,13dc,14dc,15dc ( wczoraj owu z kalendarza ) dziś juz 16dc i pewnie też będzie . joanna o, sporo u nas. Właśnie my też praktycznie codziennie się kochamy od czasu jak przestałam dziambolic w kółko o ciąży. :laugh:

Ooo! Bolo boli ! Ide spać. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012118 przez joanna1991
MAGMUS myślę że będą ładne maliny u ciebie :D A więc działaj działaj ile się da i zdjęcie rezultatu poprosimy na koniec :) hi hi


SANDRA To chyba przez to że się każda wyluzowała :) i to jest plus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012119 przez Sandruska1995
joanna Pewnie tak i nawet mi z tym lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012121 przez joanna1991
SANDRA mi też! :)

Idę spać bo jutro na 6:30 do pracy :( Miłej nocki! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012131 przez Sandruska1995
Moje dziecko wstalo o 3:20 i właśnie szykuje się do przedszkola :blink: nie wierze! I :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012148 przez miśka23
Sandra współczuję.

Ale tu dziś cisza. Weszłam na forum, myślałam że jak co dzień będę miała do nadrobienia ze dwie strony a tu nic :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012149 przez ziaa
No właśnie dziewczyny, nie popadać w jesienny marazm, co Wy chochoły? :D
Co u mnie? A no gile po pas, katar, że hoho i roboty po uszy ;)
Miśka co u Ciebie? W spodnie się jeszcze mieścisz? Jak humor i apetyt?
No kolejne opowiadać co tam u Was :) Uwielbiam wpadać tu jak po ogień między kolejnymi zabawkami wprowadzanymi na stronę, nie odbierajcie mi sensu pracy :D
Szatnica, Aggi, Izabela, Joanna, weronia, Nerfi, Milunia, Niagara, Brown, Magmus i wszystkie inne cudowne babki! :D Gadać, a nie spać! :)

Musze Wam się wyżalić, że ogólnie myślałam, ze żadna zabawka mnie już nie zaskoczy i widziałam wszystko. Akceptuje to, że idąc przez magazyn coś mi znienacka śpiewa, miauczy, szczeka i wydaje niezidentyfikowane dźwięki, rozumiem, ze chłopcy lubią śmieciarki, szambiarki i zbierają śmieciaki i inne obrzydliwstwai. Ale wczorajszy dinozaur który.... robi brązową, ciastolinową kupkę i to w różnych kształtach (!) :blink: zniszczył mi system... Naprawdę dzieci chcą takich zabawek??? I informacja prosto od producenta: produkt nie zawiera glutenu.... Kurtyna opadała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012153 przez aggi
dzień dobry !
mam drugą kawę i tyyyyyyyyyyyyyyyle motywacji. :) Zrobiłam 30 brzuszków, a jak mały wstanie i zje obiad to ruszam na spacer. Muszę schudnąć !!

joanna trzymam kciuki niezmiennie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

sandra Maks od dwóch dni 6;30 i zabawa :( a tak już ładnie spał do 8...9....

ziaa
ja dzisiaj od rana rozpracowuję mój plan na schudnięcie :evil: :evil: o matko bosko pokaż tego dinozaura :evil: :evil: :evil: :evil: kiedyś pamiętam że były takie zabawki 'śmierdziele' boże :P masakra :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012156 przez ziaa
To dla ludzi o mocnych nerwach!
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Świtny pomysł Aggi :) Ja polecam sałatkowe śniadania. I wprowadzenie zasady, ze dwa posiłki w ciągu dnia to same warzywa :) Ja mam w lodówce przygotowane w pojemnikach składniki i w ciągu tygodnia tylko je rano wyjmuje i usypuje sałatkę z tych na które mam chęć. :) Taka na przykład zielona sałatka z pomidorem, pestkami, marchewką, możne mozzarellą lub szynką i miksem zieleniny na śniadanie i talerzyk obranej marchewki, jabłka czy innych pyszności na podwieczorek :) I świetnie sprawdza się też zmiana proporcji na talerzu z obiadem, by większość stanowiła surówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012157 przez miśka23
Boziu... kto takie zabawki wymyśla, nie wiem co ta osoba bierze ale niech bierze po pół.

A w spodnie się mieszczę, tylko guzika nie zapinam :laugh:

Aggi ja też latem miałam ambitny plan że zacznę ćwiczyć. Biegałam z psem aż 3 dni :laugh: :laugh: :laugh: Ale za Ciebie trzymam kciuki :kiss:


A co u NatB, dawno nie czytałam jej postów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1012158 przez aggi
ziaa matko bosko :P co za stwór :huh: nie kupiłabym tego dziecku, serio :pinch: B)

ja właśnie póki co odstawiam słodkie i kolację.........

miśka ja do biegania się nie nadaję, do ćwiczeń też nie jedynie brzuszki mogę w siebie wmusić i chodzenie :P Tak więc 30 zrobiłam, na początek, a później idę na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1012160 przez Miluniaa
Ziajka ile jestes po clo ?? Bo ja po zapolodnieniu bylam chora, moja kolezanka tez i moj lekarz powiedział, że to naturalne i zwykle tak sie dzieje :laugh:
Mi sie wydaje cos kojarze ze natB pisala ostatnio, ze u niej ok tylko czasu nie ma :) chyba, ze cos mi sie pomieszalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl