BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

12 lata 7 miesiąc temu #175530 przez wiola
Zdjęcia Filipka dodałam na wczesniejszej stronie oto cały Filipek,słoneczko ,dziewczyny napiszcie co u was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #210472 przez angela660
Natmur- kochana moja jestem:D
Jak zwykle znajduje czas kiedy potrzebuje wsparcia- tak możeciemnie zlinczować;p
Mam dziś okropny dzień... Chyba w końcu na dobre rozstanę się z moim mężczyzną... Mimo kosmicznego kredytu i remontu domu w którym mieliśmy zamieszkać, w ogóle ze sobą "nie żyjemy", nie spędzamy ze sobą czasu, rozmawiamy tylko o obowiązkach, co gdzie i jak trzeba zrobić, nawet się nie bzykamy. Chwilowo od tyg. mieszkam u rodziców- w tym tyg. jak tylko położą kafelki miałam się wprowadzać do "nowego domu", ale nie wiem co z tego wyjdzie. Nie chcę mieszkać u rodziców, a nie jestem w stanie się sama utrzymać:( żałosne!

Nicolas jest fantasty, choć czasem brak mi sił, łobuzuje i w ogóle nie słucha. Wspina się gdzie tylko da rade, dziś przewrócił się razem z wózkiem na który się wspiął, wchodzi na stół parapet itp. Akrobata i nerwus nie przeciętny.
Od września poszedł do żłobka i ciągle choruje- nie wiem czy to wina żłobka czy po prostu kiepski okres...

I to tyle w skrócie, nie wiem jak wszystko ogarnę... wieczorem mam jeszcze "ostateczną" rozmowę z moim o szczegółach rozstania... ciekawe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #210526 przez asia26
Angelko moze da sie to jeszcze odkrecic kazda z nas ma lepsze i gorsze dni ale moze to rozstanie mozna zmienic :) trzymam kciuki za pozytywny obrot spraw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #210640 przez angela660
Dziękuję Asiu:* Pozostaje jedynie pytanie co w tym, wypadku będzie pozytywem? I czego tak naprawdę bym chciała? Wszystkie jesteśmy takie skomplikowane? Czy tylko ja jestem niezrównoważona psychicznie?;)

Rozmawialiśmy, powiedział, ze mam się zastanowić, przemyśleć wszystko i dać znać jaką podjęłam decyzję. Powiedział też, że przez 3 miesiące pomoże mi się utrzymać i, że ile będzie mógł tyle będzie poświęcał czasu małemu.
Idę spać, może coś mi sie wyśni;p

Dobranoc
spokojnej nocy:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #210641 przez natmur11
hej Angela:*
nareszcie sie pojawilas:)
a kto zaproponowal rozstanie ty czy maz? moze pogadacie i uda wam sie jakos dogadac... To smutne ale wiem o czym mowisz jak jest sie niby razem a jednak osobno:/

a powiem wam nowine ze postanowilismy z P dac sobie jeszcze jedna szanse... Czy sie uda zobaczymy ale ja nie jestem jeszcze pewna ze sie uda. w dalszym ciagu wiecej nas dzieli niz laczy a i za dlugo nie bylismy razem zeby udawac ze nic sie w tytm czasie nie wydarzylo... zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #212630 przez ilona
Angela jak po rozmowie z mężem? Mam nadzieję, że lepiej niż gorzej.

dziewczyny zaglądajcie częściej. Kurde no tak było fajni i co? Umarły majówki :(
Ja się przeprowadziłam na listopad z racji waszej permanentnej nieobecności i tak tam zostałam godnie przyjęta i zostałam.

DZIEWCZYNY PISZCIE CO U WAS!

sloneczko, gold_butterfly, angela, wiola, sylwus136, natmur Ty często jesteś na forum to Tobie oszczędzę opitalanka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #213221 przez natmur11
dziewczyny faktycznie nam sie wykruszyly. Sloneczko taka aktywna byla a niestety uciekla od nas:( brakuje mi czasem setek maili z naszego dzialu...
Ilona pokaz nam Wiktorka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #213224 przez ilona
No uciekły panienki i bardzo nie ładnie z ich strony :(

Pisałam kiedyś meila do sloneczka ale tez mi nie odpisała.
natmur później tzn. wieczorkiem coś dodam bo siedzę u męża na kompie a u niego same stare zdjęcia :)

ale chętnie zobaczę Klaudie :)
jak z P.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #213256 przez natmur11
klaudia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 tygodni temu #213262 przez ilona
jaka śliczna blondyneczka :kiss:

natmur zgodnie z umową :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #215899 przez angela660
Dzień dobry:)
Śliczności :*

Hm... myślę, że dzieciaczki są tak absorbujące, że mamusią brakuje czasu i sił na forum- to tak w ramach usprawiedliwienia.

A rozmowa, konkretnej to nie było- tak zwlekaliśmy, emocje opadły i się rozeszło. Mieszkamy razem, próbujemy jakoś wykończyć dom przez co głównie się kłócimy. Zobaczymy jak będzie dalej.
Mam teraz problem z Nicolasem. Cały miesiąc chorował i niby nie powinien iść jeszcze do żłobka,jutro idziemy na kontrolę to zapytam, ale mój D zaproponował, że mama naszego kumpla może opiekować się małym, z tym że ja jej praktycznie nie znam...
Prawda jest taka, ze było by to wygodniejsze bo wtedy nawet gdy jest chory ja mogę iść do pracy, a tak... przez 3tyg. już nie był w przedszkolu:( a ja razem z nim w domu...
Wolałabym, żeby był wśród dzieci, ale może rzeczywiście za wcześnie na niego...?
POMOCY!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #215913 przez natmur11
angela, moze to nie jest zly pomysl. pogadaj z babka poznaj ja i ocenisz czy warto. Faktycznie oboje sporo tracicie siedzac w domu. U mnie klaudia tez chora od 4 miesiecy. ciagle kaszle:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #216722 przez natmur11
dopiero dojrzalam Wiktorka:)
PIEKNY CHLOPACZEK nam urosl:)

HALLO!! dziewczyny gdzie sie podziewacie? Prosimy o meldunek na forum majowym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #217511 przez angela660
Dzień dobry:)
Dziękuje Natmur:* Może u Klaudi to alergiczny kaszelek? Co lekarze na to?
Nicolas dziś jest u mojej mamy, a jutro chyba pójdzie do tej babki i zobaczymy...
A ja dziś i jutro 12h w pracy;p

Miłego popołudnia:* i zdrówka dla wszystkich dzieciaczków w tym okropnym okresie:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #217741 przez natmur11
wiesz na slowo "alergia" chowalam sie w kat i nie chcialam w to wierzyc. Ale chyba przyszedl czas zeby sie przekonac wiec zapisalam mala do arelgologa na 4 listopada zobaczymy co powie.

slyszala ktoras z was o testach IMUPRO? wlasnie sie zastanawiam czy nie warto zainwestowac w nie bo zwyklych nie warto robic takiemy maluchowi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl