BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 10 miesiąc temu #18879 przez becia*1980
odmeldowuje sie jeszcze w dwupaku, ale juz coraz blizej konca tak czuje, a jak nie to w poniedzilek i tak do szpitala i pewnie poleze juz poki nie urodze ;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18892 przez Margolec
Hej, ja też niezmiennie. Patrzę na swoje rozstępy i mówię do synka, że ma wychodzić, bo mama nie zniesie kolejnej krechy na brzuchu. Jakoś na piersiach zniosę, ale jak pomyślę o dwuczęściowym kostiumie kąpielowym to mi słabo...No tak już mam, egoistka ze mnie, że myślę o sobie, ale nie poradzę. Do 30 tc nic, gładziutko,a teraz normalnie sieć pajęcza :(załamka.

Becia ja mam termin tak jak TY, ale skierowanie do szpitala mam na wtorek, dzień później, może to kwestia zwolnienia lekarskiego, które mam do poniedziałku włącznie. Obym z tego skierowanie nie musiała korzystać, może "sprawa" rozwiąże się "sama" przez długi weekend.




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18913 przez sloneczko
i jak tam u Was dziewczyny, ktoras cos juz bierze?

jak macie pytania do piszcie, postaram sie Wam pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18924 przez kolorowa
Hej dziewczynki ja jeszcze w dwupaku he he:) zerknijcie jaki kupilismy wozeczek:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18925 przez kolorowa
A tak wyglada jakos spacerowka to jest 3 w jednym ale nie mam foty nosidełka nosidło tez sie zaklada na stelaz
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18938 przez sloneczko
wuzek jest fajny, choc ja pompowanych kolek nie lubie, ale ten jest fajny (bo nie sa takie duze)



www.amazon.de/Hauck-337080-Apollo-All-br...id=1275504218&sr=8-2 ja mma ten, ten sam kolor (na zdjeciu wydaje sie ciemniejszy niz jest w rzeczywistosci)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18943 przez kolorowa
Bardzo ładny wózeczek:) a u mnie są kułka idealne na nasze polskie drogi:):) trafilismy na 10 zniszke i dalismy za niego 1053zł/.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #18948 przez Margolec
Kolorowa ja mam tej samej firmy (i nawet kolor ten sam) tylko troszkę inny model, to jest najnowszy atlantc a my mamy vector air. zobaczymy czy uda mi się zdjęcie wkleić...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #18949 przez Margolec
a to spacerówka [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/vectorair2.jpg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18954 przez basik_twins
ale macie fajnioe z takim wozkiem sie do kazdego tramwaju zmiescicie ja musze kombinowac bede musiec znaczy z przesiadkami zeby na badania do szpitala dojechac i nie mam jak dojechac do zlobka ktory mam juz zalatwiony od stycznia bo tu straszne kolejki :( bo z blizniakami szybciej do pracy nie dam razdy isc jak po ok 5 miechach bede musiaa jedna dzwigac w maxicosi a druga na siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18961 przez martela89
Jak już się tak chwalicie waszymi wózeczkami to ja też się pochwale :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18962 przez martela89
mam taki ale inny kolorek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18963 przez martela89
a tu fotelik
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18977 przez mysza855
Ja po wizycie lekko zdołowana... :dry:

Więc tak rozwarcia brak, szyjka skrócona tak samo jak 2tyg temu wpis taki sam 1,5-0-0.
Poza tym z małą ok. Teraz tak się wierci,aż mi się gwiazdki w oczach pokazują ;) Chyba zapomina się że tak ma ciasno i próbuje mocniej się rozprostować :)

Termin an 8go - jak pisałam mój gin ulatnia się na urlop... 9go (jeśli nic sie nie wydarzy do tego czasu) mam zgłosić się do jego kolegi na badanie. I eśli dalej nic na 14go mam mieć skierowanie do szpitala na wywołanie... Ale pomimo iż teraz wygląda to jak wygląda w każdej chwili akcja moze się zacząć.
Tak więc jak na tą chwilę nie rozpakuję się chyba za szybko ;) Najważniejsze że z bąblem ok:)

A to mój wózio duży ale jazda próbna ze sklepu do domu była i póki co zdał egzamin :) Wersja spacerówkowa jest ze stronki a pełna to oryginał. Tylko, ze w rzeczywistości to czerwony, bo na foto wyszedł malinowy...:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18978 przez mysza855
A to wersja spacerówkowa fot z neta i troche inna wersja ale mój wyglada praktycznie
identyko :)

Dobrej nocki mamuśki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl