BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717397 przez gatita
Anuskka specjalnie dla Ciebie:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pierwsza wersja jeszcze z bujnym fryzem, a druga już po strzyżeniu :laugh:

Brawa dla Milenki (i dla dzielnej Mamy), że tak ładnie i szybko się od pampersa odzwyczaiła :woohoo: no i Twój mąż jaki zdolny - gratulacje - jak Ci się przypomni do jakiego filmu, to napisz, bom ciekawa :lol:

a my dziś się spotykamy z moimi dwoma koleżankami z liceum :) które będą też ze swoimi maluszkami - jedna ma 6miesiecznego synka, a druga 9miesieczna coreczke :lol: wiec fajnie :)

miłego dnia wszystkim! buźka! :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717625 przez anuskka
Gatita bawcie sie dobrze :lol:
Jamalek pierwsza klasa- no barca ma swietnego kibica i moze zawodnika przyszlego
a tu duzia Nieta na porannym spacerku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717627 przez kasiah
Boski Jami :kiss:

Milego spotkanka i plotek.


Anuskka cudna Milenka, taka letnia :kiss:


Ja dzisiaj sie w koncu wzielam za mycie okien. Pierwszy raz je myje od kiedy sie tutaj przeprowadzilismy. Co prawda okna w calym domu nie mam dzisiaj czasu ani ochoty ale zawsze cos zrobilam.
Maya ostatnio zaczela spac mi dluzej w ciagu dnia. Wczesniej spala po 20-30 min ze 3-4 razy dziennie. Ostatnio spi 2x od godziny do dwoch za kazdym razem plus czasem jeszcze jednakrotka drzemka. W koncu moge cos zrobic w domu jak spi dluzej, bo wczesniej takie drzemki 30 min do niczego byly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718325 przez gatita
Cześć dziewczyny :lol:

ale było super wczoraj, powspominałyśmy stare czasy i aż szok, jak ten czas leci, że wydaje się jakby wczoraj była nasza studniówka, potem matura, a MY JUŻ MAMY DZIECI ! :ohmy:

Anuskka - Milenka śliczna! a jak jej włoski pojaśniały :) no i outfit wakacyjny super - sukieneczka + sandałki! :D Mama pięknie ją stroi :)

Kasiah - powodzenia w myciu okien :woohoo: Jamal też więcej spać zaczął, ale widzę, że najdłużej śpi jak jest mega ciepło - tak jak dziś, mamy super upał :) i przysnął po 11 i jeszcze się nie obudził :ohmy: byłam nawet sprawdzać kilka razy czy oddycha :side:

Agathe - jak tam Zosinek się czuje??? Mam nadzieję, że jej przeszło! DAJ ZNAĆ!

BUZIAKI :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718454 przez anuskka
no wyglada na to ze wiekszosc sie wakacjuje....

Kasiah -okna :huh: to mi mowi ze moje tez juz sie prosza o mycie...
no Mayeczka przemyslala sprawe ze juz mozna mamie troche odpuscic i spi dluzej :silly: ,albo napomknelas jej o myciu okien i doszla do wniosku ze jakby miala brac udzial w tej operacji to lepiej ja przespac :blink: :blink: :blink:

Gatita oj nawet nie mow o uplywajacym czasie :S Ostatnio widzialam zdjecie syna mojej kumpeli(17 lat)uffffff-a ostatnio widzialam go jak mial moze 3 latka :S

no o tytul filmu musze spytac eMka. akurat bylam w ciazy jak go montowali i wchodzil na ekrany-a moje samopoczucie wtedy bylo koszmarne wiec niewiele mnie to obchodzilo...

oj zebyscie widzialy dzis Milusia w akcji z psem hehe. bylysmy na spacerze,ale spieszylam sie domu i owie do Niuni ze musimy szybko wracac. pies oczywiscie mial to gdzies i szedl jakby chcial a nie mogl. a Niunia do niego:Dusio juchy!!!!!!( ruchy Gucio) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718580 przez anuskka
Dziewczyny mam do przekazania pozdrowienia od Larity.

Agathe jak Zosinek?Przeszla goraczka?

Milego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718879 przez Agathe888
halo halo, ja mam humor jak nie wiem co. powinnam miec zakaz pisania na forum:)
Zosinek juz wyleczony, wczoraj pojawila sie wysypka. dzisiaj jeszcze ja ma. tak wiec to byla 3dniowka. a juz w czwartek sie balam ze moze ma zapalenie pecherza albo cos.
a w pt bylismy na tym usg pleckow, gdzie patrza na kregoslug i jakas tam jego budowa moze wskazywac na nieprawidlowosci np duzo wlosow. no i Zosia jest normalna. pani doktor myslala ze mamusia jest nienormalna :lol: i skwitowala ze jej corka ma wiecej wlosow niz Zosia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie przejelam sie tym komentarzem lecz ucieszylam ze wloski same zejda (w sumie to ich juz nie ma :silly: )

ohh ta nasz Milenka kochana i na zdjeciach tez cudnie wyglada!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719388 przez gumis24
Czesc dziewczny.
Milenka cudna he he " ruchy gucio"..ale sie usmialam :lol: :lol:
Jamalej juz taki duzy..rosne kolejny kibic.. :laugh:
Pszczolka jak wcina he he...wie co dobre :)
Czy Was tez mecza te upaly?u nas od upalow,klimatyzacji,basenu..przyplatal sie katarek a widac ze syn znosi "choroby "rownie dobrze jak tatus.. :laugh:
Dobrej nocy dziewczynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719927 przez anneem6
Hej Dziewczyny,

jak żyjecie ? pogoda super, nie ma co narzekac na upał, pameitacie jak zimną wiosną sie czekało ... no ale z domu sie nie ruszam w srodku dnia wieczorem wychodzę trochę z Andresem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Z powrotem ciezko sie wrcało pol godziny snu pol godz. płaczu, teraz coraz ciezej z moi dzieckiem, fika, po łozku dupka do góra na stopach i nogi prostuje i unosi też, a głowa w poduszcze, śpi juz tylko 2 razy dziennie po max 30 min. no ale za to super się smieje w głos, ciezko go nagrac jak sie uda pokaze Wam.

Milenka piekna jak zawsze mamusia dba, a Jamalek jaki duzy coraz wiekszy

Spotkanie po latach... z podstawówki kolezanka mnie a fb wychaczyła 8 lat jej wyszukialam po sieci i sie oodnalazła, tez ma synka 1,5 roku to jest etz teraz o czy pogadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720124 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny :) ale sie u Was dzieje :) czytam Was czasami ale nadrobic juz chyba nie zdaze :) Jamalek cudny Milenka to juz taka duza pannica :) a pszczolka to poprostu zjesc ja mozna tak jak ona wcina ten makaronik :) Moja Carolcia nie chce jesc kawalkow my ciagle jestesmy na miksowaniu :(:( lekarz twierdzi ze mam sie nie martwic bo ma tylko 5 zebow wiec nie ma czym grysc wyjda to zacznie jesc ale ona nic nie je nawet chrupek ani biszkoptow jak tylko jakis kawalek ma w buzi ma odruch wymiotny :(:( a zeby to masakra wszystko ma w srodku czerwone boli ja ale zarazy nie przebijaja sie bardzo czesto na noc dostaje apiretal na bol zeby zasnela!! Gumis mnie upaly wykanczaja i jeszcze do tego pracuje w kuchni wiec goraczka masakryczna sauna za darmo heheh nic wlasnie zmykam do pracy musze zaprowadzic Carolcie do przedszkola buziaki i milego dnia trzymajcie sie wszystkie i buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow!! Przepraszam ze tak po lepkach ale naprawde brak czasu!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720487 przez kasiah
Helou kochane,

Maja po raz pierwszy cos zbroila. Wczoraj stracila ze stolu mojego ipada i caly ekran popekany. Myslalam ze sie zaplacze. Ciekawe czy da sie wymienic i ile bedzie to koztowalo. Jak drogo to chyba juz lepiej nowego kupic.
A tak wogole to Maja pelza juz cala para. Probuje raczkowac, zrobi dwa kroki i leci na twarz ale sie nie poddaje. tylko ze szybko sie meczy i chce do mamy ;) W niedzile wieczorem pierwszy raz zaczela gadac. Narazie tylko dadadada i jejejeje. Ale od czegos trzeba zaczac :laugh:

W piatek lecimy 3 dni na slub kolegi na Slowacje i Maja zostaje z tesciami. Chyba sie zaplacze. Wiem ze zostaje w dobrych rekach ale jednak... :( :( :(

Anneem przegiecie z tym pradem.
Tak malo ci Andres spi :ohmy: Moja Maja tez spala po 20-30 min ale ze 3-4 razy dziennie. teraz spi tak ze 2 razy ok godzine nawet do dwoch i czasem jeszcze trzeci raz pod wieczor ale tylko chwilke 20-30 min zeby sily zregenrowac i wytrzymac do kapieli.

Agahte super ze Zosia "normalna" ;) a my mamusie to chyba wszystkie troche nienormalne jestesmy :laugh:

Gumis no upaly straszne ale nie ma co narzekac. Ja tam wole upal niz to zimno co bylo tak dlugo. Wole sie popocic niz marznac. W domu jakos super goroco nie mam, da sie wytrzymac bez wlaczania klimy, do tego jest basen. Ja sie prawie nigdy nie kapie ale eNek z Maja codziennie. Maja jak widzi basen to az sie trzesie ze szczescia.

Anuskka no nie moge z dusi juchy :woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :side: :side: :side:

Kamila super ze zagldasz chociaz nie masz czasu. buzka dla Carolinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720796 przez anuskka
hej hej


nie mam kiedy pisac :S ,ale tak szczerze to tez nic nowego sie nie dzieje.
jutro przylatuje kolezanka Izy wiec wprowadzi troche odmiany :blink:

Agathe jak humor do doopy to tym bardziej dobrze sie wygadac. My wszystko wysluchamy ,pocieszymy i przytulimy. zadnych zakazow....
Dobrze ze Zosience przeszlo i ze p doktor okazala sie konkretna osoba i Cie uspokoila.

Gumis oj dokuczaja upaly zwlaszcza w nocy. W dzien ok-w koncu mamy lato-ale w nocy mogloby byc troche chlodniej :blink:

Annaem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ooooo nagraj koniecznie Andresa :woohoo:

Kamila :kiss: :kiss: pewnie lekarka ma racje co do tych zebow i jedzenia.Ucaluj swoja ksiezniczke-i niech jej te zebole wyjda-uparciuchy.
I wpadaj od czasu do czasu- fajnie wiedziec co u Was

Kasiah no pewnie ze szkoda ipada-no ale...
kurcze juz Maja raczkuje-tylko patrzec jak wszystkie maluchy beda biegac :silly:
haha i gada- super :lol:
A wypad w piatek -fajnie-no bedziesz myslec o Mayeczce caly czas-ale babcia na pewno zajmie sie nia super-a Wy pobedziecie tylko we dwoje(nie liczac wszystkich gosci weselnych)


A na koniec to powiem jeszcze _Nie miala baba klopotu nauczyla dziecko zalatwiac sie do nocnika-hehe. Teraz nawet na pierdziucha dziecko wola-wiec ganiamy nieraz co pare minut do lazienki-a na podworku chcialaby zalatwiac sie pod kazdym drzewkiem jak piesek :blink: . nie kupilam tego przenosnego nocnoczka,bo Milenka wytrzymuje slicznie na podworku -jak ja przed wyjsciem posadze to ok 2-3 godzin mam spokoj-choc tak jak pisze -jak widzi drzewko to wola ze chce i probuje cos z siebie wydusic hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722817 przez toska
Hejka
Sto lat dla Daniego.
Ale tu pusto jak nigdy.No tak sezon urlopowy to pewnie mamusie i bobasy sie wakacjuja :laugh: Mnie tez tu dawno nie było, ale jakoś tak brak czasu chociaż wcześniej wracam z pracy i weny do pisania.Teraz mam chwilkę bo mały śpi a maz w pracy.
Agathe888
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kasiahno ale twoja Pszczola ladnie zajada sie makaronem,nie wiem czy dobrze kojarze ale czy ty przypadkiem nie zmienasz stanu cywilnego w tym miesiacu?Udanej zabawy na slowackim weselu a Maja na pewno bedzie sie swietnie bawic z dziadkami.
gumis24 zdrówka dla Ryanka, mojemu tez chyba klima zaszkodzila, bo gdzie by sie zazielbil w ten upal bo kaszle, katar leci i gardlo czerwone
gatitano Jamalek śliczny mały kibic, korzystaj z tego długiego pobytu w Pl ile wlezie no i fajnie by ci bylo jakby rodzice sie przeprowadzili do Barcelony.
kamila7-26 szczerze to po tym co napisałaś to kamień spadł mi z serca, bo z Dominikem mam to samo, ma tylko dwa zeby jak narazie i tez wszystko co je musi byc dokładnie zmiksowane a jak nie to odruch wymiotny i koniec jedzenia, hehe chrupka tez nie wezmie do reki, ale kupiłam ostatnio te wafelki co sprzedają do lodów i to mu spasowało i sobie memla czasem.
anneem6 kurcze ale numer z tym prądem, no i Andresito rzeczywiście mało śpi, Dominik potrafi strzelić sobie 2-3 godz drzemki. :laugh:
Anuskka ja to musze wyslac mojego malucha do Milenki na lekcje uzywania nocnika :lol: :lol: , kupiliśmy i co?trafil sie nam jakis specjalny model co parzy w tylek bo co posadze Dominika to odrazu staje na baczność i albo sie smieje albo zaczyna plakac, nie ma sposobu zeby usiadl na nim.Na razie sie z tego śmiejemy i nocnik sobie stoi jako ozdoba i lapie kurz tylko :lol: :lol:No nic musi dorosnąć do nocnika.No zdolnego masz meza, tez jestem ciekawa jaki to film ;) No i teksyt Milenki sa po prostu świetne.
No i kiedy wypad na coca- cole?
No i pozdrów Lariteod nas :)
Moj młody zaczął już jakiś czas temu raczkować i teraz biega na czterech jak szalony i wspina sie na wszystko co sie da,przestawia krzesła, otwiera szuflady,jak zacznie chodzić to dopiero będzie szaleństwo.No i po kilku miesiącach przerwy zaczęły mu wychodzić kolejne zęby i to hurtem, bo chyba ze 4 i boli go jak nie wiem, od tygodnia jest płaczliwy, mało je a od dwóch dni kaszel go meczy i gardło ma chore no i bez gorączki się nie obyło, ale jest już lepiej.Kurcze za tydzień jedziemy do Polski i to samochodem i już sie boje jak to będzie, bo w sumie Dominik jeszcze nie jechał samochodem w dłuższa trase nie mowiac juz o tak dalekiej, no zobaczymy jak to będzie.
Moj maluch konczy dzis 11 miesiecy,jeju za miesiac urodziny :ohmy: :ohmy:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722923 przez anuskka
Toska no wlasnie jakos mi ten tydzien zlecial-i przypomnialam sobie wczoraj :ohmy: ze miallysmy sie umowic na ta cole :huh: :huh: :huh:
Dzieki za przypomnienie
Daniello nasz cudowny sto lat dla Ciebie i milion calusow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dominik dla Ciebie tez milion na te 11 miesiecy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Mam nadzieje ze uda mi sie spotkac z Toba Toska jeszcze przed Waszym wyjazdem i osobiscie ucaluje Dominika :silly:

a tak w ogole to gdzie wszyscy? wagary jakies :angry:
Kasiah milej zabawy na weselisku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723623 przez anneem6
Hej dziewczyny,

Dani wszystiego najlepszego,

z kazdym roczkiem kolejny roczkiem widać jak rosna szybko dzieci już wiecej na forum starszaków, Dominik Tosi tez zaraz rczek, jeszcze tylko u mnie i u Agaty i Kasi są niemowlaki,
ciekawe jak dziewczyny z brzuszkami, może sie doezwa napsiza nam co u nich jak pdczytuja..

A Larita ciekawe keidy wraca, tez niech cos swiezego napisze

Anusska to wesoło będzie jeszcze jedna osoba w dom ;) Lepiej przez głupote sie nie spotkac nic by cos sie stac mialo, człwoiek jak spralizowany, a przy dziekcu 100 5 sprawnoc wymagana,
może kedyś zrobi sie grupowe spotkanie, to sie wszystkie poznamy

Kasiah to teraz pora chyba na straty przy dzieciach, ja juz sie boje co mój synus zbroi, ;)

Toska
prawdziwa podróz autem do PL i powrot tez autem? wypoczywajcie a Dominik w tej czapecce fajnei wyglada taki słodki lobuziaczek.

Mówice ze krótko spi ? no nie chce zasnac no max te 30 min 3 razy dziennie, a wieczorem marudzenie się włącza i tak aż do kąpieli,a na noc dopiero o 23-24 zasnie no ale ładnie spi do 8 ej i nie budzi się.

Miłego tygodnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl