BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 3 miesiąc temu #51238 przez asia26
Wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka ktora urodzila 30.01.2010 r za dwa miesiace znow zostanie mamusia :cheer: nie wiem czy bym dala rade choc pewnie tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51268 przez alutka1011
Ja chyba bym się załamała!Chociaż napewno bym musiała dać radę!Jam myślisz może to być na dzień babci i dziadka plus jakiś tekst
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51600 przez asia26
Jasne super! a kiedy jest dokladnie dzien babci bo ja nawet nei zdazylam se jeszcze kalendarza kupic a stary wywalilam :/ Oliwiwa nauczyla sie udawać ze placze masakra wszystko probuje cwaniara mala na mnie wymusic i czesto jej sie to udaje niestety bo tak swietnie to robi ze nie wiem czy ciagle udaje czy juz placze a jak ja wezme okazuje sie ze udaje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51653 przez alutka1011
21 -22 stycznia dzień babci i dziadka :) Hehe a my byliśmy u lekarza i narazie bez zmian a nawet gorzej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51742 przez asia26
Kurcze niedobrze :( ale ja zlapalo :( ucaluj biedactwo od nas :* a my walczymy ciagle z tymi zabkami i juz sil mi brak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52060 przez alutka1011
No dziękuje dzisiaj chyba już troszkę lepiej bo już jej tak nie"chrapie" w płucach.Zobaczymy może szybko się pozbędziemy tej wrednej choroby.A próbowałaś żel dentinox?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52415 przez asia26
tak ale pomaga na ok. 20 min :/ i chcialam sie pochwalic od wczoraj mam juz kalendarz :lol: ciesze sie ze z Maja juz lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52420 przez alutka1011
Jaki kalendarz?Pochwal się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52451 przez asia26
a zwykly ale grunt ze na 2011 rok ;) szef z pracy odlozyl dla mnie i mojej mamy bo tak pewnie po teraz bym nie miala :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52588 przez alutka1011
Aha :laugh: Nam co roku zostawiają w sklepie bo tak byśmy mieli tylko z zakładów usług komunalnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52778 przez asia26
100 lat dla Majeczki i 100 buziaków z okazji pol roczku :) mi proponowli kalendarz z mojej firmy ale pracuje w tak daremnej instytucji ze nie chcialam tego kalendarza a tak szef ze swej drugiej pracy przyniosl mi piekny z panoramami a ja tak uwielbiam fotografie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52780 przez alutka1011
Dziękujemy.Ja tez uwielbiam takie fotografie z panoramami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52798 przez masuska
Cześć Dziewczyny mam na imię Magda i mam zostać mamą w lipcu bieżącego roku, tak jak 1 urodziny Oliwki, czyli 2.07.2011. Czytam wasz temat i tak sobie pomyślałam że może jakieś złote rady byście miały odnośnie zakupów dla maluszka na te upały.

Chciałam jeszcze dodać że Oliwka, śliczna laleczka - super zdjęcie w kąpieli:), Majka ma nieziemskie włoski, przecudna, a Krzyś - widać że facet, super chłopak:)

Chciałam też zobaczyć zdjęcia bliźniaków, ale mamuśka coś już nie pisała nic w lipcowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52864 przez asia26
Czesc masuska :) ja tez zagladam w Wasz watek bo tak teskno za brzuszkiem a jak byl to juz chcialo sie dzidzie :) a teraz chce i brzuszek i dzidzie :) Oliwka miala termin na 3.07.2010 ale choc o 1 dzien skrocila me cierpienie w te upaly :) ja proponowalabym zakupic duzo body ja Oliwke w samo body ubieralam na poczatku bo bylo tak cieplo ze gdy miala cos wiecej zaraz wychodzily potowki :) z tym ze lipiec byl bardzo upalny a nie wiemy jak bedzie teraz :) ale w sumie body sa bardzo wygodne wiec chyba warto niewiele ubranek z dlugim rekawkiem raczej dopiero kolo wrzesnia sie przydaja :) ale wszystko zalezne od pogody:) napisz o co konkretnie Ci chodzi jesli chodzi o zakupy a my z Anetka chetnie Ci pomozemy :)
i dziekuje za pochwalenie Olwiki tez mi sie ta moja glistka podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #52879 przez alutka1011
Witaj i dziękuje!Hm co do upałów ja na spacerki ubierałam w lecie małej albo bluzeczke i śpiochy albo sukieneczke body i skarpetunie!Co ci mogę doradzić ... jeśli chodzi o śpiochy kombinezony i tym podobne rzeczy najlepsze są rozpinane w kroku albo po całej długości body na początek na zakładkę.Nie za dużo ciuszków bo dzieci z tego szybko dorastają a ja np. dużo dostałam ciuszków jak ktoś przychodził oglądać dziecko...pajacyki i wszystko z tyłu zapinane to dla mnie porażka no i nie wiem co ci jeszcze mam napisać co jeszcze chcesz wiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl