BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 3 miesiąc temu #52894 przez masuska
Właśnie chodzi mi o ubranka, a może jakieś kołderki, słyszałam o pieluszce zamiast, a jeszcze czy moskitiery na wózek i do łóżeczka to dobry pomysł?

Dobrze wiedzieć że te body to z przodu mają być rozpinane. Dostałam ostatnio takie śmieszne majtki na pampersa dżinsowe, fajne bo akurat na lato, a rozmiar to 0-3.

A w szpitalu to też krótki rękawek i nogawki, ale chyba rękawiczki też?

Co do września to pamiętam jak zimno było, nie wiedzieliśmy co to będzie z weselem naszym bo 25.10 było, a się okazało że piękna pogoda i bolerko miałam tylko w kościele:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52926 przez alutka1011
Też miałam wesele w październiku ale 3 i 2009 :) Moskitery no nie wiem ja na początku zakładałam tylko gaze a potem sobie dałam z tym spokój raczej to jest zbędne.Na poczatku najlepsze są body takie z przodu całe rozpinane a potem tylko takie przez głowe.W szpitalu to ja nie wiem bo ja nie musiałam nic mieć i dziecko było zawsze tak wyopatulane jakby było - 10:laugh: Też się wam szybko udało.My z męzem 3 października mieliśmy wesele z czego od 15 sierrpnia się zaczęliśmy starać(w naszą 4 rocznice) i miesiąc po zostało dziecko poczęte :lol: dobrze to pamiętam bo sobie zawsze sprawdzałam na internecie kiedy mam dni płodne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52953 przez asia26
Ja w wozku malej nie przykrywala chyba ze byl wiaterek to cienkim kocykiem troche, nakrywalam pieluszka jak bylo mocne slonce ale to wiadomo, body tak jak Anetka pisze najlpeiej z przodu zapinane te jeansowe majteczki pewnie slodkie ale nie wiem czy Ci dzidzi nie odparza jeans jest cieply, a moskitiery nie uzywalam ale przyklejalam takie krazki odganiajace komary na wozek i bylo ok :) rzeczy z tylu zapinane faktycznie daj na sam dol i uzywaj jak juz innych nie bedzie bo to prawdziwa porazaka :/ a ubranka najlepiej kupic od razu na 62 dzidzia bardzo szybko rosnie a troszke za dlugie jej nie zaszkodzi a takie ciagnace w paluszkach moze jej pokrzywic paluszki :) jesli chcesz cos jeszcze to pisz konkretnie co i jak i my zaraz odpowiadamy :) aha i wozek mialam wylozony reczniczkiem i pod buzia pieluszke tylko bez poduszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #52974 przez masuska
Dziękuje Wam bardzo za informacje, zapisałam co najważniejsze:) Tą moskitierę to kupię, nie droga jest póki zima i uniwersalna:)

Jak coś to się jeszcze odezwę.

Pozdrawiam serdecznie:)

Mała poprawka, wesele miałam we wrześniu, a napisałam 25.10:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53306 przez asia26
Anetkom jak Maja? Oliwka tez zaziebiona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53321 przez alutka1011
Kurcze z tymi chorobami... Mai już flegma schodzi i wydaję mi się że lepiej ale co sie tak w środku dzieje to nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53329 przez asia26
to dobrze ze juz choc troche lepiej :) Oliwka ma katarek tylko i tak od zcasu do czasu zakaszle :( wczoraj moja Dzidzia ukochana nauczyla sie z brzuszka na plecki wracac i lezy i sie turla wkolko mi by juz w glowie sie zakrecilo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53333 przez alutka1011
Hehe moja to co chwile się tak turla zwłaszcza za zabawką :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53454 przez asia26
trzeba miec oczy dookola glowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53466 przez alutka1011
No dokładnie a co jeszcze przed nami???!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53636 przez asia26
przed nami dopiero najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55381 przez asia26
czesc Anetko :) co tam u Was slychac dziewczyny? niestety mamusie lipiec 2010 umieraja smiercia naturalna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55396 przez alutka1011
No niestety taki nasz żywot :( U nas nic ciekawego Maja powoli zaczyna próbować pełzać siedzi juz w miarę ładnie a tak to bez zmian.A co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55576 przez Millerna
Witajcie kobietki :)
Dawno mnie tu nie było. Na święta aż do Nowego Roku byliśmy u rodziców...
A tutaj tyle sie zmieniło
Wyobraźcie sobie, że mojemu małemu dwa ząbki wyszły i to jednicześnie. Jak nie było nic to nie było a potem patrze a tutaj już dwa prawie na wierzchu :)
Ale na razie cisza... Nic więcej się nie dzieje. Następne ząbki wychodzą zaraz po pierwszych czy może później?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #55588 przez alutka1011
Mojej już trójki wychodzą z 2 miesiące i nic...Fajnie że do nas wróciłaś!Dodaj jakąś fotkę małego!Napisz ile waży ile mierzy czy już siedzi itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl