BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #703907 przez aggi
Domiśśśś nie nakręcaj się .. teraz ważne żebyś wyleczyła to ustrojstwo, a później resztą się będziesz martwić. O szczepionce żadnej nie słyszałam :unsure: na mnie działa furagina;)


u mnie 28dc, do 31 coraz bliżej :-) Na teściku ani cienia drugiej krechy. Cyce mam gorące jakby miały eksplodować, a sutki nadal bolą (od owu..) . Tak więc czekam co i jak :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703979 przez Domiśśś
Gosia nie mierzyłam dziś w sumie tylko tak z ciekawości czy mam temp. przy tym pęcherzu a tu te 36,6

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704017 przez gosia28
Dominiś jednorazowy pomiar nic Ci nie da. Najważniejsze, żeby był skok temperatury, nie ważne jak jest wysoka, byle by był skok po owu, który się utrzyma. Tak, że zapomnij o tym pomiarze i czekaj na rozwój sytuacji ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704097 przez Domiśśś
Gosia dziękuję za słowa otuchy :kiss: :kiss:
Ale jakoś moja podświadomość wariuje już i to ostro.
Ale jutro pewnie wszystko się wyklaruje.
Mam nadzieję tylko, że pozytywnie.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704119 przez gosia28
trzymam kciuki :) testujesz jutro ciążowy?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704167 przez Domiśśś
Gosia poczekam do niedzieli bo ostatnio zrobiłam rano test i za godz. dostałam @.
Jak nie przylezie jutro to zrobię w niedzielę.
Mam taką znikomą nadzieje, że nie przyjdzie bo nie mam żadnych wykwitów na twarzy a zawsze mam i te piersi mam takie wrażliwe nigdy tak nie miałam. Tylko ta temp. strasznie niska tylko 36.6 ;/
No nic jutro wyjdzie "szydło yyy małpa z worka" pewnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704169 przez ann-sunshine
Bry,

Gosia a co z Tobą? Nadal w zawieszeniu i niewiedzy, czy @ się rozkręciła?

Domiś i Aggi co ma być to będzie, jak nie ten cykl, to są kolejne szanse.

Domiś o szczepionce nie słyszałam, ale problemów z pęcherzem nie miewam, ale lepiej wyleczyć wszystko przed ciążą, bo infekcje są niebezpieczna dla maleństwa, im mniej bakterii tym lepiej.

Moof Marta już tylko pokasłuje. W poniedziałek do żłobka wraca, zobaczymy na jak długo tym razem.

Ech a ja zaczynam kolejny cykl liczyć, ale mam tylko 5 testów owu i już kupować nie będę, więc niewiele testowania będzie z mojej strony. Jakoś tak mało przywiązuje do wszystkiego wagę, nawet nie pamiętam czy dziś 3 czy 4 dc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704198 przez moofka
Ann to może lepiej będzie tak bardziej na luzaka w tym cyklu :)

za testujace trzymam kciuki, ale dziewczyny już odpuscie z tymi cyckami, bólami i analizowaniem co jest inaczej niż zwykle przed @.... To Wam na pewno nie pomoże!

Lil kochana mam nadzieję, że jakoś się trzymasz.... Licze, że zajrzysz do nas jak trochę ochloniesz. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704336 przez aggi
Uwielbiam uczucie kiedy dowiaduję się że znów się rodzina powiększa , szkoda że nie mnie :dry: i powiedzcie jak tu wyluzować? Brat od mojego ma za tydzień ślub, a dowiedzieli się dziś że ona jest w 5tc. I jeszcze tekst teściowej: Jak niespodzianki to niespodzianki, może będziecie razem na porodówce leżały! haha. śmieszne, serio :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704376 przez Agnilla
laski kurna mać, przestańcie się nakręcać, bo przyjadę i każdej z osobna nakopię w zadek!
i mi nie mówcie, że nie mam racji, bo ma. to Wam nic nie da, idźcie posprzątać dom, na spacer, na zakupy a te swoje cycki i temperatury zostawcie w spokoju. niech se szczypią, gilają, swędza itp.
potem będzie płacz i lament, że się nie udało. ja znowu się muszę leczyć, dziś biorę pierwszą tabletkę i zaczynam walkę od nowa, kolejny cykl mam stracony i nie wiadomo co będzie w następnym. więc wyluzujcie, nie mówię, że nie macie myśleć. bo tak się nie da, nie jesteśmy robotami. ale się nie nakręcajcie, moof ma rację. to Wam nie pomoże. trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704396 przez gosia28
to fakt, przed @ nie ma co liczyć na ŻADNE objawy ciąży. Tyle lat przerabiałam bolące cycki, nie bolące cycki, wypryski na twarzy, brak wyprysków, plamienia niby "implantacyjne" i szereg różnych innych przypadłości. Tylko test najlepiej zrobiony po @ może powiedzieć prawdę.

annn u mnie po @ rozkręciła się, choć wyjątkowo była skąpa, to mnie dziwi bo dostałam długo po terminie i w sumie nie pamiętam kiedy tak skąpa była, ale była od pn do wczoraj, dziś tylko brudzenie delikatne

Agi wyrównaj prolkę i do dzieła. I weź się nie wygłupiaj gadaj na forum bo pusto tu bez Ciebie... wątek ginie B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704412 przez Agnilla
mama zawsze mówiła, że za dużo gadam :D
kurna, nakręcam męża na turcję, tam też są delfiny, ale się podjarałam :D
jak je zobaczę to mi prolaktyna na minus zleci :D jutro chyba bede szukac wakacji, kazda kase dam za spotkanie z nimi, jak zajsc nei moge to musze inne marzenie spelnic :)
gute nacht! a jak was cycki swedza to sie myjcie :P zarcik :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704537 przez moofka
Ooo Agi, no wracaj wracaj bo tu trzeba prostowac laski :) miałam Ci przypomnieć o tych delfinach, cisnij męża :)

ja już po śniadaniu i mimo kiepskiej pogody brykam niedługo popływać, wczoraj też byłyśmy z mama i nikt oprócz nas się nie kąpał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704550 przez Domiśśś
Cześć :)
Narazie małpiszona nie ma...
W myślach się po cichutku zaczynam cieszyć...
Ale tak tyci tyci... ;)
Jutro rano zrobię test.
Miłej sobotki kobitki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704553 przez aggi
ja coś tak czuję się nie za bardzo dzisiaj, słaba jestem, a tu sprzątać trzeba i obiecałam ciasto upiec.

Kochane polecam łatwy przepis :laugh:
zszywka.pl/p/ciasto5-jajek220-g-maki180-g-cukru1-4038542.html

Miłego weekendu! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl