BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #723712 przez gatita
ależ ja zaspałam... :S

DANI nasz kochany życzymy Ci wszystkiego, co najpiękniejsze na ten 1 ROCZEK ŻYCIA! żeby uśmiech zawsze gościł na Twojej buzi :lol: i słonko nad Tobą świeciło! Miliony buziaków :kiss: :kiss: :kiss: od Jamalka z mamą :)

Dominik też wszystkiego naj naj na 11 miesięcy - już za miesiąc wielkie święto :kiss: :kiss: :kiss:

no i Alex dzisiaj obchodzi 13 miesięcy juz! WIELKA BUŹKA :kiss: Cata wracajcie do nas! ;)

ale ten czas leci!!!

Potem napisze, bo musze lecieć, a już spóźniona jestem aj aj :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #723998 przez kamila7-26
Wszystkiego Najlepszego dzieciaczki wielkie buziaczki od Carolci i cioci Kamili :):)
A to tak na szybkiego pozniej wkleje wiecej zdjec :):)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724867 przez anuskka
hej wszystkim :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kamila cudna Carolinka-juz duza panna :lol:

Gatita jak tam w Polsce?

Annaem a co u Was? Poka Andresito :lol: :lol:

Agathe pewnie juz sie wakacjuje-mam nadzieje ze humor i nastawienie wrocily juz do normy-albo wroca na wakacjach

Kasiah jak bylo na weselisku?

oj nie popisze-dziecko poczulo glod

Ok sniadanie podane. Oj wycwanila sie ta moja Milenusia.Probuje odzwyczaic lobuza od butelki bo ostatnio nic innego nie chce mi jesc tylko mleczko. No i dalam na sniadanko kromeczke z pasztecikiem a ten bzdziulek mowi ze "nie dobe" :dry: :S :dry: - a jakis czas temu sie zajadala :cheer: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724959 przez Agathe888
DANI I DOMINICZKU, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Ciotka przegapila takie wazne daty..

My jeszcze na wakacje nie pojechalismy - 26.08 ale humor mam lichy dlatego nie pisze.

Moja Mama leci w piatek jest mi bardzo przykro
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kamila co to za pannica piekna:) jejku jaka ona juz duza. a wklej jakies zdjecie buzki tego blondaska. pewnie jest nie do poznania:)

ale bym zjadla chleb z pasztetem. ja bardzo lubie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725363 przez kasiah
Hej
Zagladam doslownie na sekundke, bo zaraz goscie mi sie na glowe zwala.
Wesele sie udalo. Fajnie tak bez dziecka gdzies wyskoczyc i sie pobawic.

30 go moje :ohmy: :ohmy: :ohmy: ciekawe czy sie uda.

Agathe !!! Nie swiruj, prosze.

Moze jutro albo w piatek cos wiecej popisze. Od przyjazdu cierpie na totalny brak czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725416 przez anneem6
Hej dziewczyny,

Carolinka zrobiła sobie wkacje fajna dziewczynka,

Agathee, trudno mama pojechała wrci jeszcze, nie długo ma szkołe, to odpocznie sobie tez od Was, na swoim terytorium.
A mój m zapomniał ze ma zone dziecko gada mi na Arabów ze zonie nic nie pomogą, a sam się wyszykował i poszedł na cofee na miasto przed wyjazdem a ja z dzieckiem na reku, szykowac wszystko, herbatkę, torbe pampersy i z wózkiem zjechać, bo mąż sie pgonił i 10 min bez kawy nie wytzrymał.
Jak Ci smutno wycałuj Zosię, najpiekniejsza dziewczynka, śmieje się wgłos ??

Kasia wytanczyliscie się ? a Twoje się uda, uda już nie długo, będziesz żona Pana N...
sama czasem nie wierzę, że sama nia jestem to tak powaznie(strao) brzmi ;)

Pasztet podlaski drosed the bes, mąż mi ciagle wypomina bo mu ostanią puszke sama zjadłam pokryjomu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Andres juz do spacerówki na lezaco jezdzimy sobie,dziś był 1 szy wyjazd, jeszcze nie czuję, chęci do siadania, ale opanował pozycję na pieska ( bez skojarzeń) na czworaka na kolankach i rączkach brzuch i dupka w górze, moze zamiast raczkowac bedzie na czworaka chodził,wiadomo ???

wiecie co zrobiłam karpatkę, jest pycha, taka jak mama robiła, wpadajcie !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725420 przez anuskka
Annaem juz pedze na ta karpatke(mniam)
No nie mow ze Anresito juz sie rwie do biegania na czworakach :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasiah no to swietnie ze sie dobrze bawiliscie.
Twoje tez bedzie superowe-ale to zlecialo :ohmy: dopiero sukni szukalas...

Agathe
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a moj bzdziul skoczyl poltora roku :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725478 przez toska
Hejka
kamilaale masz sliczna plazowiczke, buziaki dla niej :kiss: :kiss: :)
Agathe888
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kasiahno fajnie ze wesele sie udalo ,Twoje tez na pewno bedzie super :) :)
anneem6 to co napisalas o tej pani to zostawie bez komentarza, niestety tacy ludzie tez chodza po swiecie, no a Andres nowa bryka sie wozi no super :laugh: :laugh: na karpatke tez jestem chetna :lol: :lol:
anuskka nie dam rady jutro, z pakowaniem jestem daleko w lesie i ciezko sie bedzie wyrobic a jeszcze kilka drobiazgow musze kupic, pisze tutaj bo telefon gdzies posialam,mam nadzieje ze zostal w pracy, bo w domu i samochodzie go nie ma :( :( Usciskaj Milenke :kiss: :kiss: Jak wroce mam nadziej w koncu sie spotkamy
Nie dam rady wiecej bo maly mi sie pcha klawiatury, odkad raczkuje i wstaje ciezko cokolwiek zrobic.
Buziaki dla wszystkich i do wrzesnia pappapapa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725556 przez kasiah

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Anneem no to Andresik w nowym wozie pomyka. I pewnie mu sie podoba :)

Tescie dzisiaj wracaja do domu ale i tak zostajemy z goscmi bo wczoraj wieczorem przyjechal eNka przyjaciel z zona i 2,5 letnia coreczka. ENek robi paelle. Mmmm juz mi slinka leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725603 przez gatita
Agatka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

aha i przylatuję 12 września na tydzień, więc idziemy obowiązkowo na kawkę albo coś mocniejszego :D

Anuskka - oh Miluś już 1,5 roczku duża pannica! uściskaj ją od nas mocno :kiss:
jak fajnie, że już ma swoje zdanie i jak "nie dobe" to głośno zakomunikuje i mamusia wie o co chodzi :)

Kasiah - ohhh to przygotowania do ślubu wrą!!! ale fajnie :D denerwujesz się już czy wszystko dopięte na ostatni guzik? liczymy na fotki po :) mmm paella - wstyd się przyznać, bo zawsze narzekam na jedzenie w ES, ale steskniłam się za paellą hihi

Toska - Dominiczek boski! :) straszny słodziak!!!!

Kamila o jak fajnie, że jesteś z powrotem a Carolinka to już duża dziewczynka :) az się wierzyć nie chce.... pamiętam jej fotki jak była malutkim bobaskiem, a ona już śmiga w kapelusiku po plaży :woohoo:

Annaem - ojaaa Andres z racji, że tu najmłodszy to chyba chce resztę starszaków dogonić i już na czworakach :laugh: spryciarz B) po mamusi :silly:
a historia tej kobiety.. no cóż, no comment. i Anuskka ma rację, bo później idzie opinia o Polkach, że lecą na kasę itd. smutne :(

A ja się teraz pochwalę - mój Jami nauczył się robić 'papa' :laugh: tzn. sam ruch rączka na pożegnanie na razie bez efektu audio hihi ale zakumał kiedy się tak robi i po co :) a jego ulubione słowo to MAMA a właściwie "MAMAMAMAMAMA" powtarza to godzinami ku mej wielkiej radości :woohoo:
pełzanie opanowane do perfekcji, raczkowanie jeszcze nie, ale staje często na czworakach i póki co nóżki idą, ale ręce stoją i w konsekwencji Jami robi BAM, ale się nie poddaje ;)
No i wcina jak stary, smakuje mu po prostu wszystko i jedzenie znika w sekundę, i ma wilczy apetyt i chce więcej i więcej, a jak musi poczekać na dokładkę to krzyczy tak, że chyba na drugim końcu miasta go słychać :cheer: i w konsekwencji w ciągu miesiąca zaczął jeść o 100g większe porcje :O Pediatra w PL mówiła, że zwiekszać max o 20g, ale jak dziecko dalej głodne, to co mam zrobić? i przypomina mi się jak w Hiszpanii mi pediatra z kolei mówiła, ze dziecko samo sobie reguluje i dawać tyle, ile chce... no to daję ;)

a ja jutro idę do fryzjera i zmieniam kolor włosów... na blond :lol: a co, jak szaleć to szaleć :) a tak serio, to już od dawna potrzebowałam zmiany, więc trzymajcie kciuki żeby mi włosów nie wypaliło :side:

aaa i zapomniałabym - w niedziele Jamal zostanie małym Chrześcijaninem :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725630 przez Agathe888
hej chicas no kochane jestescie. dzieki wam. Tak czekam az mama jutro poleci i bedzie normalnie. mama od tamtego incydentu juz nic na eRka nie mowila ale czasem jak cos zrobil nie tak to robila taka mine ze szok. chyba ja, jedyna corka, tak zawsze chcialam aby moja mama byla ze mnie dumna ze teraz gdy widze ze pewnie sobie mysli ze zlego faceta wybralam to zla na siebie i caly swiat jestem..czuje ze ja zawiodlam.. no wiem ze nie powinnam tak myslec. wiem wiem! jutro troche poplacze ze pojechala i wracam do nawracania sie na eRka:)

Vero ale super ze Jami mowi juz MAMAMA. w sobote na tydzien znowu tescie przyjezdzaja i mama erka znowu rozpocznie nauke PA PA. az mnie ciary przechodza jak o tym mysle.
BOZE blond!!! wklejaj zdjecie!! no i czekam na wrzesien na drinka:)


dziewczyny mam problem z Zosia. ona ma zaparcia!!! co moge zrobic. daje jej mleczko (moje lub sztuczne), obiadki ze sloiczka i deserki. zrobilam jej rosol wlasny - nieznosi. zrobilam jej dzis bananka i gruszke to tez nie chciala i zwymiotowala z premedytacja!!! czyli ciagle mam jej dawac sloiczki? no i czemu te zaparcia? co mam robic?
i zauwazylam ze ma bialy osad na jezyku i nie wiem czy to mleko czy cos nowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725828 przez gatita
Agathe - jak Zosia ma ten biały osad zaraz po jedzeniu mleczka, to normalne, ale jeśli zobaczysz coś, a nie jadła np. od 2 godzin, to mogą być pleśniawki - najlepiej sprawdź u pediatry - przepisze Wam maść ;) to się zdarza, jak maluchy zaczynają wkładać wszystko do buzi :P

a z zaparciami, to nie wiem... a długo nie robiła kupki? brzuszek ją boli? czy robi, ale po prostu z dużym wysiłkiem? bo Jamal od kiedy zaczął jeść inne rzeczy oprócz mleczka, to zmieniła mu się konsystencja i robi bardziej stałe kupki, a nie takie rzadkie jak kiedyś, no i smrodek też jest gorszy :cheer: :X (btw. o matkooo o czym ja piszę z samego rana haha :blush: :woohoo: ) no i bardziej się pręży niż kiedyś przy produkcji :blush: ale wydaje mi się to normalne po zmianie diety :blink:

może spróbuj zmixować Zosi jabłuszko? a jak jej nie smakuje, to może jak wymieszasz z kaszką to się skusi?? ja bardzo długo Jamala musiałam oszukiwać i mu mixowałam z kaszką i mlekiem jedzonko żeby gdzieś tam się przebił znajomy smaczek :lol: a na zatwardzenie herbata z rumianku też jest dobra :side:

wstawię foto jak już będzie po, a to dopiero popołudniu ;) a na razie jadę kupić Jamalowi ubranko do chrztu :cheer:

miłego dnia wszystkim! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725848 przez anuskka
Oooo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Toska nic sie nie przejmuj. spotkamy sie innym razem- a jak nie to pewnie znow przypadkiem hehe.
W kazdym razie jak najmniej stresujacej podrozy i milego pobytu w Polsce.I milion buziakow dla Dominika-taki z niego juz duzy przystojniak-ze szok :ohmy:

Kasiah to drzwi sie u Ciebie nie zamykaja hehe-gosc za gosciem. :lol: :silly: Pewnie Maya nie odrywa oczu od starszej kolezanki :blink:
U mnie paella zapowiedziana na sobote

Gatita no slodkie musi byc to MAMAMAMA :lol:
Popatrz jak Jamalkowi smakuje jedzonko polskie- A powiedz wagowo i wzrostowo jest jakas roznica miedzy nim a dziecmi urodzonymi o czasie?Bo z tego co piszesz to motorycznie jest super :lol:
No Gatita zdjecie blondynki musi byc. :kiss:
Uwazam ze dobrze robisz z chrztem. To nic ze Ty nie czujesz sie do konca wierzaca. Jamalkowi krzywdy nie robisz-a jesli dla dziadkow to wazne to po co robic im przykrosc i sie stawiac.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agathe glowa do gory-wszystko bedzie dobrze-my tu wszystkie Ci kibicujemy.
oby tylko tesciowie nie namieszali bardziej.
Co do Zosi to Tak jak pisze Gatita. Sprobuj podac Zosi owocki- wlasnie wymieszane z kaszka.
No i ten osad to moga byc plesniawki. ale nie wiem jak u Was-tutaj nic na to nie daja. Ja zamawialam w Polsce aphtin(czy aftin-nie pamietam jak sie pisze) zeby to zwalczyc. Tu uwazaja ze ma samo przejsc.

My tez mamy goscia. Przyleciala do nas z Polski kolezanka Izy. Milenka mowi na nia "pani" i jest smiesznie bo tak sie do niej zwraca-nie moze sie przekonac ze to nie pani tylko Jagoda :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725890 przez gatita
Anuskka - ale fajna Milenka - zachowuje dystans i formalnie się zwraca do nowej osoby :) pewnie się do niej przyzwyczai niedługo ;)
Jamal waży już 9kg i ma 74cm, wydaje mi się, że nadgonił rówieśników, w Polsce ku mojemu zdziwieniu jak przyjechałam, to ludzie jak się pytali ile mały ma i mówiłam, że 9 miesięcy to mówili "ALE DUŻY" hehe a ja przyzwyczajona, że zawsze wcześniej było "jaki malutki" i musiałam tłumaczyć, że jest wcześniakiem :) ale fakt, od kiedy zaczął wcinać mięsko, warzywka i owoce bardzo dużo przybrał :woohoo:

Co do chrztu, to też uważam, ze dobra decyzja ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aha a ja dostałam w Bcn maść na pleśniawki i nazywa się Daktarin gel oral

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726291 przez Agathe888
No dziewczyny mialyscie racje! dzieki! ja bym nigdy nie wpadla na to ze to moga byc plesniawki. myslalam ze to bardziej drastycznie wyglada. ale ma troszke bialy jezyk i na wardze ma bialego troche. kupilam ten zel Daktarin. Jak nim smarowalas Vero? ja biore na gazik i tak przecieram co moge a potem palcem do buzi wkladam reszte.

jeszcze tylko te kupy. one wygladaja jak takie kocie gowienko :lol: :lol: takie bobki. rano sie prezy i cos tam zrobi. no nie wiem jak ja rozrzadzic ta kupe.. dodaje teraz lyzeczke oliwki do jedzenia. wczoraj chcialam jej dac sliwke ale nie lubila.

wiecie co kupilam wczoraj krzeslo do karmienia w IKEA. za 17eur!!!!! i jest super!! stokke kupie jak bedzie juz umiala jesc a teraz chcialam zeby miala cos z tacka.

jest u nas brat eRka i za godzine przyjezdzaja rodzice. trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl