BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 3 miesiąc temu #50457 przez alutka1011
Narazie bez zmian może lekka poprawa :( Masz dobrze bo ja zawsze sama chodzę na szczepienie bo mąż od 6do 16 w pracy i szkoda mu brać urlopu(jest pracoholikiem) niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50462 przez asia26
Mój maz tez jest pracocholikiem :( ma wlasna firme i moze troszku go rozumiem ale meczace to jest :( ale jak zbliza sie data izyt u lekarza to caly grafik zmienia zeby moc z nami pojsc :) Oliwka to jego oczko w glowie :) a mala tez jest za nim zwariowana :) ciesze sie ze tak sie o nia stara i ma z nia taki kontakt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50466 przez alutka1011
Maja też bardziej woli tate niż mame :( a tatuś też ją uwielbia jak to zawsze bywa"córusia tatusia" mój tak łatwo z wzięciem urlopu nie ma bo jest brygadzistą i brygadzista z drugiej zmiany by musiał byc 20 godz :ohmy: a do tego po pracy jeszcze dochodzi robota w domu i budowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50610 przez asia26
Oj to faktycznie :( a Oliwka nie powiedzialabym ze bardziej woli tatusia od mamusi ale ze ma z nim swietny kontakt z czego bardzo sie ciesze :) moja kolezanka ma tak ze na lubego nie moze wogole liczyc a jej corki na poczatku to plakaly na jego widok bo on wogole sie nimi nie zajmowal tylko wybywal z domu zeby nie plakaly mu za uchem :( tez sie tego balam bo wiadomo chlopy jak chlopy ale moj jest dzieki bogu madrzejszy :) no moj jest sam dla siebie szefem to ma wiekszy luz z "urlopem" :P i zazdroszcze Ci tej budowy my niestety wynajmujemy i narazie o budowie marzymy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50612 przez alutka1011
My teraz mamy swój ale szkoda gadać. Mojego długo musiałam namawiać na budowe bo już jeden dom wybudował... swojej byłej z krórą był 6 lati byli przed ślubem a wszystko było na nią...a długa historia się chłopok nacierpiał troche pierwsze dom dziecka potem to...brak słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50783 przez asia26
nacierpial ale warto bylo dla Was! moze gdyby nie to wszystko nie mialby szans Cie poznac? wszystko dzieje sie po cos :) cos jakby przeznaczenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50784 przez alutka1011
No jasne i dzieki mojemu bratu :) ale jakbyś usłyszała całą jego biografie to by można było książke napisac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50846 przez asia26
musicie mu to teraz wynagradzac zreszta robicie to samymi Wami bo ma szczescie ze ma dwie takie cudowne dziewczyny przy sobie :) pusccie to za siebie i zyjcie terazniejszoscia nie ma co ciagle sie zadreczac i rozpamietywac bo czlowiek wiecznie jest niepocieszony :( a Wy przeciez macie powody do szczescia :) prawda? wiec zapominajcie o tym co bylo zle i zajmujcie sie Maja i staraniem sie o braciszka dla Niej :) buziaki dla Was Anetko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50875 przez alutka1011
Na d braciszkiem pomyśle może za rok :) A nie rozpamiętujemy tego tylko tak się zaczęło mod tej budowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50928 przez asia26
ja tez chce zaczac starania nad rodzenstwem dla Oliwki za rok wiec moze za rok zakladamy nowy watek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50937 przez alutka1011
Ale by było fajnie jakbyśmy znowu były w ciąży w jednym czasie :lol: Tylko ja chce teraz w zimie rodzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50938 przez asia26
a ja bym wolala chyba znow w lecie :) ale bedzie jak bedzie :) tego sie chyba tak nie da ustawic bo natura bywa pokretna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50944 przez alutka1011
Ja znowu w Zimie jakbym miała się meczyc znowu w lecie z tyym brzucholem....ufff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51191 przez asia26
ale jak dzidzia w lecie to na zime juz fajnie odchowana :) najlpiej to na wiosne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51194 przez alutka1011
No lepiej lepiej :) Zobaczymy jak to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl