BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

12 lata 11 miesiąc temu #113287 przez asia26
no ale Ilonko nie zaprzeczysz ze Oliwka jest rekordzistka w poznym robieniu wszystkiego przypominam ze ma 10 mies i nawet nie siada sama siedzi posadzona ale raczej jej nie sadzam bo chce zeby sama to robila ale nic :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113299 przez ilona
Asiu jak zacznie buszować z dnia na dzień to przypomnisz sobie czas jak mogłaś Ją zostawić na podłodze bez obaw, że zrobi sobie krzywdę. Wczoraj np. Wiktor jak wyszłam do listonosza wygrzebał cała ziemie z kwiatka, który stał zastawiony stołem i krzesłami. (ukryty przed nim :laugh: ) to szczęście, że nie najadł się ziemi, albo liści. Od dziś kwiatek jest już u mojej mamy i zasila Jej parapety :laugh:

Czasem chciałabym czas kiedy siedział w miejscu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113380 przez Groszek
Asiu to Ty chyba zapomniałaś o moim Miśku :) Leń też jeszcze nic nie robi... Próbuje siadać jak leży, ale brzuszek przeszkadza :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113396 przez asia26
Groszku przebijam Cie Mis probuje chociaz Oliwia nic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113505 przez Groszek
Asiu spokojnie :) Zobaczysz jak nasze dzieciaczki ruszą :lol: :lol: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113977 przez asia26
tylko na to czekam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114701 przez sloneczko
Witajcie moje drogie ;)

u mnie brak czsu jak zawsze.

Mala podnosi dupke, z mama moja obrawiamy ze do 7 dni i bedzie chodzic.

co pozytym male zapalenie piersi mi sie przaplatalo, bo mala juz nie pila, mialam wrazenie ze piersi juz nie beda produkowac, az tu staly sie twarde i bolace, tragedia... teraz biore tabletki i masuje, probowalam mala w nocy przystawiac ale niechche nawet na pol spiaco. wiec juz calkowicie ja odstawie, wkoncu juz na nia sie nie mowi niemowlak ;)

zdjecia luri dodam na "chwalmy sie dzieciatkami" jest ich poprostu za duzo zeby dodawala w droch watkach ;)

buziaki dla Was!

w miare czasu poinformuje Wam gdy mala zacznie chodzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114711 przez ilona
Pisałam już w "Chwalmy się..." ale napisze tu jeszcze raz.
Laura wyglądała cudownie w każdej sukni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114713 przez sloneczko
dziekujemy bardzo pani moderator ;) ;))))

wiecej zdjec macie tutaj sloneczkolaura.aguagu.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114825 przez asia26
Sloneczko zdjecia nie nie zdjecia Laura przepiekna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114845 przez natmur11
sloneczko pieknie Laura wyszla:) juz taka duza dziewczyna:) ja powoli mysle o Klaudii roczku, trzeba zamowic tort i zrobic zakupy... w miedzy czasie jeszcze uczyc sie testow na L bo niestety nie dalo sie juz mnie upchnac:/ a Klaudia coraz odwazniej zaczyna chodzic, po 3-4 kroki od kogos do kogos przez pol dnia:D no i zaczela sie chowac za drzwiami, kanapami, wchodzi gdzie sie da i probuje wdrapywac sie na lozka, na nizsze jej sie udaje do wyzszych probuje wykorzystac pilke:/ wiec oczy musze miec wszedzi. do tego zrobila sie strasznie krzykliwa i szantarzuje:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #115146 przez sloneczko
Witajcie moje drogie,

ja tylko na sekunde, chcialam sie pochwalic ze lewa gorna dwojka malej sie przebila, wiec mamy 4 zabki ;)i jest malym wampirkiem jak sie na suwaczek patrzy ;)


no i mala coraz bardziej podnosi pupe, a na stojaco do kogos zrobi 3 kroczki.

teraz poszlas spac wiec ja ide po sniadaniu posprzatac.

milej niedzieli Wam zycze ;)

pozdrawiamy goraco!!!!!!!!

ah zapomnialam dodac ze w niemczech dzis jest Dzien Matki, ja obchodze je po raz drugi ;)
a wczoraj byla "polowa" rocznicy naszego slubu, czyli poltora roku po koscielnym jestesmy, jejku jak to zlecialo, KIEDY!!!

no nic koncze, bo nic nie zrobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115983 przez Groszek
Słoneczko to gratulujemy kolejnych ząbków ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117495 przez sloneczko
Witajcie ;)

dzis jest 12ty ;) wiec Filipek i Wiktorek koncza dzis roczek ;)

My zyczymy im duzo duzo zdrowka, milosci nie tylko od najblizszych, zeby nigdy nie zaznali przykrych slow, zeby ich zycie bylo tak radosne jak do tej pory.

I wiele wiele innych pomyslnosci i oczywiscie spelnienia marzen, jeszcze ich nie maja, ale juz niebawem...

Buziakujemy ogromnie!!!!!!!!


a u nas hm...Laura z dnia na dzien coraz bardziej probuje chodzic, jak nigdy za jedna raczke nie chodzila, to teraz od 2 dni wrecz biega ;)albo chodzi do okola ;)
tak jak pisalam mamy 4 zabki, ale widze ze gorne jednyki sa napuchniete, wiec za jakis msc napisze ze znowu sa kolejne.

Noce mamy rozne, przewaznie przespi, ale sa momenty ze z krzykiem sie budzi.

od jakiegos czasu uczymy sie z kubeczka pic i super nam to wychodzi, przed choroba Laury jadla juz pieknie lyzeczka, po chorobie zaczelismy od poczatku.
Na nocnik siada pieknie i zawsze cos zrobi, wiec to wrocilo do normy, bo chorobie tez sie zmienilo.

Pogoda dzis sie troszke popsula a takto bylo piekne, slonecznie, ale czasem az za duszno.

Moja mama juz pojechala, wiec pustka zostala i tylko rozmowy przez tel i skype..

Ogolnie wszystko jest ok, wiec nie ma sie czym martwic, wiadome brak czasu na wszystko, dobrze chociaz dwa razy w dzien mi mala jeszcze spi, bo tak to bym juz siwe wlosy miala, choc juz i tak znalazlam ;) hahah

no i z moja waga co kiedys pisalam ze mi sie przytylo, to wrocilo do normy czyli 55kg, z czym sie owiele lepiej czuje ;) ale jak troche wiecej zjem to wszystko w brzuch wchodzi i wygladam jak bym w ciazy byla ;

aha wczoraj do rodziny dolaczyl nowy czlonek rodziny i to od kilku lat wyczekiwany chlopczyk, bo ciagle w rodzinie sie dziewczynki rodzily, wiec potomek jest jak nic ;)


aha i Laura bedzie w gazecie, przed kilkoma miesiacami wyslalismy jej zdjecie do gazety na konkurs fotograficzny, dzis przyszla odpowiedz i 20euro wiec jestemy dumni z niej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117785 przez ilona
sloneczko dziękujemy za życzenia :)
Gratuluje wygranej w konkursie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl