BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #705720 przez issska1986
hej laski :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ann i aggibrzusio już nie boli tak jak wcześniej, wiec no-spy nie biorę, zostawię ją sobie jak na prawdę będzie mnie bolał... biorę duphaston i magnez 3 razy dziennie, a sam w sobie mi urósł trochę...dwa dni się super czułam,zero mdłości, ale dzisiaj już znowu mdli mnie :( ale trudno, niech rośnie mały bobek :)

mooof witaj, czy jeszcze gdzieś z małzem jedziecie...?

ja też mam koleżankę z Torunia co mówi "jo" zamiast "tak", ale chyba się już troszkę odzwyczaiła tak mówić...;)

Agnilkaa ja coś podejrzewam, ale ci nie powiem :P na razie....potem może ci powiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705806 przez Porto1987
No już mam chwilkę dla Was :)

Dziewczyny, którym się nie udało, jest mi bardzo przykro i wysyłam do Was mnóstwo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło po Waszej myśli!!

Moofka i Issska na pewno świetne są te Wasze brzuszki :)
Moofka ja Ci powiem, że byłam wczoraj w Olimpie i w godzinę byłam już po zakupach :( dla mnie tam nic nie było, jeszcze skoczę dziś do Plazy, a nóż widelec :P :P

Aggi oby mama wiedziała co mówi :) znaczy, żeby dobrze rozpoznała temat :) :) to kiedy robisz teścik?

Agnilla, ja mam wrażenie, że na forum bez Ciebie to tak jakoś smutno jest :blink: także nie możesz za bardzo się oddalać!!! :silly:

Gosia, jak u Ciebie?

Kurcze nie pamiętam kogo jeszcze miałam się zapytać o coś :P

Powiem wam, że ostatnio trochę zajęta byłam i nie miałam czasu na szczęście myśleć o domniemanej ciąży. Dzięki Bogu, że miałam co robić :P ale od soboty mam takie odczucie jakbym miała dostać okresu, chociaż to nie jest dokładnie to samo, co przed okresem. Poza tym mam żyłkę taką ciemną, której wcześniej nie widziałam na otoczce sutka, ale cycki mnie nie bolą i generalnie nic oprócz tego brzucha, no i czasem gdzieś tam mnie coś za kłuje w okolicach jajników czy tam czegoś, co tam jest :D :D Jak myślicie, o co to chodzi??
@ mam mieć w sobotę, ale też w sobotę mam wesele i chyba skoczę na betę, żeby wiedzieć co i jak. Bo test może jeszcze nie wyjść, a na becie już powinno być wiadomo, jak myślicie?? Chciałabym wiedzieć na co mogę sobie pozwolić na imprezie, czy zostaje mi tylko soczek :) :)
No i w końcu przyjechałam do mojego kochanego Lublina, nie było mnie tu 2 miesiące. Z Rodzicami to widywałam się codziennie na skype'ie ale jak mnie zobaczył mój pies, to myślałam, że wyjdzie z siebie, nie wiedział, co ma zrobić :) uwielbiam jego radość - jest szczera jak nie wiem :P W piątek przejechałam przez 7 województw, żeby przyjechać do Rodziców :) w sumie 12 h w aucie :(

Ale się rozpisałam, chyba jeszcze nigdy nie miałam tak długiego posta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705821 przez Agnilla
Porto, normalnie zacznę przez Was do kościoła chodzić i się za Waszą cierpliwość modlić. test testem, ale laski nie latajcie na te bete tak :P kasy Wam nie zal? cichy sobie kupcie, albo mi jak wolicie :P :P nawet jesli nie jestes w ciazy to chyba nie nawalisz sie na tym weselu co? :P iss tez pila, a nie wiedziala jeszcze. blagam, nie robcie testow przed @ tym bardziej bety, ja robilam testy i wiem jak to boli, rozczarowanie. chcialabym Wam tego oszczedzic :kiss:
ja sie czasem zastanawiam, bo odkad sie staralam te objawy przed @ bywaly inne. czy to np juz do spotkania nie dochodzi, ale zagniezdzanie sie nie udaje??
haaa moj pies ukochany, nie zyje 18 lat ( o matulu, ale zlecialo), zawsze z radosci ....sikał :D tak był szczęśliwy jak wracalismy do domu np z weekendu u babci, że jedna osoba po niego szła a reszta sie z nim witała na podwórku :P :P :P
Porto, to Ty chyba cala Polske zjechalas szok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705883 przez Domiśśś
Porto masz mniej więcej takie same od czucia jak ja...
Niby tak jakby już miała przyjść a jednak inaczej...
No nic czekam dalej, bo jej nie widać póki co...
Żeby tylko jej się mogło tak zapomnieć na te 9 miesięcy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705926 przez Agnilla
Ojaaaa Turcja wykupiona nie wierze! Posram sie ze strachu w samolocie, ale trudno :P musze poczytac, jak sie zmulic przed lotem :P
delfiny sa w moim zasiegu zaraz sie porycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706019 przez helenne
hej kochane
Ja normalnie w bete juz nie wierze.... kupilam w zeszly pon testy owulacujne dzis przyszly i se siklam tak z nudy i ciekawosc i sa 2 rowne...dziwne nie???? ehhh moj ukochany skacze obok mnie ale wczoraj podsluchalam jak mowil mojej przyjaciolce ze depreche lapie....chyba ma racje...bo czuje sie tak pusta... ale zycie wraca do normy... tylko spac chce mi sie...w czwartek ide na zdjecie 2szwow i do tego fajowego lekarza...mam do niego tyle pytan ze pisze sobie na kartce.... uzna ze zbzikowalam... trzymam za was kciukasy... trzeba nam dobrej nowiny a mi poprawy nastroju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706067 przez moofka
helenne taka lista pytań to dobry pomysł, nie przejmuj się tym co ktoś pomyśli. ważne, że po wyjściu od lekarza nie będzie Cię męczyć że coś pominęłaś :) beta chyba się utrzymuje jeszcze jakiś czas i spada stopniowo, nie znika tak od razu.

Agi super! będą delfiny a zaraz potem bebolek :lol: a co Ty nigdy nie latałaś? nie bój dupy :P

Porto ja w Plazie byłam, kupiłam wielkie G :angry: za to wydałam 3 stówki w aptece i 2 w rossmanie....

Iss z mężem to może gdzieś we wrześniu skoczymy bo on ma wtedy urlop, ale zobaczymy co będzie. może wykorzystamy ten czas na zakupy dla dziecka :)

aaaa zapomniałam napisać o ginku :side: wszystko jest ok, słuchaliśmy bicia serducha i tym razem udało się szybciej znaleźć, ufff. za 2 tyg mam usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706081 przez Agnilla
Moof, lecialam na rodos i bylo okropnie :P
ciesze sie, ze z malym Waszym groszkiem wszystko ok :kiss: oby tak do konca ciazy bylo u kazdej z Was!
helenne trzymam kciuki zeby wszystko u Ciebie szybko wrocilo do normy :kiss:
my szybko lecimy wlasnie do galerii, do 21 otwarta, moze jakis stroj kupie ;)
kurde od jakiegos czassu tanczy mi lewy jajnik i prawa nerka jak na owu ale 10 razy slabiej;) niech sie rozwija, lece do Turcji kopulowac ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706122 przez gosia28
Agi to się będziesz bawić :) super, że wypad zaklepany

moof cieszę się, że wizyta wprowadziła Cię w dobry nastrój, nas też ;)

helenne nie testuj narazie bo chyba nie ma sensu. Bhcg, która zapewne jeszcze się utrzymuje w Twoim organizmie może Ci fałszować wynik owulacyjnego. Odpocznij kochana teraz i trzymaj się dzielnie.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706127 przez aggi
Heej :) Ja już dziś wkońcu wolna, cały dzień zalatany :huh: Mój ma termin operacji ustalony, jeeezu żeby w PL się do lekarza dostać to cały dzień trzeba mieć .. Masakra. Termin na szczęście na wrzesień więc nie najgorzej. U mnie nadal cisza, poza moim samopoczuciem nijakim ;) Pogoda brzydka. Żyć nie umierać ...

Domiśśś dołączam do Was, u mnie też @ dzisiaj sobie pogrywa :)

Dagnes jak tam maluszek? :) :)

Agni hahaha no nie wiem jakoś tak mnie strasznie od wczoraj obserwuje :P A nie widziałyśmy się 10 dni bo była na wczasach na Chorwacji z babcią i wczoraj właśnie wróciły i pierwsze co to pytała czy nie jestem przypadkiem w ciąży haha :unsure: Super że Turcja zaklepana, zazdroszczę :D A w samolocie nie jest tak źleeeee :D

Ann
co tam u Martusi?

moofka super że wszystko w porządku :)

Iss to dobrze że lepiej jest:* Masz rację, niech rośnie mały bobek :D Powiedziałam tak tej naszej ciężarnej z rodziny bo pierwsze zdjęcie USG przyniosła i taka kuleczka, taki bobek na foto :D

Porto no mam zamiar może pojutrze stestować :) zobaczymy jak sprawy się potoczą , czy małpisko ma zamiar przyjść czy o co chodzi :) Co do soboty to mam identycznie, też idziemy na wesele i chciałabym do soboty mieć tę @ lub przynajmniej pewność czy mogę sobie spokojnie poimprezować czy co :)


Helenne to ja trzymam za Ciebie kciuki w każdej kwestii :) :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706316 przez mloda
tylko ja z oczekujących dostałam @ ?
Będę w tym cyklu mierzyć temperature i robić testy owu. W czwartek za tydzień pójdę do gina i powiem mu że mi na testach owu nie wychodzi. Może mi zrobi usg w poszukiwaniu pęcherzyka. Jak będzie 11dc a na 13 przypada owu to powinien coś widzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706339 przez aggi
mloda no ja miałam dziś dostać ale jeszcze nie mam, czekam nadal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706340 przez Agnilla
hehe ja co mc dostaje od 6 mcy :/ młoda, powinien już coś widzieć, jesli miewasz owulacje w 13 dc. u mnie w 14/15 dc było już wszystko widać
czas do łoża, bo jutro aktywny dzień
aggi zdrowka dla Twojego meza, oby mial siłe na pozostałe sprawy ;)
Iss, cały czas mnie trapi co Ty takiego wymyśliłas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706344 przez aggi
Agni dzięki, no niestety jak już go zoperują to nie wiem jak długo trwa rekonwalescencja :( Na szczęście ma to małe, więc może szybko się wygoi i będzie mógł cokolwiek robić.. Oj same kłopoty, w październiku mamy iść na wesele a on chyba będzie przywiązany do łóżka. I z seksu nici napewno na długi długi czas.. No ale co zrobić.. Jutro idę opytać kiedy miał szczepienia na żółaczkę typu B, bo on do pracy musi jeździć, ale chyba powinni mi takie info podać w przychodni do której kiedyś chodził?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706345 przez Kaś_O
Dziewczyny Aga wam dobrze prawi, szkoda kasy na testy i bete.. Rozumiem jesli chodzi o jakies poważne leki ale wesele to nie jest przeszkoda.. Po pierwsze dziecko jeszcze odżywiania sie z cialka żółtego wiec alkohol nie dochodzi do niego po 2 wygibasy nie powinny miec znaczenia a przeciez stołów nosić czy Pana młodego nie bedziecie.. ;) wiec czekajcie cierpliwie a niespodzianka bedzie milsza :)

Aga szybko minie lot i bedzie dobrze :) bedziesz miała delfiny przed oczami..

Moofka :) :* serduszko <3 najpiękniejsza melodia

Hellene tak jak Gosia napisala, poziom hormonu jeszcze z jeden cykl bedzie Ci sie utrzymywać a ponieważ testy owu czasem wskazują ciaze to wyniki teraz beda fałszywe jakis czas..

Reszty juz nie pamietam :p skleroza..

Aga fakt wtedy Twoj przyszły maz juz spał :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl