BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #131306 przez Martuska
Dokładnie ja mam tak samo jak ty Raczku że już na lumpeks nawet mnie nie stać;/
Ale tato mnie trochę wczoraj podniósł na duchu a mianowicie powiedział że jest szansa żebym poszła na taą TAXI, on da mi swój samochód czyli Xsarę Picasso 2 letni samochód więc bombowo, spłaci resztę kredytu i sobie coś kupi ;)
WIęc oby się udało!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131566 przez Batmanik
Witam!!!
u nas dzis grzalo jak cholera:(
dzis odebralam wyniki Igorka i niestety w poniedzialek znow beda kloc Igorka bo niestety czas krzepniecia i plyniecia krwi nie wyszedl bo zadzyly sie zrobic skrzepy- czyli chyba ma dobra krzepliwosc tyle ze uniemozliwilo to zbadanie:( mam nadzieje ze w poniedzialek wyjda wyniki ok i nie trzeba bedzie kloc go po raz kolejny :huh:
co do lumpaksow dzis bylam popatrzec ze jakims spodniami na dwor ale nic na nia nie znalazlam ale za to kupilam sobie sweitne spodnie ciazowe, Igorkowi spodnie , krotkie spodenki kamizelaczke i misia i za to zaplacilam cale 12zl a ciuchy Igorka to firmowki- a pozniej wzielam siostre i wybrala sobie krotkie spodenki, bluze i ja wzielam pasek do spodni i dalam za to az 7 zl :) taka mi sie okazjia trafila:)
a tak to jak zwykle samotnie spedzam wieczor zaczyna mnie to dobijac ale co tam z jednej strony ciesze sie ze D... nie ma bo jestem u rodzicow i nie mam do czynienia z tym babsztylem a z drugiej to nie jest tak super jak go nie ma:(kazda czeka az maz wroci z pracy a ja nie mam na kogo czekac- ciagle sama:(
milego wieczorku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131597 przez raczek10
dobry wieczór dziewczyny :)
moje maluszki już lulaja na szczecie ,bo bym chyba z siebie wyszła ze złości . ACH ja jestem wredna zołza i tyle :S

Martuska ale szybko plany zmieniasz ,ze ja za tobą nie nadążę ;)

Batmaniku nam Kobietom to nie dogodzić jak sa faceci to zle jak ich nie ma to jeszcze gorzej pozostaje nam tylko powzdychać :dry: mój śpi ale opiernicz znou zebrał . U mnie @ jest to może na mnie jakoś zle działa i nerwowa chodze . A dzisiaj kupiłam sobie piwko i se 1 wypiłam a teraz wypije se 2 . o kurcze jak ja daawno piwa nie piłam ze 2 miesiące pewnie :ohmy: więc wieczór jest mój :lol:
u nas było ciepło ale nie paliło mocno ale od jutra się zacznie chyba . JA czekam na telefon od goscia kiedy robotka ruszy a po niedzieli na pewno no i moje dziewczyny wakacje będą miały przyspieszone ,bo maluchami będą musiały się zająć . chyba ,że teściowa przyjedzie na parę dni :blink:oj ciężko tak ,że nie ma się nikogo pod bokiem z kim można by było dzieci zostawić . :(

u nas dalej sytuacja napięta ale mam to gdzieś :angry:

Jak wasze maluszki ? jak z ząbkami ,bo u ns to na razie nic do przodu . Jasiu mleka nie chce pić w dzień w ogóle tylko kaszka łyżeczka ,zupka łyżeczką jakiś kisielek albo budyniek tez lyżeczką a za mięsem to aż się trzęsie i za kanapkami . jak mu zrobię z taka szynką z indyka to całą wciągnie i pic zaczął w końcu . ,bo wcześniej to nie chciał nic pic a teraz zamianę zrobił z mlekiem :blink:

co tam u was na jakich pieluchach jedziecie ,bo ja dzisiaj DADY kupiłam a wcześniej na rosmanowych ;)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131645 przez Martuska
Raczku to nie ja tak szybko zmianiam plany tylko mój tato tymi planami jakoś tak kieruje że poprostu raz mówi tak raz tak i dupcia;/ Ale wczoraj wszystkie moje wątpliwości rozwiane, mianowicie dzwoniłam do mojego byłego który był rok czasu temu taksówkarzem i odradzał mi szczerze, mówi że sam zrezygnowł bo kasy z tego nie ma żadnej a całe dnie nie ma cię w domu. Także pomysł z TAXI oddalony:( A druga sprawa wczoraj sprzedałam moje autko Seata za całe 600 zł. Szkoda mi go było i aż się popłakałam żegnając się z nim bo przecież tyle wspomnień się z nim wiązało no ale kasa niestety potrzebna bardziej... Mojemu Mikiemu wychodzi już ząbek na górze czyli będzie miał 4 ząbki a jedziemy na huggies narazie;)
Muszę Wam powiedzieć że Miki już sobie sam fajnie gada i jest bardzo ruchliwy jakby miał ADHD na dupce nie umie usiedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131678 przez raczek10
Witam w niedzielny poranek :laugh: oj jakby u mnie mój ojciec mi mówił co ja mam robić to nie wiem czy bym na ludzi wyszła . :blink: ja od zawsze miałam swoje zdanie i nikogo nigdy nie słuchałam i zawsze uważałam ,że najlepiej wiem co dla mnie najlepsze . Może dlatego ,że żadnego oparcia w rodzicach nie miałam ;)

fajnie że MIKI się rusza i juz niedlugo nasze chłopaki to będą zasuwać :laugh:

miłego dnia :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131690 przez Martuska
Raczku mój tato jest komendantem policji w wchu wysoko postawiona osoba, czlowiekiem ktory baaaaaaaaaardzo daleko zaszedl i bardzo duzo osiagnal dlatego jest moim wielkim autorytetem i tak bardzo licze sie z jego zdaniem;)Korci mnie żeby z Mikołajem pójść do fryzjera i ściąć go na irokeza ale to się jeszcze zobaczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131766 przez Marysia27
Też bym chciała obciąć Tuśka na irokeza, bo mój mąż też się tak nosi, będą podobnie wyglądali moi przystojniacy :woohoo:
Martuska, mój Tato też jest dla mnie wzorem, podziwiam jego twardy charakter i po prostu życiową mądrość, i stety niestety jeszcze się nie zdarzyło, żeby tato nie miał racji :side:
Batmanik, też tak lubię, wydawać grosze za wcale nie najmniejsze zakupy, a te rzeczy nie mają nigdzie pieczątki że są z lumpeksu ;) Raczku, my używamy tylko i wyłącznie huggisów. W razie gdyby mnie nie było parę dni, to system znów się rozsypuje w tym cholernym kompie :( Do miłego zobaczenia :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131772 przez raczek10
Zazdroszczę wam mądrych i wspaniałych ojców :dry:

ja z JASIEM i jego włosami nic nie zrobię bo on prawie łysy jak kolano :blink: no moze troszeczkę ma włoski :blink:


a BATMANIKK NIC NIE PISZE CIEKAWE CO U NIEJ :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131774 przez Marysia27
Może na słonku się wygrzewa, bo pogoda, przynajmniej nad morzem jest bajeczna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131776 przez raczek10
U AS TEŻ FAJNIE I TYLKO NAD WODĘ JECHAĆ :laugh: MY MAMY 10 KM NA FAJNY ZBIORNIK ,GZDZIE MOŻNA SIĘ KĄPAĆ I MOLO JEST I DLA MALUCHÓW TEZ KĄPIELISKO JEST OGRODZONE A NAJWAŻNIEJSZE TO TO ,ŻE SA RATOWNICY . :) ALE JA DZISIAJ CHYBA SE DARUJE WYJAZD . MOJE PANNY SIĘ ROZPEŁZŁY Z KOLEŻANKAMI I SIĘ OPALAJĄ . MÓJ PAN MĄŻ OGLĄDA TV A JA SAMA NIE WIEM CO ZE SOBĄ ZROBIĆ :S

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131780 przez Marysia27
Odpocząć?
Moja propozycja na odpoczynek : Nie rób nic, syna oddaj mężowi pod opiekę, idź na spacer sama sobie, wrzuć słuchawki z ulubioną muzyką na uszy, i udawaj, że Cię nie ma :side: uwielbiam się tak relaksować, albo przy sprzątaniu, kocham patrzeć jak dom staje się czysty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131781 przez raczek10
NO JA TAK MAM ,ZE NIEDZIELA JEST MOJA MALUCHY Z TATUSIEM DOM POSPRZATANY TYLKO JAKOS MI SIĘ NIC NIE CHCE ALE ZARAZ POGADAM Z WUJKIEM GOOGLE :laugh: TO MOŻE PORADZI COŚ NA TE NUDĘ :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131786 przez Marysia27
rozerwij się na stronie mistrzowie.org , uwielbiam tam siedzieć, leję ze śmiechu jak czytam niektóre komentarze, nie ma mocnych, to jedna z moich ulubionych stron :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131817 przez Batmanik
Witam!!!
u nas grzeje jak cholera jest w sloncu tylko 43 stopnie :huh:
wczesnej mamie kazalam jechac po wieniec pogrzebowy tak sie zle czulam ale juz jest oki :woohoo:
co do pieluch to ja mam jeszcze troche rossmanowych ale mam tez sleep&play
a te DADA sie zmienily i to bardzo na lepsze ostatnio ponoc byla promocjia za108 szt po 39,99 ale jak bylam to nic nie widzialam takiego-to chyba wymysl tej mojej dziwnej kolezanki hehe co kiedys o niej pisalam biedne tylko jej dzieci sa:(
ale wiecie dziewczyny ze przed roczkiem nie powinno sie obcinac dzieciom wloskow bo ponoc beda mialy ciezka mowe :dry:
milej niedzieli!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131849 przez Martuska
To są tylko głupie przesądy ludzi ja w to nie wierzę;) Tak samo nie mozna naszyjnika nosić w ciąży bo dziecko udusi się pępowiną. Ale to nie ma związku z tym wszystkim bo w jaki sposób miało by to wpływać na dziecka mowę? Ja dziś byłam w biedronce i jest super promocja 2 zupki po 125 ml kosztuje 6 zł z hakiem, dwa mleka bebiko 2 plus kaszka 22 zl. Ja kupiłam 6 tych mlek i parę zupek także już mam obkupionego malca;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl