BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #706401 przez moofka
Agi a jak długo Cie nie będzie? musisz napstrykać dla nas dużo fotek z delfinami :lol: i też jestem ciekawa co wymyśliła Iss :)

aggi mój mąż miał operowaną przepuklinę ale zanim się poznaliśmy, ma bliznę na podbrzuszu. w zeszłym roku miał operację kolana i pół roku siedział w domu, da się przeżyć chociaż na początku musiałam mu wszystko podawać pod nos. jeśli chodzi o żółtaczkę to mój badał się na obecność przeciwciał i musiał zrobić szczepienie jeszcze raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706532 przez gusiak
Już po wizycie u lekarza - ech pięknie było usłyszeć słowa jest pani w ciąży, to wczesna ciąża około 6 tygodnia, i usłyszałam bicie serca - jak na razie wszystko w porządku. Wypisał skierowanie na badania krwi, moczu oraz receptę na duphaston 2 razy dziennie, chyba trzeba tak dla bezpieczeństwa - nie pytałam. Jeszcze nie wykupiłam ale dziś gdzieś polecę go szukać - nie wiecie w jakich cenach jest ten lek?
Swoją drogą byłam tak zafascynowana tymi wieściami że nawet zapomniałam się zapytać, upomnieć o zdjęcie - nic nie dostałam, a jak było u Was na pierwszej potwierdzającej wizycie- też nic nie dostaliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706592 przez moofka
julka no i dobrze, że do nas zajrzałaś :) w kupie raźniej :P

gusiak widzisz warto było chwilę poczekać i od razu usłyszałaś serducho :) ja dupka nigdy nie brałam, nie wiem ile to kosztuje. a na mojej pierwszej wizycie dostałam 2 fotki z usg, ginek sam mi dał ale jakby nie dał to bym go i tak męczyła bo obiecałam dziewczynkom, że się pochwalę. no i wrzucałam później tutaj na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706599 przez Agnilla
Jula, wpadaj do nas częściej :)
co do dupka, to ja w takiej najtańszej u nas aptece co emerytki chodzą kupować :P kupiłam 2 op. za 60 zl. miałam farta, bo to była sobota i szłam do rodziców, a to po drodze i nie było kolejki :P po dostinex szłam już tam celowo, bo wiedziałam, że drogie i za 2 tabletki zapłąciłam 67 zł. myślałam, że dałam 63, ale wczoraj sprzątałam portfel i miałam paragon.wszyscy się podniecają, że za delfiny płacę 100 euro a na te głupie wizyty i leki już duzo wiecej wydałam, a radochy żadnej :P
lece sie pakowac, będzie jazda :P
zazdroszczę Wam w tych Waszych ciazach tego, ze mozecie latem smigac w fajnych sukienkach :) ja jak zajde to sie ebde turlac zima jak balwanek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706615 przez Domiśśś
Heloo ;)
Małpiszona dalej nie ma ale mnie ona wkurza... :angry:
Pewnie będę mieć tak jak Gosia kiedyś...
Czeka człowiek i łudzi się a tu później bęc ;/
Jutro zrobie test rano i się dowiem czy mnie ta wredna sucz oszukuje... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706709 przez Agnilla
Domiś, a to już powinna byc??
ale bez kitu, jak zaczynamy sie starac to ona się spóźnia jak nigdy w zyciu, sucz to mało powiedziane :P
ubrałam dziś bluzke, którą mało nosze, bo nie chcę juz brudzic niczego. ale mam w niec cycuchy ogromne! zawsze sie tak w niej czulam. a niby zwykla bawelniana, obcisla bluzka z rysunkiem. a maz mowi, ze ja zawsze mam duze cycki, niech spada :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706751 przez moofka
Agi ale ja się cieszę, że lecisz na te delfiny :lol: Ty jesteś taki wyjątek i Tobie nie bociany a delfiny dzidziora przyniosą :lol:

Domiś to ja trzymam kciuki za jutrzejszy test :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706797 przez Agnilla
moof, ja chyba sobie jeszcze nie zdaję z tego sprawy, choć już wiem że będę pływała z nimi w piątek :) mam nadzieję, że @ nie raczy przyjść wcześniej :P bo to będzie dopiero lipa :P dziś mam 24 dc, najszybciej się jej spodziewam w niedzielę, a najpóźniej w czw i to byłoby git :P
jedziemy do rodziców po euro, na jakiś szybki obiad, choć ciabatta z twarożkiem i sterta cukierków skutecznie mnie dziś zapchała. a w ogóle to jak mało rzeczy mam przygotowanych :P aż wstyd ;) ja dzidziora nie przywiozę bo to byłoby niepokalane poczęcie Madonny z wielkim cycem :P
ja też trzymam kciuki :kiss: za wszystkie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706868 przez Domiśśś
Agnila mój małpiszon powinien się już pojawić w sobotę. :angry:
Jeszcze jej nie ma!!!
Przylezie narobi tylko zamieszanie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706910 przez Dagnes
Ostanio zabiegana jestem, więc rzadko tu zaglądam. Zaraz Was poczytam, ale wcześniej napisze że byłam dziś u gina. Słuchaliśmy po raz pierwszy serduszka. A jakie pluski dochodziły z brzucha. Podobno to fikanie koziołków było:) Dzidzi jeszcze nie czuję, ale mam nadzieję że już niedługo da o sobie znać. Myślałam że już na USG połówkowe się umówię, a on mi mówi że 9 sierpień to za wcześnie i może płci nie być widać. Coś mnie oszukuje, bo Kaś wcześniej przecież się dowiedziała, a u mnie będzie wtedy leciał 20 tydzień.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706972 przez Kaś_O
Dagnes w pierwszej ciazy juz od 14 tyg wiedzieliśmy ze chłopak. A teraz na USG przeciez byłam w 18tyg niby na USG był 19tydz i widziała płeć i nawet pozniej za kilka dni tez.. Moze maja słaby sprzęt ale wątpię zeby az taki ze płci nie zobaczy szczegolnie ze na polowkowe potrzebny jest lepszy sprzęt..

Uh dziewczyny byłam u dentysty bez leczenia sie nie obyło :( zab mnie tak rwie ze nie wiem czy wyc czy zakopać sie gdzies.. Jedziemy do Ikei to moze wpadne w wir zakupów.. Pocieszam sie ze teraz bedzie lepiej..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706980 przez moofka
Dag fajnie usłyszeć serducho nie? :) ja już sluchalam 4 razy, 2 na usg i 2 na detektorze. Polowkowe mam 29.07. to będzie 19t2dni, płci jeszcze nie znam i może wtedy poznam. W luxmedzie mają dobry sprzęt.

Kaś udanych zakupów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706996 przez issska1986
hej,

moof i Agnilla nie powiem Wam nenenenene... chyba,ze się spełni alo i nie to wtedy powiem, ale myśle,że tak :D

Ej a moja koleżanka juz w 13 czy 12 tygodniu jej powiedzieli przy mierzeniu tego karku czy czegoś tam co sie robi miedzy 11-13 tc. Drugiej że babka będzie też powiedzieli w 12 tc, zależy może jak bobik się wypnie :P Niektóre szkraby podobno wstydliwe i długo nie pokazują... Moof Ty będziesz mieć chłopaka... ja też czuję ,że będzie siopak :) ale dziewczynka byłaby dużą niespodzianką...

ja za 3 opakowania duphastonu płaciłam 120 zł ponad :( a luteina tylko 18 zł ale mdliło mnie bardziej po niej bo pod jezyk do ssania była , blehhh :blush:

no dziewczyny zobaczymy która teraz będzie następna... :)
Agnilka kiedy wracasz?

Ej a której to żyłki na cyckach sie pojawiły, mi tez się pojawiły ale to jak już wiedziałam,że jestem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707009 przez Agnilla
Zawiana jestem, bo już moof pytała, wracam w następną środe laski. nie produkujcie tu tyle, co nadrobię :)
wiecie jakie mam balony :D Pani Mani :P normalnie sama z teho leję. wchodze do domu mówię do siostry "hej" a ona mi odpowiada "jestes przed okresem?" swinia :P nooo takie mam cycuchy ze masakra.a moze faktiko to ta bluzka? bo jak je dotykam masakry nie ma :P
sluchajcie, mam nadzieje, ze jeszcze tu zajrze, choc od stania przy desce i prasowania odechciewa mi sie juz wszystkiego :P jakbym nie zajrzala, to wracam za tydz i chce tu widziec i slyszec same dobre wiesci! jade do Turcji po moje zagubione jajka :P
Iss jestes okropna, najpierw kusisz, a teraz nie chcesz powiedziec :P
caluje Was wszystkie i moje groszki i fasolki tez :* i mojego narzeczonego i mala Marte i wszystkich :) tylko nie meza bo mnie wkurza, bo dziala na zwolnionych obrotach :P
zajrze tu jeszcze no nie? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707052 przez moofka
Agi najwięcej postow to chyba Ty tu nabijasz :P więc bez samej siebie będziesz miała mniej do nadrobienia :lol: baw się tam najlepiej na świecie :kiss:

Iss ja na tym usg genetycznym nie pytałam o płeć a gin sam nic na ten temat nie powiedział. na grudniowkach niektóre dziewczyny już wiedzą, a niektóre są już po polowkowym i dalej nie wiadomo na 100% co będzie.

No mi chyba wszyscy wróżą chłopaka, więc jak będzie jednak pipka to sama się zdziwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl