BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 2 tygodni temu #102946 przez gold_butterfly
Ilonka trzymaj się dzielnie - dasz radę :-)

Kacperek wszystkiego naj - i przede wszystkim dużo zdrówka :-D

Ola w końcu poszła spać, przez tą pogodę na fatalny humor. Na śniadanie podsunęłam jej ulubioną owsiankę z gruszkami - nie chciała. No to dałam specjalny pasztet zrobiony przez ciotkę - wypluła. No i od rana jedzie na samym mleku. Nawet kaszki nie chce.

Ja mam w domu bałagan,że nie wiem za co się wziąć - a lenia mam niesamowitego :-D Najchętniej siedziałabym cały dzień nad książką. Ostatnio chodzę jakaś przymulona :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103040 przez asia26
ja tez ostatnio taka jestem swietne okreslenie przymulona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103571 przez sloneczko
uf zdarzylam ;) zeby Kacperkowi zlozyc zyczenia przed polnoca i o spoznione ;)

a wiec Kacperku spelnienia marzen, duzo szczescia i tak radosnych dni jakie masz na codzien, samych dobrych ludzi w kolo, zebys nigdy nie zaznal przykrosci od innych, i niech wiecznie nad Toba aniolek czuwa!

ilonka dasz rade, daj znac kiedy pojdziesz zebym wiedziala kiedy mam sie badrzeij modlic!

goldi Ty tez uwazaj, wiem jak to z dzieckiem, ale jednak musisz bardzo uwazac.

natmur juz przeszla jelitowka? gratulacje 7go zabka

groszku przykro mi ze miedzy Wami nie wyszlo, szkoda mi Was (Ciebie i Michasia)

asiu-przymulona eee moze zamyslona ;) wiem wiem wyslisz o Nas (o forum) ;)

a u Nas od soboty wieczora Laura sie przeziebila, katar, kaszel, stan podgoraczkowy, ale ciut lepije jest, noce mylam ze beda ciezsze przez ten katar.
U mnie 2 kg mniej, zaczelam diete,
My roczek koczymy za 2 tygodnie, niesamowite jak ten czas leci, przed rokiem, juz czulam ze ten czas niedlugo nastapi!
Zycze Wam spokojnej nocki, ja ide filmik obejrzec z mezusiem. pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103573 przez asia26
czesc Sloneczko o jak milo Cie znow czytac zdecydowanie za zadko tu do nas zagladasz:(
Oliwka tez od nocy z soboty na niedziele chora w pon lekarz powieedzial ze to zapalenie oskrzeli wiec bez zartow jest lekka poprawa ale do kontroli ide w piatek wiec dowiem sie dokladnie co i jak i czy jest lepiej mam nadzieje ze tak :) mysle o Was ale zamulona tez jestem nie lubie byc w domku zamknieta a jestem bo mala chora i wiadomo ale swietnie sie ze soba bawimy i od wczoraj Oliwka wstaje na pieska ne chodzi tak ale ciagle wstaje :) tak na to nie moglam sie doczekac i jest to cudne :D buziaki dla wszystkich Mamus i Dzieciatek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103596 przez sylwus136
Dziękujemy dziewczyny za życzenia :*
Słoneczko niedługo u Ciebie bedzie wielka imprezka :)

My już po imprezie.Było super.Mały tylko sporo płakał bo zasnął w wózku podczas imprezy a jak się obudził to się wystraszył i nie chciał się uspokoić.Ogólnie wrażenia niezapomniane :)

Dostał super przezenty bo piaskownicę i łopatkę,samochód na akumulator taki wielki w którym bedzie mógł jezdzic bądz sterować można pilotem,oczywiscie rowerek,samochodziki do zabawy plus jednego na pilota, delfinki do wody które tak śmiesznie piszczą no i pieniążki a no i jeszcze do naszej spacerówki firmowy śpiworek na nóżki i folię przeciwdeszczową :)

Jak znajdę czas to wstawię zdjecia i pokażę :) ja uciekam spać :) jeszcze raz dziękujemy i całujemy was mocno :) postaram się tu wpaść jak znajdę tylko chwilkę
pa pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103598 przez martela89
Kacperku kochany sto latek z okazji Twojego pierwszego roczku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103605 przez natmur11
Kacperku wszystkiego najslodszego w zyciu, duzo milosci i wszystkiego co najlepsze Słodziaku:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103607 przez _aga86_
Co prawda na chwalmy sie dzieciatkami zlozylam juz Kacperkowi zyczenia, ale tutaj zrobie to jeszcze raz: przede wszystkim duuuuuzo zdrowka, wszystkiego najlepszego oraz spelnienia WSZYSTKICH marzen. STO LAT :*
Jejku jak ten czas leci ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103621 przez Groszek
Słoneczko nam u rodziców jest o niebo lepiej :) teraz czujemy że żyjemy... bez stresu, bez kłótni -> żyć nie umierać :lol:

Kacperku ja o Tobie nie zapomniałam, życzenia na "Chwalmy się..." :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103641 przez asia26
Sylwus a mozesz mi jakis link poslac gdzie mozna taki pokrowiec kupic do tej spacerowki bo albo tepa jestem albo nie umiem znalezc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103878 przez sylwus136
Asiu moja mama kupowała mi na głównej stronie producenta naszych wózków :)
tu masz link :
www.e-graco.pl/index.php?cPath=162

I dziękujemy jeszcze raz za życzenia :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103918 przez asia26
Dziekuje Sylwus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #104358 przez gold_butterfly
Super prezenty :-) My też ostatnio zmieniliśmy zdanie i zamiast tunelu chcemy kupić piaskownicę-basen (dwa w jednym). Ola ma katarek i stan podgorączkowy. Jak zwykle leczę ją metodami naturalnymi. Jak jutro będzie spokojniejsza,to postawię jej bańki akupunkturowe. Na razie nie jest źle,ale w nocy strasznie źle śpi przez zatkany nosek. teraz marudzi,nie chce zasnąć - a powinna spać już od 2h...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #104414 przez sylwus136
Goldi my właśnie dostaliśmy od brata piaskownico-basenik w jednym czyli albo to albo to.Tylko my juz z góry założyliśmy ze wykorzystamy to jako piaskownicę :) A basenik taki dmuchany dokupimy jak zrobi się ciepło.Ogolnie z prezentów jesteśmy mega zadowoleni tylko Kacperek boi się swojego akumulatorowego auta :D bedzie musiał się przyzwyczaić...a takie to jest ciężkie ze sama unieść nie mogę :D

Ja idę spać :) czytam was często ale niestety czasem nie mam kiedy napisac.Całuje mocno i kolorowych snów :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #104421 przez Groszek
Super że prezenty Wam się podobają :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl