BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #118591 przez Mika
cześć dziewczyny !
Ja dziś miałam pracowity dzień. Wysłałam chłopaków do parku i do teściów a ja sprzątałam całe mieszkanie. Umyłam 2 okna i wysprzątałam wszystko aż miło się teraz siedzi. Ale padam ze zmęczenia. No i umyłam okna a jutro ma padać.
Poza tym Jasio śpi dobrze, ostatnio nawet fajnie je. Po troszeczku ale wszystko.
A ja zaraz chyba pójdę spać, jutro troszkę odpocznę bo idziemy do rodziców na obiad więc nie będę musiała w domu nic robić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118610 przez Marysia27
A Bartulo ma moje spojrzenie i kolor oczu i pękam z dumy. Jasny błękit ślicznie wygląda z jego smagłą cerą po tatusiu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Mika, zapraszam do siebie, ostatnio mam jakiegoś lenia i w domku robię wszystko bo muszę, a nie bo chcę :dry:
Teraz mój mąż poszedł w deszcz z psem na dwór,Zysiol śpi, a tak siedzimy popijamy szampana i machnęliśmy sobie kino domowe...cudnie jest mieć męża przy boku :) dziś oglądamy wszystkie części "Transportera". Równie miłego wieczoru Wam życzę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118623 przez Martuska
Dobrej nocki życzę Mamusiom i im pociechom ;) Ja już idę spać ale przed snem sobie zjem moje ulubione platki czekoladowe na mleku pyyyyychotka :P DO jutra :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118631 przez Batmanik
Hejka!!!
u nas dziś pada:(
Igorowi dałam na noc czopek ale przez godz był u mnie 3 razy na rekach no i spal ze mną budził się ale tylko pic i spal dalej, no i bidulka moja mala ma 38 stopni, a teraz śpi już:(
kruszynka moja mala tak te ząbki go męczą:(
a my teraz z moim będziemy mieli ciche dni wypomniałam mu wczoraj, że spędzą rodzinne kolacje z szefem i jego dziećmi i żeby go szef adoptował jako syna albo zięcia więc się obraził- no cóż może nie powinnam tak mu mówić, bo on jest z tych co nie dają poznać po sobie uczuć ale wyznał mi na święta, że on tam z ciężkim sercem jedzie a ja taka zołza dla niego ale co tam też on nie jest święty...
a w Polsce jak jest to też nie jemy razem kolacji, obiadów czy śniadań, bo niestety powiedziałam mu, żeby mu mamusia gotowała ja tam tylko schodzę pomyć po Igor-ku czy mu zupkę ugotować, ale on ma to na własne życzenie...
patrzcie jak napisałam tak IGORKU-to wyskakuje mi jako błąd to co mam pisać takIGOR KU ???? dziwne :ohmy:
a co tam u Was mamuśki??
miłej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118637 przez Batmanik
dziewczyny a wiecie może z jakiej firmy można kupić wózek bliźniaczy ale taki z możliwością rozczepienia go???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118677 przez raczek10
HEJ . CO DO WÓZKA TO NIE MAM POJĘCIA :huh: U NAS ŚNIADANIA I OBIADY JE SIĘ RZADKO RAZEM A KOLACJE TO ROŻNIE ALE W NIEDZIELE TO STARAMY SIĘ ROBIĆ OBIAD ,ŻEBY RAZEM WSZYSCY W DOMU BYLI :)

MARYSIU JA SIEDZĘ W DOMU I NIC MNIE SIĘ NIE CHCĘ ROBIĆ W DOMU :blush:

BATMANIKU A IGOREK CHORY ,CZY NA ząbki TA gorączką. nasz to tą trzy dniówkę zaliczył a tez myślałam ,ze na ząbki miał gorączkę :dry:

u nas pochmurno jest i ponuro a rano tak ładnie się zapowiadało :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118679 przez raczek10
o widzę ,że IGOREK ma nowy suwaczek :) super :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118683 przez Batmanik
mysle ze na zabki bo wczoraj byl taki marudny do buzki jak wlozyl grzechotke to az sie krztusil bidulka moja tak go dziaselka swedza:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118689 przez raczek10
ot mój łobuz już wstał a pospał 15 minut :angry:
JAS jak mil gorączkę ostatnio to nawet czopki tego nie chciały zbijać :( i robiłam mu letnie okłady z wody :huh: mam nadzieje ,że IGORKOWI SZYBKO MINIE :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118694 przez Batmanik
ja tez rano dalam mu nurofen w syropku i jak mierzylam mu goraczka z godz temu to juz mial 37 st:) a jak z rana spal zawsze z 1,5 godz to dzis pol godz i juz na rekach byl:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118699 przez raczek10
U NAS jaś nie chce syropu i pluje nim :( a czopki to na przemian dawałam mu raz paracetamol a potem nurofen tez w czopku i tylko na godzinkę nam zbijało a gorączka wysoka była bo 39 ,i 4 a jak było 38 to już ok było a potem doktorka mówiła że przy tej 3 dniówce to nawet do 40 może skakać :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118701 przez Batmanik
ja mam nadzieje ze to nie 3 dniowka bo wlasnie slyszalam ze moze wystapic tak duza goraczka :huh: a moj juz lulka oby troche pospal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118720 przez Marysia27
Witajcie. Ja wczoraj po miłym wieczorze z mężem pokłóciłam się z nim dla odmiany, bo nie lubię jak ktokolwiek drze na mnie japę! Co gorsza bardzo boli mnie z tyłu pleców, na wysokości nerek po obu stronach, najadłam się ketonalu i nic, nie wiem czy to cholerne nerki z którymi nigdy nie miałam kłopotu, czy może kręgosłup, którego mam wadę, ale nigdy tak dziwnie mnie nie bolała. jak mi do jutra nie przejdzie pójdę do lekarza :(
Bartuś spał mi dziś rekordowo- położyłam go o 20, a wstał ok 9.30 rano, jestem wyspana jak nigdy. Na szczęście nigdy jeszcze nie miał temperatury i odpukać nie męczy się jak wasze maluszki :(
Raczku oto zdjęcie mojego dużego słodziaka :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118722 przez Marysia27
I jeszcze jedno :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118723 przez Batmanik
jaki przystojniak:)
Marysiu Ty dla odmiany się kłócisz a ja możne w końcu dla odmiany zakopałabym topór wojenny z moim:) chyba mu dziś napisze ze najlepszym rozwiązaniem będzie jak się rozejdziemy:(
ciągle jest jakieś spięcie- nie raz on zawini nieraz ja szukam dziury w całym:) ach wszystko sprowadza się do jednego żebyśmy zamieszkali razem ale osobno od jego matki no i te wyjazdy:( ale cóż mam ochotę mu tyłek skopać:)
Marysiu to co Ty robisz, że Bartek tak śpi- ja niestety nie wiem co to znaczy jak dziecko przesypia cała noc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl