BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

12 lata 9 miesiąc temu #142412 przez sloneczko
alutka masz na mysli ta? sloneczkolaura.aguagu.pl/zdjecie/pokaz/150198 , tak to bylo na roczku, byla specjalnie szyta na ta okazje.
i to byla mini myszka miki, miala miec na kokardce czarne uszka, ale tak bardziej pasowalo, no i zöltych bucikow nie znalazlam, wiec tez dopasowalam kolorystycznie.

oj z tym sprzataniem, tez urwanie glowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142416 przez asia26
Oj Sloneczko Ty wogole tak stroisz Laurke ze szok :* wyglada jak mala królewna :) wrzucaj jakies zdjecia malej sroczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142418 przez sloneczko
asiu, dziekuje, ja tez tesknie za pisaniem i czytaniem Was, to fakt zaniedbuje Was, forum bardzo.

to super ze Oliwcia przybiera na wadze, ciesze sie bardzo, no i pierwsze koty za ploty pokaonane, czyli pierwsze kroczki, u nas chodzenie za räczke jest teraz na czasie, no albo jej "raczkowanie na pupie"

o zäbki sie asia nie martw, co prawda jak wyjda na raz to ciezej, ale dacie rade ;) laura miala 3 jak konczyla roczek, wiec nie ma tragedi, wcale!!!!!! a w ciagu miesiaca 3 jej sie przebily to bylo gorzej bo na raz to naprawde.

oj mala sie cos kreci...

a wlasnie jaka u Was pogoda?

u nas od soboty okropna... wieje, pada, 15 stopni, dzic troche cieplej, ale ciegle zachmurzenie albo pada, nawet nie ma jak na spacer isc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142421 przez sloneczko
asia26 napisał:

Oj Sloneczko Ty wogole tak stroisz Laurke ze szok :* wyglada jak mala królewna :) wrzucaj jakies zdjecia malej sroczki :)


wrzuce wieczorem, bo teraz mala sie kreci, pewnie zaraz zacznie gada i tyle z mojego wolnego czasu, a zdjec troche sie nazbieralo, chociaz szczerze mowiac, zadko jej teraz cykam czy nagrywam ja, bo jak ona juz cos robi to trwa to chwile i nawet nie zdarze aparatu wziasc.

Wiesz co ja staram sie zeby ladnie byla ubrana, nie ubieram jej w markowe ciuchy, bo dla mnie to glupota wydawac kase na cos co za 3msc czy miesiac juz nie zalozyc, u mnie kolorystycznie musi pasowac.

oj nie zapomne jak moj maz ubral mala...teraz juz on wie, ale...zdjecia nie zrobilam, a szkoda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142424 przez asia26
no mimo wszystko Laurka zawsze piekna jak z obrazka :) a o zabki sie nie martwie przynajmniej nie ma mnie czym po piersiach gryzc :D bo tymi dwoma czasem daje popalic zlosnica mala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142433 przez sloneczko
dziekujemy ;)

karmisz jeszcze, to wspaniale, ja karmilam rok bez tygodnia, przestalam karmic, tzn laura juz niechchiala jak byla ciezko chora, do dzis mam pokarm i do dzis biore tabletki na zanik pakarmu.

co prawda szkoda mi bylo ze niechche jesc, ale i tak rok czasu to super, pozatym mielismy kryzys w karmieniu na przelomie 8msc, wiec jest ok.

no mala sie obudzila, to tyle na teraz, odezwe sie wieczorkiem jak zasnie i wtedy dodam zdjecia ;)

pozdrawiamy mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142445 przez natmur11
hej, nareszcie coś tu się ruszyło. u nas dni zapełnione całkowicie. Klaudia zajmuje mi cale dnie, biega, bawi sie, zaczyna mówić i jeść samodzielnie. pije dalej z bidonu a za to zębów nie chce myc a raczej chce myc sama:) Klaudia bardzo lubi się dzielić, nie ma rzeczy która by się ze mną nie podzieliła nawet swoja szczoteczka do zębów chce mi zęby myc:) ale czasem tez jest nieznośna. wczoraj wróciłyśmy z domku nad jeziorem gdzie spędziliśmy weekend, mała wyszalała się za wszystkie czasy a ja wrocilam z językiem przy stopach bo cale dnie patrzyłam żeby nic sobie nie zrobiła. ale mimo wszystko było warto:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #142767 przez sloneczko
hej, jestem na windowsie, i bede sie starac zdjecia wkleic, powiem Wam ze moje forum wyglada tragicznie, wszytsko pomieszane, np we "chwalmy sie dzieciatkami" moge tylko szybka odpowiedz dodac, zadnego zedjia nic, zobaczymy czy zdjecia sie dodaja

brudasek

wyprawa pod lözko

panienka Laura
Nowa minka niusi, szkoda ze zdjecie nie wyrazne..!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142769 przez martela89
Hej sloneczko :)
Laurka jak zwykle śliczna,niunia kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142780 przez ilona
Cześć slońce! :)

jak miło Was widzieć :)
Laura Ty mała ślicznotko... normalnie słodycz :)


U nas też 6 zębów, nie chodzi Wiktorek ale też jestem zdania, że jak będzie gotowy, będzie chodził. A tak poza tym to spokojnie żyjemy :)

Hahaa Laura pod łóżkiem rewelacja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142784 przez sloneczko
super ze zdjecia sie wkleily, ;)

no ale jaka akcja byla, jaki placz pod tym lözkiem,haha

ilonka jak sie czujesz po operacji no i jak wyniki?

martela, dziekujemy, Vanessa tez piekna dziewczynka z niej, i widze ze tez ma 6 zäbköw ;)

wiecie co wychodze z zalozenia ze dzieci kwietniowe 2010 i majowe2010 chodzenie zostawia sobia na pözniejszy termin, tzn nie wszystkie!!! oczywiscie. ale ja mysle ze i dobrze.

ok ide na linux bo tutaj zaraz zwariuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142801 przez sloneczko
az mi gesia skörka przeszla...!

oby ustapily bole, bo naprawde.

wstaw zdjecia Wiktorka, chce zobaczyc jaki przystojny jest.

zreszta wszystkie wstawcie zdjecia dzidzi jestem ciekawa jakie sa duzeeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142888 przez Groszek
Witaj Słoneczko, Miło Was widzieć... :) U nas wszystko po staremu, Michał dalej nie raczkuje, nie chodzi i ma 6 ząbków :D Chodzimy z nim na rehabilitację...

Laurka jest cudna... :) Pozdrawiamy serdecznie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142953 przez natmur11
Groszku a czemu na rechabilitacje? co jest Michaśkowi? my dzis mamy dzien bez pampersa. Klaudia jak tylko widzi nocnik woła "e-e" i ja sadzam wtedy tylko ze ona moze tak siedziec cale dnie;d czasem mam wrazenie ze siada i czeka az uda sie cos zrobic;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #143546 przez sloneczko
Witajcie ;)

my wczorajsze szczepienie przezylismy ;) bylo tylko przez ok 38"C ale szybko spadlo, wiec i mnie spadl kamien z serca ;)

Natmur u nas tez byl juz dzien bez piekuszki tuz przed tym jak Laura byla ciezko chora, czyli na ok 10 dni przed roczkiem, od choroby wszystko musielismy od poczaku zaczynac, i tak jest do dzis, zalatwi sie na nocniku ladnie, ale jak juz skonczy odrazu wstaje, albo jak niechce to krzyk pisk, wszystko na raz, a jak ja na duzym wc posadze to trzyma sie umywali i po niej sie ssuwa na podloge, akrobatka.

jak do lata nie bedzie wolac, to bede robic wszystkie metody,

Groszku, Michas piekny jest, jaki rozesmiany ;) powiedz mi co z Waszym malzenstwem? zmienilo sie cos czy nalad jest mowa o rozwodzie?

Natmur jak sie uklada z P?, lepiej?

opoogladalam troche galerie w "chwalmy sie dzieciatkami" a sie ubawiliam jak wiktorek prosil Maje o chodzenie, a pozniej Majeczka tak bardzo sie cieszyla ;) czadowe!!!!!

ja dodalam do "chwalmy sie dzieciatkami troche zdjec Laury, i na jej stronce sloneczkolaura.aguagu.pl/ , wiec mozecie sobie obejrzec ;)

Moja gwiazda teraz spi, wiec mam chwile dla siebie, ale jakos jestem zmeczona, glowa mnie boli, feee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl