BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705337 przez Agnilla
uu nie ma tak dobrze, dupka biore jeszcze 3 doby, do 25 dc. a ten dostinex biore do nast wizyty za 6 tyg, 1/4 tabletki co tydz. mozna fajnie? :P
a wiecie, ze ja caly czas sobie wkrecam, ze jestem w ciazy? :D zajebista jestem nie? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705340 przez mloda
@ przyszła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705342 przez moofka
forumowa mądrala co poucza żeby się nie nastawiać to sama się wkręca :P ale to się niedługo ziści więc Ci wybaczamy :kiss:

idę ja spać, muszę się poprzytulać do męża :) dobranooooc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705344 przez Agnilla
młoda :kiss:
ale nie moof, ze ja chodze i tak ciagle o tym mysle, po prostu, delfiny juz ostatni gwizdek bo pozniej nie da :P
kolorowych snoof moof ;) Wam rowniez :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705355 przez Kaś_O
Dziewczyny tym co trzeba to wielkie kiss i tulasy..

Młoda z badaniami.. Mi sie wydaje ze powinnas isc do ginki i powiedziec ze juz troche sie staracie ze nie bardzo wychodzi ze nawet testy OWU nie pokazują Ci zawsze pozytywnego wyniku.. I lekarz powinien Ci przepisać komplet badań podstawowych.. Takich jak wlasnie prolaktyne, tsh i th4 th3 i inne.. Wtedy bedziesz wiedziec co i jak.. A od nowego cyklu spróbuj wybrac sobie jedna porę nie pić przed testem i spokojnie bez nerwów obserwować.. Nikt Cie nie chciał ganic tylko po prostu napisalysmy Ci co wiemy ze z porannego sika sie nie robi.. A w testy ciążowe szkoda pchac kase moim zdaniem.. Lepiej poczekac troche po spodziewanej malpie i zrobic zwykły test..

Noo Moofka witaj znowu :)

A do Lili powinnismy napisac tak mysle..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705359 przez Agnilla
noo pewnie, że nikt tu nikogo nie chce ganić. młoda, zrób jak Kas pisze. ja też naściemniałam lekarzowi :P to mi kazała zbadać tsh i prl i przynajmniej wiedziałam co i jak. zamiast testowac ciazowe kup sobie jakas fajna bluzke, pomaga na chandre :)
ja chyba po powrocie zmobilizuje sie definitywnie na badanie meza, nie ma bata
ok ok ide juz spac :) moj przyszly maz juz pewnie slodko spi, co Kaś? :)
dobranoc Wam :kiss:
ps. ja do Lil zaraz napisze na fb i jak co dam Wam znac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705361 przez aggi
Hej kochane:* Wróciłam po weekendzie, słaba jak nie wiem, dziwnie mi. Dzisiaj mnie tak konkretnie w kibelku przegoniło, nie wiem dlaczego, nic takiego nie zjadłam :( nie testowałam dziś już lh i aż do @ nie będę testować , nie ma sensu bo i tak nic nie pokazuje :) teraz już tylko czekam na @ - a powinna być jutro, no max pojutrze. :blink:


Domiśśś
szybkiego powrotu do zdrowia :kiss: :kiss: :kiss: A test pokazał jedną bo może jest za wcześnie hmm???

Isss jak tam brzusio? :)

mloda no nieźle 8 testów ? :ohmy: ale Cię wzięło :D @ przyszła, to pójdzie, nie stresuj sie - następny cykl może się uda :)

Helenne nie wiem co powiedzieć.. aż mi łezka poleciała... trzymaj się :( :kiss: :kiss: :kiss:

moofka to Ty już po wakacjach??? Jak tam brzusioo ? :)

Agni
moja ciocia mówi 'jooo' co znaczy 'tak' i jest z okolic bydgoszczy :D A u nas na śląsku znów 'jo' to znaczy 'ja' :D i nigdy się z ciocią dogadać nie umiemy hahahah :P

Kaś
jak tam Czarulek ? :)


Muszę iść spać niedługo bo jutro a właściwie dziś mam mnóstwo załatwiania - muszę popytać u mojego lekarza o pierwsze badania dla ciężarnej (tej z rodziny - ona się kompletnie nie orientuje co i jak i obiecałam że pomogę jej z tym) a później mój do lekarza bo pojawiła mu się buła taka przy włosach na dole i najprawdopodobniej to przepuklina :( i chyba operacja go będzie czekała :( Więc mam dość trochę zmartwień, jeszcze oczekuję @, a dziś moja mama jak mnie zobaczyła to spytała czy nie jestem w ciąży :unsure: Ciekawe z czego wywnioskowała, powiedziała że jakoś tak inaczej wyglądam <?>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705395 przez Domiśśś
Dzień Dobry wszystkim :*
Za oknem szaro i ponuro,deszczowo...
Tak też się czuję jakoś właśnie "dupiasto" jak to mój tata mówi ;)
@ jeszcze nie ma... Ale sobie ze mną franca pogrywa :angry:
Młoda czyli pewnie będę mieć to samo co Ty przyjdzie sobie spóźniona jak gdyby nigdy nic.. Księżniczka wielka...
Ech... idę sobie kawkę zrobić ma któraś ochotkę? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705402 przez moofka
wstawać śpiochy! zazwyczaj Asia była pierwsza na forum, co nie wstałam to już coś było napisane :) i tak mi się przypomniało, że może właśnie Asia przywiezie dobrego newsa z wakacji :)

zaraz wrzucam fotki na bloga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705410 przez Dagnes
Melduję, że jeden ze śpiochów już wstał:) Moof ale macie fajne miejsce do spędzania wakacji. Rewelacja, tylko pozazdrościć :silly:
Ja na bloga też foto wrzuciałam - kolejne z brzuszkowej serii :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705499 przez Agnilla
heloł :) ja nie spie od godziny, siedzimy nieubrani, wolne, pełen lajt :)
co do "jo" to w Toruniu tez na pewno się mówi, bo tam studiowałam i sama byłam zdziwiona. ważne, że mój mąż już tez to mówi, czyli swój :P
aggi skoro Twoja mama odróżnia babki w ciązy to ja do niej jadę :P
Domiś czekaj grzecznie, czy jak Lil leczyła pecherz tez jej sie czasem tam troche nie rozregulowało? trzymam kciuki, zeby u Ciebie powodem opoznienia bylo co innego ;)
Asia jeszcze tydz urlopuje, oby z wakacji wrocili we 4 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705508 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

@ poszła, a ja jakoś nie mam w tym cyklu ciśnienia, jakoś tak mi wszystko jedno się zrobiło. Nawet nie wiem który dziś dc.

Helenne - współczuję, przytulam :kiss: :kiss: :kiss:

Lil, jak zaglądasz, to pamiętaj że czekamy tu na ciebie jak już się pozbierasz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Iss jak się czujesz?

Domiś to żeby twoje czekanie się skończyło

A Asia to chyba jeszcze z tydzień się wakacjuje?

Idę czytać resztę

Młoda :kiss: :kiss: :kiss: jeżeli prowadzenie kalendarzyka z metodą termiczno-objawową uspokaja cię i powoduje że masz kontrolę nad organizmem to wróć do tego, to super metoda dla tych co mają czas się wysypiać ;)

Agi albo ty sobie poustawiaj przypomnienie albo mężowi każ ustawić, to będzie ci przypominał co i kiedy łykać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705567 przez Agnilla
Ann, kochana, mój mąż to taki sklerotyk, że chyba właśnie za duzo mam na glowie, ze o sobie zapominam :P ale serio, ja do niego dzwonie w sob ze ma cos przywiezc, jak bedzie po mnie do rodzicow jechal...ofc nie przywiozl bo zapomnial i tak z nim jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705651 przez Porto1987
Zaraz Wam kobitki odpiszę, ale powiem Wam, że czuję jakbym miała dostać okres juz od 3 dni, a jeszcze do niego trochę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705658 przez moofka
mykam dziewczynki na zakupy :D trzymajcie kciuki żebym coś trafiła dobrego na moje nowe kształty. a później ginek o 16.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl