BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #704575 przez helenne
Hej kochane ja tak szybko bo spać mi się chce na maksa. w czwartek w nocy dostałam mega bóli brzucha że aż wyłam, Moj ukochany zabrał mnie do szpitala, okazało się ze ciąża pozamaciczna. Wczoraj miałam zabieg dzisiaj już w domu ale... ach napiszę wam jak trochę ochłonę... Pozdrawiam i Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704585 przez aggi
Helenne trzymaj się :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704602 przez moofka
Helenne bardzo mi przykro, trzymaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704618 przez gosia28
helenne współczuję :( :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704630 przez Agnilla
Jezu co tu sie dzieje na forum :(
helenne sciskam, przytulam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704663 przez aggi
Czy jest w takim razie tu jeszcze ktoś kto oprócz mnie czeka na dobre nowiny w najbliższym czasie??? :huh: bo ostatnio same smutki tutaj :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704668 przez Dagnes
Helene trzymaj się.
Faktycznie jakoś ostatnio dużo przykrych wieści na forum. Która przerwie w końcu złą passę? Domiś może Ty? Czekam z niecierpliwością na twój jutrzejszy test.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704752 przez Domiśśś
Też chciałabym żeby jakieś słoneczko zawitało.
Ale i tak się martwię muszę wziąć jednak antybiotyk Duomox, bo mnie już nerka nawet zaczeła boleć i się nie da obejść tej infekcji inaczej. Więc też gdyby był dzidziuś to się będę martwić czy jednak coś mu nie zaszkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704777 przez issska1986
hellene kochana bardzo mi przykro :( trzymaj się dzielnie :kiss: :kiss: :kiss:

Domiśśś to czekamy na wieści...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704831 przez Kaś_O
Hellene przykro mi strasznie :( i teraz musisz odczekać ze staraniami?

Faktycznie jakies fatum zawitalo tutaj :( Aga szybko dochodz do siebie bo Dagnes przepowiedziala ze bedziesz następna :*

To tylko napisze ze u nas jakos leci..

Domis szybkiego pozbycia sie infekcji..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704883 przez Domiśśś
Hey kobitki.
No niestety nie mam dobrych informacji... :(
Test pokazał tylko jedną france... :angry:
@ jeszcze nie mam ale to pewnie tylko kwestia dni...
Szkoda... :(
Tyle tylko się pocieszam, że może przeleczę tą infekcje może później będzie spokój.
Chyba muszę też zrobić prolaktynę bo kiedys miałam podwyższoną może to znowu jest...
Wolałabym, że jak ma przyjść to niech chociaż przyjdzie normalnie a nie spóźniona księżniczka :angry:
No i cała niedziela będzie pod psem...
No nic może ktoś inny będzie miał lepsze wieści..
Miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704899 przez mloda
cześć dziewczyny to ja. Jestem obrażona na świat jeszcze bardziej niż Ostatnio. Okres mam jak w zegarku rano wc i jest. Od 10 czekam na okres i nic! Zrobiłam już ... 8 testów ciazowych ! ! 5 allegrowych 2bobo i wczoraj jeden pink. Nic! Ani cienia cienia! No właśnie! Jak chce księżniczka przyjść to niech się cholera nie spóźnia! !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704910 przez moofka
Domis dopóki nie ma @ to jest nadzieja, tak się tutaj mawia.

Młoda no proszę pojawilas się znowu :) nie wydawaj tyle na testy, lepiej idź na bete jak się dalej @ nie pojawi. A @ niestety czasami tak ma, że narobi nam nadziei a później dupa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704987 przez mloda
chce jutro iśc ogólnie sobie zrobić badnia rano i ktos mi powie jak i co? bo ja chyba jeszcze nigdy takich badan nie miałam :P
prolaktyne wiedzą z czego?? krwi tak? rano naczczo to sobie pobiorą
myślałam żeby skoczyć do apteki po pojemnieczek i wziasc mocz poranny na badanie - ale co badają z moczu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705004 przez helenne
Hej kochane...
Dziękuję za wsparcie napiszę wam to samo co na staraczkach .
Myślę od godziny co Wam napisać... wszystko jest takie na maksa niespodziewane takie nierealny jakbym żyła w innej bajce a może koszmarze... z Czwartku na piątek zaczęłam mieć znów bóle jajnika po prawej stronie po godzinie męczenia wstałam poszłam do toalety i już nie mogłam dojść do pokoju zgięło mnie w pól i na czworaka doszłam do salonu skąd zaczęłam rycząc z bólu wołać Narzeczonego. Długo nie myśląc na ręce i wsadził mnie do auta i zawiózł do szpitala. Moja ciocia pielęgniarka była akurat na dyżurze na Izbie więc ekspresem miałam pomoc. Lekarz zrobił mi USG i okazało się ,że żywa ciąża usadowiona w początku prawego jajowodu... ok 6,7tyg... aż szok bo okres miałam ale taki mega lekki zresztą mówiłam , ze myślałam że to polip... ponownie...o 6 rano miałam zrobioną laparoskopie na szczęście jajowód udało się uratować ale nie wiadomo czy nie będzie uszkodzony. Starania o dzidzie mogę zacząć od kolejnego cyklu a lekarz stwierdził ,że nawet jeśli będę się czuć ok to mogę i za tydzień ale w ciążę raczej w tym cyklu nie zajdę bo organizm na razie musi się zregenerować...dziwne było że Bhcg nie wyszło mi jak byłam ze 2 albo 3 tyg temu ale lekarz mówi ,że laboratorium musiało się walnąć bo powinno być nawet ok 2 ale było by...wiecie ,że biło serduszko???...szok...CHyba jestem jeszcze w szok bo nawet nie chce mi się płakać a czuję taką dziwną...pustkę w głowie... może wyparcie...ale piszę i powoli lekkie emocje płyną do głowy...Moj ukochany nie chciał iść dziś do pracy...wygoniłam go...chyba staram się mu nie pokazywać rozczarowania i smutku... ale chyba nigdy nie czułam z jego strony większej milości niż teraz... aż bije od niego...wie jak bardzo chciałam dzidzi...Wiecie jaka głupia jestem?? Pierwsze o co zapytałam na USG to czy nie da rady go Wsunąć do macicy...Ale Pan doktor dobry był zobaczył łzy w moich oczach złapał za rękę i powiedział...Obiecują Pani, że osobiście się Panią zajmę i osobiście postaram żebyście mieli ślicznego dzidziusia ale tu nic się nie da zrobić...Będę Panią prowadził po całym zabiegu, tylko proszę żeby Pani nie płakała i była silna bo nastawienie pacjenta jest kluczem do udanej operacji czy zabiegu...i dopiero wtedy poleciała mi pierwsza i ostatnia łza... dziwne bo myślałam ,że w takiej sytuacji będę ryczeć...Może dlatego ,że wszystko jest takie niespodziewane...i takie jakby...nie moje...a jednak przytrafiło się mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl