BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705030 przez moofka
Helenne jeszcze raz napisze, że bardzo mi przykro że spotkało Cię takie nieszczęście :( dobrze, że masz dużo miłości i wsparcia od narzeczonego, nie bój się emocji one i tak kiedyś wyjdą, więc nie ukrywaj ich. Jak Cię najdzie to sobie popłacz :kiss: Dobrze, że mialas szybką pomoc i lekarz fajny wspolczujacy. Na pewno doczekacie się dzidzi :kiss:

młoda te badania to po co chcesz robić? Ja bym zrobiła bete (z krwi) żeby sprawdzić czy jest ciąża, a jak nie ma to poszlabym do gina żeby on zbadał i ewentualnie zlecił jakieś badania. Jak się niecierpliwisz to idź jutro a jak wytrzymasz to możesz poczekać jeszcze ze 2 dni czy @ nie przyjdzie. Ale my wiemy że Ty z tych niecierpliwych :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705058 przez Agnilla
hej laski
Dag, przede wszystkim spoznione najlepszego z okazji urodzin ;)
młoda, tak jak moof radzi, zbadaj bete jedynie, jesli podejrzewasz ciaze. zbadanie prl raczej teraz nic Ci nie da, to samo z moczu. jesli mialas maliny, mialas owulacje to raczej prolaktyna jest w porzadku.pobiera sie ja z krwi na czczo, jesli z obciazeniem to po godzinie masz kolejne pobranie, sama przyjemnosc :P
Helenne pocieszać Cię nie będziemy, musimy Cię mocno przytulić :kiss: dobrze, że masz kochających ludzi wokól siebie, lekarz tez Ci sie trafil aniol. odpocznij, popłacz jeśli to konieczne, zjedz czekolade :) trzymaj się mocno :kiss:
Domis, to ze test pokazal jedna kreske to jeszcze o niczym nie swiadczy, czekaj na rozowj sytuacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705070 przez mloda
No jak nie miałam nigdy takich badań robionych to raz bym sobie zrobiła żeby wiedzieć co i jak u mnie. Mąż mówi że to odrazu zrobić prolaktyne i bhcg za jednym razem. Nie wiem czy owu miałam! Bo jak mi maliny z pierwszego sikania wyszły to mi napisałyscie że z pierwszego się nie robi! A nikt mi tu wcześniej nie powiedział a instrukcji przy tych allegrowych nie było. Jeśli @ Przyjdzie to już przynajmniej prolaktyne też będę miała zrobiona i pójdę do gina ale on tu przyjeżdża i przyjmuje tylko w czwartki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705087 przez gosia28
helenne tak strasznie mi przykro :(

dziewczyny, lili się odezwała do którejś? Martwię się o nią :(

julka miło Cię widzieć. A zrób sobie tą prolaktynę jak Ci tak nurtuje. Tylko tak jak Agi pisze, trzeba na czczo i z tego co też czytałam najlepiej tak godzinkę po wstaniu z łóżka.

Dominiś kurczę, szkoda, poczekaj parę dni, jak nie wyjdzie to może przesunęła Ci się @ z powodu infekcji.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705094 przez Agnilla
Goś jak zawsze na haju ;) to nie julka a młoda ;)
Lil się nie odzywa, ani tu, ani na blogu :( może by do niej uderzyć na fb?
młoda nie unoś się :) rozumiem, że chodzi Ci też o to, by badać wszystko za jednym pobraniem? :) jeśli chodzi o krew to zapłacisz i masz, nie wiem jak z moczem, czy tak można na własną rękę? czy to trzeba mieć skierowanie?
co do testów owu, w necie wszędzie piszą, żeby nie robić z pierwszego sika. nie stresuj się, w następnym cyklu lepiej Ci pójdzie, choć trzymam kciuki żeby nast cyklu nie było ;)
skoro masz gina w czwartki to jak chcesz idz jutro sie zbadaj, do srody powinnas miec wyniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705125 przez mloda
a widziałyście już taki test??
10 mlU/mL!
jak przyjdzie @ to na nastepny cykl zamawiam
allegro.pl/test-ciazowy-strumieniowy-bob...-ml-i3365074228.html

no to jak wy robiłyście badania to tylko na prolaktynę z krwi i nic więcej?

edi: aaa i wiece jak kiedyś musiałam zrobic te kalendarzyki i mierzyłam temperature i coś tam wiem i cos mi tak z tego wychodziło i żałuje że teraz tego nie robiłam o bym też wiedziała troche więcej, ale zmwierzyłam dzisiaj rano i było 36.9 czyli to z tych wyższych stanów ale nie wiadomo czy to nie od przemeczenia po wczorajszych kajakach :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705161 przez darmag21
Ja polecam, za pierwszym razem stosowanie testów udało się zajść w ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705209 przez Domiśśś
W dalszym ciągu małpiszona nie ma..
Na razie jakiś tylko zwiększona ilość śluzu...
Wiec pewnie nadchodzi ;/
Ale mnie to wkurza :angry: takie z jednej strony wiesz, że nic nie będzie a z drugiej się łudzisz w ciąż...
Czekam dalej jak się sytuacja rozwinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705218 przez moofka
chcecie dobrego newsa to Wam powiem, że moof is back in da house :P oczywiście poryczałam się jak głupia wyjeżdżając.... najpierw tęskniłam za mężem, teraz płakałam że zostawiam rodziców. masakra. a mąż całe mieszkanie wysprzątał na mój powrót :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705301 przez Agnilla
noo moof, nie można wszystkiego naraz :) mąż zapewne też tęsknił :) a Twoi rodzice długo tam jeszcze zostaną? macie tam jakiś domek?
witaj z powrotem :)
domis nie nakrecaj sie, mnie raz po lekach opoznil sie okres 8 dni :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705325 przez moofka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705327 przez Agnilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

odpoczywaj :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705329 przez moofka
hehe no tam jest prawie jak na Bali :P

a Ty już łykasz nowe tablety na prolkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705332 przez Agnilla
jooo ( wiecie, w moim regionie mówi się "jo" spotkałyscie sie z tym? ile razy mialam juz na forum napisane i usuwalam, bo nie wiedzialam, czy sie skapniecie :P)
biore biore, pierwsza cwierc poszla w pt, czuje sie git. cos tam mi leci, ale nie wiem czy z czyms mam to laczyc :P zagniezdzanie albo co :P :P :P :P
tylko zapominam o dupku, tzn inaczej biore go, ale nie co 12 godz jak chcialam wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705334 przez moofka
u mnie się tak nie mówi :P

a ja myślałam że ten nowy lek masz zamiast dupka, a Ty bierzesz oba tak? ustaw sobie jakieś przypomnienie w tel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl