BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #17869 przez Mirella
Angela gratulacje, buziaki i wstawiaj zdjęcie szybciutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17883 przez gold_butterfly
Anglea serdecznie gratuluję :-*

Teraz zostałam tylko ja - a mojej córeczce coś się nie śpieszy :-(

Męża wyciągnęłam z łóżka i pojechaliśmy nad morze. Oczywiście na początek trochę pobłądziliśmy, a ja w końcu zamiast iść wylegiwać się na piasek,to zażyczyłam sobie rybki z frytkami. Po jedzeniu ujrzałam coś w rodzaju wielkiego, pirackiego okrętu. Okazało się,że prowadzą 40 minutowe rejsy. Oczywiście rzuciłam się w stronę cennika i nawet usłyszałam,że dostanę ulgę,bo jestem w ciąży. Mąż krzywo na mnie łypał,bo bał się,że albo odejdą mi wody,a w najlepszym wypadku będę rzygać. O dziwo rejs był wspaniały,chociaż siedziałam na samym dziobie statku. Wybujało mną całkowicie,bo fale były dosyć duże - nawet w pewnym momencie woda zalała kawałek pokładu i kilku ludzi (hehehe - a ja siedziałam na górze i się tylko chichotałam). No i co? Żadnych skurczy. Nie wiem,czy mam się cieszyć,czy płakać. Chyba nie pora jeszcze na narodziny mojego słoneczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17886 przez Madzia89862
gold-butterflay to gdzie mieszkasz?jesli moge spytac:)a twojemu malenstwu dobrze w brzuszku poprostu.nim sie spodziejesz a wnajmniej oczekiwanym momencie zaczniesz rodzic:Pzobaczysz:)fajne atrakcje.ja niestety skazana jestem na siedzenie w domu i wychodzenie na dwor.maz wzial samochod do niemiec i nawt nie moge sie ruszyc z malym na mala wycieczke a jest taka pogoda ze wzielabym go nad jeziorko czy cosik..a tu lipa:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17888 przez gold_butterfly
Mieszkam w okolicach Miastka - Polanowa. Dzisiaj byliśmy w Ustce. Nad morze często jeździmy,bo moi rodzice mieszkają w Koszalinie - czyli 15km do Mielna na plażę. Mam nadzieję,że przyjdą te skurcze. Jak jedzie się na szpital to od razu podają kroplówkę na wywołanie porodu,czy dopiero po dwóch tygodniach od wyznaczonej daty? Współczuję siedzenia w domu - w ładną pogodę aż żal nigdzie się nie ruszyć na małą wyprawę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17889 przez Madzia89862
tzn z tego co wiem jak u nas jest to jak nic sie nie dzieje skurczy nie ma to dawaja kroplowke dopiero w okolicach 2 tyg po terminie bo mi jak minal i pojechalam do szpitala z lekkimi skurczami chyba 40 pare i chcialam by wywolali powiedzieli ze nie ze sie samo bujnie:)no i bujnelo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17890 przez gold_butterfly
No to ładnie :-) Wolałabym jechać na szpital dopiero,gdy będę rodzić. No ale lekarz ustalił,że mam w środę na 17 do niego przyjść i w razie czego wypisze skierowanie na szpital. Ciekawe,czy będę mogła jechać w czwartek rano,czy każe w środę wieczorem. Może go jeszcze uproszę,żeby pozwolił mi zostać kolejny tydzień w domu. Zmykam trochę poleniuchować. Trzymaj się Madziu cieplutko :-* Życzę miłego wieczoru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17891 przez Madzia89862
wzajemnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17903 przez Aga
Angela Gratulacjeeeeeeeeeeeeeee Kochana!!!!!!!!!!!!!
Tak sie ciesze ze juz jestescie z trojeczke !!! I ze tak dobrze poszlo :)
Buziaki !!!

A ja wlasnie wrocilam ze szpitala bo wody zaczely mi dzis odchodzic. Nie mocno bardzo ale juz sie sacza. I poszla mi krew . Pojechalismy do szpitala. Zbadali mnie i jak sie nie zacznie nic wczesnie tzn. skurcze to we wtorek mam sie stawic na porodowce i beda wywolywac.
A krew z czopa sluzowego mi poszla .
Trzymajcie sie Dziewczynki . Buziole !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17904 przez Mirella
Aga, ale jak będziesz jechała rodzić to napisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17911 przez gold_butterfly
Na 80% dzisiaj na porodówkę. A może nie dzisiaj,tylko raczej zaraz. Trzymajcie za mnie kciuki. Na razie jem śniadanie,ale tak mnie brzuch boli,że zaraz chyba padnę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17914 przez Madzia89862
3mam kciuki:)widzisz:)ruszylo sie samo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17915 przez gold_butterfly
Mam problem z liczeniem skurczy. Czuję się teraz tak,jakby brzuch mnie bolał non stop.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17917 przez gold_butterfly
Najgorsze,że teściowie pojechali wymienić opony w samochodzie i na zakupy. Jestem w domu sama - no tylko są robole,którzy robią balkon. Mąż będzie w domu za 2-3h. Ale na razie aż tak tragicznie się nie czuję. Ale jestem w 100% pewna,że to teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17924 przez Madzia89862
jestes jeszcze w domku czy maz moze przyjechal?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17928 przez gold_butterfly
Jestem w domu - mąż będzie za jakąś godzinę. Skurcze mam co 15 minut. Teść wrócił,także nie jest tak źle. Na razie nikomu nie powiedziałam,że rodzę i siedzę sama w pokoju. Staram się coś zjeść. Chyba wszystko mam spakowane. Niezbyt racjonalnie myślę,jestem wypłoszona - co tu dużo mówić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl