BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #17771 przez sylwus136
brzuszek po 3-4 dniach jest znacznie mniejszy ale nie znika całkowicie.No i jest strasznie mieciutki taki jak galareta.Strasznie dziwne uczucie bo jak naciskasz to tak jest tam pusto(ja miałam takie wrazenie.Ja wychodzac ze szpitala załozyłam takie spodnie na gumce ale nie ciązowe i do tego bluze bo najwygodniej.Do samochodu wez sobie kocyk jak bedziesz wracała do domku bo pupa moze bolec i ciezko bedzie siedziec.

a co do rybek to ja skrobałam raz :D nie mam jakis oporów ale wiecej tego robic nie bede :D

ide na spacerek bo ładnie sie zrobiło ;) miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17785 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny! Z tym moim mężem w końcu wylewu dostanę :-/ Będzie w domu jakoś za 2,5h, zanim dojedziemy do fryzjerki,to będzie 18. Będzie specjalnie otwierać zakład,żeby mnie przyjąć. Już sobie wyobrażam ile mnie skasuje za takie ekscesy... Grr... Ach ci mężczyźni...

Pogoda śliczna,ale mam tyle roboty w domu,że nawet nie mam czasu wyjść. Teraz właściwie dopiero skończyłam. Musze się troszkę ogarnąć,bo nie wyglądam najlepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17790 przez Aga
Witam serdecznie :)
Ale mialam czytania :)
Angela jajeku Ty juz najprawdopodobniej urodzilas Kochana . Trzymam kciuki !!!

gold_butterfly i Tobie dzis terminek mija . Teraz moze nawet z godziny na godzinke cos sie zaczac :)

Natmur i U Ciebie juz termin :)

U mnie jeszcze 7 dni do terminu . Ale sie boje strasznie ....

Milego dzionka Kobietki !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17799 przez sylwus136
hej my juz po spacerku a raczej dwóch :)
ładnie dzis było to trzeba było wykorzystać chociaz u mniez 4 razy zagrzmiało myslałam ze bedzie padac a tu nic :Dnoo i dobrze:D

mąz w pracy wiec sama siedze z małym.Teraz zasnał wiec mam chwilkę :)

dziewczyny ja w konkursie na misia jak kazdy kto brał w nim udział dostałam bon rabatowy ale ja nie kupuje raczej przez internet zabawek ani nic takiego i chetnie go komus przekaze by sie nie zmarnował :) tylko niech ktos sie do mnie zgłosi a chetnie podam :)

ide cos zjesc i pooglądać tv póki maluszek śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17809 przez gold_butterfly
Ja właśnie wróciłam od fryzjerki (i z zakupów). Cieszę się,że niektórzy ludzie wierzą w zabobony - kobieta od 15 miała zamknięte,ale przyjęła mnie tylko dlatego,bo bała się,że ją... przeklnę i rzucę na nią zły urok. Szok,że ludzie w coś takiego wierzą. Zwłaszcza,że to kobieta z miasta - w dodatku najlepsza fryzjerka jaką znam :-/ Cieszę się,że wygrałam zestaw dla maleństwa :-D Mam delikatne skurcze,ale to już ze zmęczenia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17819 przez natmur11
gold butterfly ja tez sie spotkalam z takimi zabobonami, mialam isc na wizyte do szpitala ktoregos dnia ale strasznie lalo wiec dzwonie do znajomego czy mnie nie powiezie ale nie bylo go niestety w domu wiec odmowil, chlopak do tej pory przerasza ze nie mogl mnie podrzucic:P

a ja mam male skurczyki od jakiejs 16 i teraz nawet zrobily sie dosc regularne tak co 5-6 min i teraz czekam czy przejda jak nie to do szpitala jak cos za jakas godz. ale problem w tym ze nie sa wcale jakies mocne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17822 przez Manga
Rok temu i trochę - pamiętam jak dziś - dzień po terminie porodu, sobotni wieczór i lekkie skurcze co 10 min... A potem noc - a ja z notesem i cały czas zapisywałam każdy skurcz, choć niby spałam...
W niedzielę wieczorem byłam już mamą!
Och dziewczyny, nie zazdroszczę Wam tego czekania...
I cały czas trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17827 przez sloneczko
czas leci strasznie szybko..

no natmur to trzymamy kciuki, w miare sil napisz jak bedziesz jechac.

milej nocki Wam zycze pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17828 przez natmur11
no pewnie pojade skurcze co 5 min polozna ma zadzwonic niedlugo i sie dowiem wszystkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17833 przez gold_butterfly
Wspaniale natmur11 - mam nadzieję,że pojechałaś do szpitala i jesteś już szczęśliwą mamusią :-) Ja zrobiłam mężowi śniadanie,chociaż tak prawdę powiedziawszy,to on powinien zrobić swojej ciężarnej małżonce. No a teraz uznał,że boli go głowa, źle się czuje i poszedł z powrotem do łóżka. Zapowiada się nieprzyjemna niedziela,bo mam zamiar go zrypać ile wlezie. Grr... Jedyny wolny dzień,a on ma zamiar go przespać zamiast ze mną posiedzieć :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17837 przez sloneczko
natmur trzymamy kciuki, ja stawiam ze juz dzidzia jest z Toba ;)

gold_butterfly heh no wlasnie moj tak samo zrobil, kazalam mu troche pobujac mala w kolysce i pospiewac to mala oczy miala jak zaby (nie plakala) a tatus zasnol...

teraz tatus spi w sypialni a mala na tarasie, wiec troszke czasu mam na odpoczynek.

u mnie pogoda jest super, planuje spacerek i to najlepiej dluzszy, wezme w butelke swoje mleko i wywedruje, ale meziowi nie podaruje musi z nami isc ;)

milej niedzieli dziewczyny Wam zycze i czekam na kolejne wiadomosci o narodzinach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17856 przez angela660
kochane, właśnie wróciłam ze szpitala- jak tylko się ogarnę ze wszystkim poczytam wasze posty:*

Mój synuś urodził się 20 maja o 5;35 rano- o 3;20 zaczęły odchodzić mi wody- ale nie czułam bardzo silnych skurczy- w szpitalu byłam chwilę przed czwartą no i w sumie rodziłam jakieś półtora godziny;D

Malutki jest zdrowy dostał 10 punktów, ważył 3,5 kg i ma 55 czm długości:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17859 przez sloneczko
angela ciesze sie bardzo ze masz swojego szkrabka juz przy sobie ;)

teraz jestes pewnie dummna mama ;) Tatus pewnie tez pewniejszy siebie jest ;)

grtualacje nasze, odpoczywaj w miare mozliwosci.

p.s super ze sie nie meczylas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17864 przez Madzia89862
super ze nie mialas tak dlugo jeszzce szybciej niz ja mialas:)bo ja 3,5 godz:)gratuluje zdrowego synka wracaj szybko do zdrowia:)natmur 3 mam kciuki a co jest z gold butterfly?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17866 przez martela89
angela gratuluję Ci maluszka super,że jest już przy tobie :)
Fajnie,że miałaś lekki poród :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl