BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #17929 przez Mirella
Ty się nie płosz, Ty się przygotuj do najważniejszej roli w życiu :) Zaraz będziesz mamą :) Wodę spakuj, bez wody ani rusz na porodówce, resztę na pewno masz :) A, ja miałam pieluchę do moczenia i wycierania twarzy, przydatna rzecz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17930 przez gold_butterfly
Mam wodę z tym dziubkiem,żeby się nie zalać. Ale skurcze nie są jakieś nieznośnie bolesne. Zaraz będę liczyła kolejny skurcz. No i trochę dziwne,ale niunia pomiędzy skurczami trochę mnie kopie. A chyba nie powinna. Odszedł mi jeszcze kawałek czopu,a ja myślałam,że to już była końcówka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17933 przez Mirella
na kopaniu to się nie znam, u mnie skończyło się cesarką, to nie wiem co dziecko robi w czasie porodu :) To dobrze jak nie są nieznośne, oby tak dalej, w końcu to skurcze nie bóle, nie muszą boleć obowiązkowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17954 przez sloneczko
gold_butterfly czopu jest bardzo duzo.. i im bardziej szyjka sie otwiera tym bardziej wychodzi i jest krwisty. wiec czopem sie nie przejmuj.

tak sciereczka mokra tez jest dobra rzeczy tak samo jak butelka z dziubkiem.

wez kapiel moze przypieszyc! i staraj sie opanowac i czekac na meza, ale jezeli juz tescie wrocili to sama nie jestes, wiec sie nie denerwuj.

to ze mala kopie miedzy skurczami teraz jak sa co 10min to normalne, u mnie tez tak bylo dopiero jak skurcze byly co ok 3 min czy 4 to juz nie kopala.

i co do boli na poczatku tak nie bola, ale jezeli je odczuwasz regularnie to licz je. Jak beda co 5 min a nawet co 4 to jedz do szpitala.

trzymamy kciuki zeby bylo szybko i zeby cie tak nie bolalo jak te teraz skurcze!!!!!! buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17969 przez ilona
cześć dziewczyny :)
strasznie długo mnie nie było...
najpierw problemy z internetem, później byłam tak zafascynowana synkiem, że nie miałam ochoty odejść od niego na krok.

Rośnie, na razie nie ma kolek i wszystko nie zapeszając jest w porządku. Gorzej ze mną bo od dnia wyjścia ze szpitala nie byłam w toalecie. strasznie mnie już kują jelita, ale mąż pojechał już po lewatywę do apteki, bo aż mi temperatura skoczyła do 37,5 stopnia.

WSZYSTKIM MAJÓWKOM GRATULUJE!!!!!!! Gold_butterfly już może ma swoja kruszynkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17970 przez sloneczko
ilonka super ze znalazlas czas i ciagle cieszysz sie moim zieciem ;)

co do zaparc ja zaraz po porodzie mialm grype jelitowa przez 6 dni, a teraz co 4 dni chodze dwa bobki oddac, i to z wielkimi silami.

ilonka bierz magnez to pomaga!!!

ja wlasnie tez znalazlam chwile zeby Wasze posty poczytac w czasie gdy bylam w szpitalu, i musze wam podziekowac za obstawianie za gratulacje i na mile slowa ;) az mi sie lezki o oczyach zakrecily gdy czytalam, a o swoich postach nie wspomne wszystko wrocilo jak w te godziny porodu. Ciagle go przezywam, ale jestem wtrasznie dumna z siebie ze dalam rade i ze ta deprasja tez juz za mna...

jeszcze raz dziekuje Wam za mile slowa.

gold_butterfly to ja teraz obstawiam ze zaczelo sie cos dziac i nasze zlotko szykuje sie na porodowke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17992 przez angela660
Dzień dobry:)
To jest masakra... na razie nie mam na nic czasu ;O i jestem taka niedospana, a przecież moje maleństwo jest takie grzeczne...

Strasznie krzyczy kiedy chce purtnąć, to normalne? Może mieć już jakieś problemy z jelitami? W środę będzie u mnie położna więc o wszystko wypytam, ale chciałabym już wiedzieć:)

Gold butterfly i Aga trzymam za was kciuki:* życzę lekkiego porodu:* i czekam na wieści:)

Dziękuję wam wszystkim za gratulacje:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18000 przez Mirella
Angela, znajdź chociaż chwilkę i suwaczek zmień :) Gold butterfly jak nic pojechała rodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18004 przez sloneczko
angela jelita malenstwa teraz zaczynaja pracowac, moja do dzis jak ma pruknac czy kupke zrobic czasem nawet zaczyna plakac albo robi sie czerwona jak burak.

Zmeczenie po porodzie jest dosc dlugo, w miedzy czasie gdy malenstwo spi idz tez spac wtedy troche odpoczniesz!

ja tez mowie ze nasza ostatnia mamusia pojechala rodzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #18015 przez sylwus136
jejku czuje sie jak by mnie tu wielki nie było bo tyle sie tu pozmieniało:)

przede wszystkim Angela najszczersze gratulacje.
jesli chodzi o puszczanie baczków i wypróznianie sie to mój kacperek strasznie sie zawsze przy tym męczy.Robi sie cały czerwony jak burak,mocno sciska rączki a czasem bardzo płacze ale podobno to jest normalne.

gold_butterfly kochana trzymam za Ciebie kciuki i zycze jak najszybszego rozwiazania :)

ilonka jesli chodzi o wyproznianie to ja tez miałam z tym mega problem i w sumie nadal mam ale juz nie tak bardzo.Ja mam akurat szycie przy odbycie i kazde proby wyproznienia były dla mnie mega bolesne.teraz jet juz troszke lepiej wiec trzeba byc nadziei ze to mija.


a ja dzis zgrałam zdjecia na komputer :) oto ja i mój nawiekszy skarb na świecie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18023 przez angela660
moje maleństwo:)
udało mi się zmienić suwaczek:)
też tak myślę, Gold butterfly powodzenia:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18024 przez martela89
Ale macie fajnie słodziaki :) Ja też bym już chciała mieć swojego przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18029 przez sloneczko
ale macie szkrabki ;)

martela jestes w 27tc wiec juz dawno poza polowa, wiec tez sama juz niedlugo bedziesz miec swoje malenstwo. Nosek do gory jeszcze troche.

Gold butterfly mam nadziej ze ona ma juz to za soba, ze sie nie meczy.

ja ide mala nakarmic przed noca i idziemy lulu. Zyczymy wszystkim spokojnej nocki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18030 przez Mirella
zdjęcia piękne, jeszcze raz gratuluję mamusiom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18037 przez Madzia89862
jakie slodziaki z tych waszych malenstw:)sylwus bardzo podobny do ciebie Kacperek:)gratuluje wam:):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl