BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 tydzień temu #14294 przez sloneczko
ja w domu ;) ogladalam film , moj chlopinka sie rozchorowal zaraz mu leki podam, a jutro musi isc do lekarza.

mam male skurcze co 15 i 10 min. Wezme prysznic moze przejdzie, narazie nie panikuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14300 przez ilona
no to kuruj Go...
jakaś herbata z miodem może czy coś, mi pęka kręgosłup, normalnie wymiękam od dwóch godzin leże i się zwijam z bólu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14307 przez sloneczko
hej

od 3 w nocy mam skurcze co 5 min, wrocilam o 7 ze szpitala bo mnie odeslali, bo macica jest zamknieta szyjka sie nawet nie skrocila, ale bole nie przechodza mam sie zglosic jak beda co 3 min. Czop znowu krwisty odszedl o 3 w nocy.

Niewiem czemu moj lekarz powiedzial ze rozwarcie jest na 1cm.

bol chwilami jest bardzo mocny.
na usg wyszlo wszystko dobrze mala wazy 3300, co miala niby 3950eh. Juz nigdy nie pojde do tego lekarza!!!!!

w miare sil bede pisac, jeszcze jestem w domu jak do 10 nie przejdzie, albo jak sie skroca do 3 min to pojade znowu.

Dobrze ze moj maz jest w domu, tesciowa tez.
nie czuje sie taka samotna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14311 przez Madzia89862
no wiesz sloneczko termin cie goni i teraz wszystko sie nasila ale badz spokojna sama napisalas ze nie jestes sama w domku.ma kto takze kontrolowac sytuacje.bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14323 przez julcia_81
no sloneczko urodzisz szybciej niz ja bo u mnie cisza jak makiem zasial chyba bede chodzic jak slonica hi hi :kiss: zycze ci szybkiego rozwiazania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14333 przez gold_butterfly
Hej Ilonka - miałaś rację, jak to pisałaś,to poszłam wyżywać się na starym, zardzewiałym grzejniku - mieliśmy kupić nowy, a teraz wygląda doskonale :-P Hehehe... Wczoraj mąż zrobił jakoś tą elektrykę, wprawdzie strasznie nabrudził,ale lepsze to,niż rozwalanie ściany i malowanie pokoju od nowa :-) A na kręgosłup uważaj - mi lekarz mówił,że tępe bóle kręgosłupa też są oznaką porodu - niektóre dziewczyny ponoć nie czują nawet tych najmocniejszych skurczy tylko owy ból.

A Ty słoneczko na kiedy miałaś termin? Wydaje mi się,że z takimi objawami urodzisz lada dzień. Jak byłam na szpitalu, leżałam z dziewczyną,która skarżyła się na skurcze - kazali jej leżeć, bo powiedzieli,że to delikatne skurcze i panikuje (straciła jedno dziecko). Przyszli o 1 rano podać mi leki,to od razu zabrali ją na KTG i... o 3/4 rano urodziła już dziewczynkę :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14335 przez sloneczko
od ok 9:30 sa troche lzejsze skurcze i co 5 i 10 min. Wiec mozeliwe ze falszywy alarm, ale jestem zmeczona strasznie wkoncu to juz trwa 7 godzin...

chcialabym zeby sie zaczelo... bo juz po tylu godzinach jak by bylo na nic i za jakis czas znowu sie meczyc to naprawde nie fajnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14339 przez ilona
witam :)
no sloneczko to Cie bierze....
u mnie cisza, bóle tez przeszły.
Czekam na siostrę i jedziemy na zakupy tylko takie spożywcze, zapasy na czas po porodzie :)
i chyba jeszcze do jakiejś galerii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14355 przez Madzia89862
a moze juz rodzisz:)przeciez kobiety ktore tak maja to sie zalicza chyba to rozpoczecia porodu:(ale juz sama nie wiem i nie chce sie wymadrzac.ja mialam przeciez zupelnie inaczej.ale slyszalam ogolnie ze po 20 pare godz niektore kobiety rodza bo patrza na te skurcze dlugie co 10-15 min itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #14356 przez angela660
Dzień dobry dziewczyny:)
Oj widzę, że się dzieje... Słoneczko chyba lada dzień Twoje maleństwo będzie już na świecie;D I wygląda na to, że będziesz pierwsza;p A waga usg to nie wina lekarza- tak to już jest z tym pomiarem.

Eh u mnie też się troszkę posunęło, ale jak tak czytam to myślę, że też będę jak słonica;p A lekarz mówił, że do 2 tyg. urodzę wiec został jeszcze przyszły tydzień;p ciekawe... bo nie odszedł mi czop, nie obniżył mi się brzuch - i w związku z tym mam pytanie.
Czy zawsze na jakiś czas przed porodem widać takie znaczne obniżenie się brzuszka?


Ilona- u Ciebie już 39 tydzień i cisza?! ;o ale tak fajnie te 39 wygląda;p Udanych zakupów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14362 przez Madzia89862
tak brzuszek sie opuszcza przynajmniej nie znam takiej ktora by miala inaczej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14365 przez sloneczko
od 11:30 znowu sa skurcze co 5 min. i te naprawde bola, do tego jak mam skurcze to mam okropne parcie na odbyt, moze niunia chce wyjsc a wszystko jeszcze zamkniete i dletego tak boli..

angela ktos na forum pisal ze wcale brzuszek sie nie obnizyl. takze niewiem, mnie sie obnizyl.

w miare sil bede pisac, jestem jeszcze w domu. chcialabym zeby juz co 3 min byly to bym wiedziala ze sie zaczelo.. juz nie jest mi wazna tak ta data...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14367 przez Madzia89862
sloneczko a mialas dzis ktg robione jak wyszlo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14370 przez gold_butterfly
O to słoneczko współczuję :-( Trzymaj się dzielnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14373 przez sloneczko
milalam, wtedy co mialam skurcze to wychodzilo na 0 a jak nie mialam to na 40-60, lekarz powiedzial ze to nic nie znaczy,czasem tak jest.

mala w tym czasie spala i miala bicie serca w normie.

wzielam ciepla kapiel, nic nie przechodzi, zjem cos jak sie nie polepszy to jade.
czasami bole sa co 3 min ale wiecej jest co 5.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl