BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 7 miesiąc temu #728004 przez anitkade
Majusia, fajnie, że dzisiaj lepiej. No i znasz płeć, bomba :)
Widzisz, wiedziałam, że z tym usg da się załatwić.
Domi, fajnie, że jest nadzieja na wyjście. Mnie czasami cośtam zaboli, jak za bardzo się skulam przy siedzeniu albo jakoś naciskam bardziej. A dzisiaj miałam mega rewolucję i bardzo mnie bolał, ale nie macica, tylko jelitka, bo się najadłam śliwek :) Ale już opanowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728026 przez Dorciaition
Pipinka to nie tak źle z jedzeniem Bianki. Lenia owoca nie zje żadnego. Aa, wczoraj dalismy jej arbuzy to wysysała sok- zawsze coś. ;) Chyba tran jej kupię.

Też nie mogę się doczekać usg. JEszcze 9 dni :)

Monia zdziwiona jestem, że chcą to zaświadczenie od Ciebie. Ja w ciąży z Alanem dostałam takie na pierwszej wizycie i pokazałam je w pracy, ale nie byłam jeszcze na zwolnieniu, wiec to był dokument, no ale teraz mają L4. Dziwni są.
Mam nadzieję, że dziś lepszy humor masz.

Mag gratuluję Synka :)

MAjusia tak to zazwyczaj jest, że jak się na kogoś poskarży to od razu milsi. Ale chyba bym do nich juz na usg nie poszła :)
Gratuluję ruchów. Cudnie. :)

Domi
mnie raczej nie boli, ale może. Kobiete w ciąży coś ciągle boli, coś jej strzyka ;)
Oby udało się z wyjściem.

Zobaczcie co moje dziecie ostatnio wymyśliło. No na pól minuty wyszłam. Zawał normalnie prawie dostałam. :ohmy:



Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728063 przez Pipinka
Mag gratuluje synka :woohoo:

Dorcia ale widze że mamy podobnie bo u mnie od rana do wieczora muzyka i Bianka też tańczy ciągle :woohoo: i wchodzi mi na wszystkie półmetrowe szafki, narożnik,łóżko i też zawsze sobie jeszcze coś postawi i skacze po tym :S Zawału idzie dostać :silly: Małe żywiołki :lol: Ale słodka ta Twoja Córa i ma śliczny kolor włosków :)

My dziś po szczepieniu moja dzielna Bianka nawet się nie skrzywiła, tylko spojrzała na mnie i zapytała "..a łłuuu a cio to ? " Taka dumna byłam :lol: i jeszcze jak lekarka powiedziała mi że rozwija się i waży książkowo :lol: Tak wspaniale usłyszeć takie słowa :woohoo:

Domi trzymam kciuki byś wyszła w piątek!!! Mnie tez czasem boli podbrzusze, tak ciągnie ale ja myśle że to jak dzidzia na cos naciśnie albo rośnie, przeciąga się, myśle że to nic złego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728121 przez anitkade
Pipinka, niezłą masz Beyonce w domu :) Bardzo słodko to wygląda, ale oczywiście też by mnie zmroziło, jakby to było wykonane, gdy nie ma mnie w pokoju. Strach się odwrócić na sekundę przy takim bąblu. Ech, poznamy jeszcze te uroki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728138 przez gaguka
Dorcia super masz córeczkę! Jakie poczucie rytmu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728141 przez anitkade
O rany!! Dorcia ma Beyonce małą, ale pomyliłam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728152 przez emilka1103
Mag gratuluję Synka. W poniedziałek mam wizytę to może wreszcie u mnie będzie wiadomo co maluszek chowa między nóżkami.

Dorcia świetna tancerka, ma poczucie rytmu :)

Domi i ja trzymam kciuki, żebyś wyszła w piątek. Tyle czasu się biedna już tam męczysz. Teraz mam nadzieję, że będzie u Ciebie tylko lepiej. Mnie też czasami boli brzuch i tak dziwnie ciągnie w dół.

A mnie wieczorami tak bolą plecy, że masakra. Obkładam się poduszkami i jakoś lepiej. Chciałam iść na masaż, ale chyba nie jest wskazany w ciąży. Muszę chyba sobie zakupić taką poduszkę jak ma Mokka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728301 przez Dave
Moje Kochane,

Chcę Was zaprosić do naszego szalonego konkursu, w którym mamy do rozdania aż 70 nagród :ohmy: :ohmy:
Każda z Was znajdzie coś dla siebie i swoich maluchów - sprawdźcie same :)

Zapraszam, zapraszam, zapraszam :lol: :lol:

Szczegóły tutaj: wrolimamy.pl/konkurs-dwa-kolka-na-drugie-urodziny/

Powodzenia :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728476 przez anitkade
Dziewczyny!!! Wczoraj wieczorem mój mąż pierwszy raz poczuł kopanie bobaska. Ale się cieszyliśmy. Faktycznie na wieczór jak się położyliśmy do łóżka już to się tak ożywił niesamowicie i nieźle fikał :) Strasznie się ucieszyłam, że poczuł, on się też bardzo ucieszył. Od razu zapytał, co by można zrobić, żeby było lepiej bobaskowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728563 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!
Miała któraś z Was robioną krzywą cukrową?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728580 przez anitkade
Ulcia ja miałam kiedyś przy badaniach hormonalnych, 10 lat temu. Ale tej ciążowej jeszcze nie. To jest jakoś po 24 albo po 28 tygodniu chyba. W każdym razie jeszcze czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728646 przez Pipinka
Ulcia ja miałam w pierwszej ciąży i po porodzie też niby powinnam bo mialam cukrzyce ale po porodzie badałam sobie tylko cukier glukometrem na czczo i po jedzeniu 1h lub 2 h i było dobrze więc troszke olałam temat :silly: a teraz lekarz mi powiedział że na następnej wizycie da mi skierowanie a następną wizytę mam teraz w poniedziałek a co Ty już masz skierowanie na to badanie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728678 przez mirka26
no hej dziewczyny lekarz powiedział że mogę wybrać sobie czy cesarkę czy poród naturalny, ale po naturalnym mogą nasilić się bóle pleców a i tak muszę iść na operację kręgosłupa po porodzie. mam przyjść w 8 miesiącu to zadecydujemy co dalej zapisał mi masaże tak że są jak najbardziej wskazane ale na siedząco i pod okiem specjalisty. będę rodzić u siebie a mój neurochirurg będzie wezwany do porodu w razie czego. kazał dawać mi wałek pod plecy jak siadam i leżę a jak chodzę to muszę dumnie z piersiami do przodu hi hi hi łatwo mu mówić jak się ma E i balonik z przodu hi hi. a co do wysypki to chyba nie liszajec tylko jakieś uczuleniowe mój gin powiedział że kąpać się w nadmanganianie potasu myć się mydłem siarkowym i brać witaminę c i calcium.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728749 przez ulcia78blondi
Pipinka, Anitkade, dzięki za info.
Ja też właśnie miałam cukrzycę ciążową i tak jak Ty Pipinka miałam po porodzie porobić badania, ale sama mierzyłam cukier na czczo i po posiłku, wszystko było dobrze to już tego badania nie zrobiłam.
Myślałam, że ok. 20 tygodnia robi się krzywą cukrową stąd moje pytanie.
Właśnie dzisiaj robiłam badania i miałam tylko cukier na czczo stąd moje zdziwienie.

Mirka, cieszę się, że nie jest u Ciebie tak źle z kręgosłupem, że możesz rodzić naturalnie.
No i przede wszystkim, że nie jest to liszajec, super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728752 przez anitkade
Mirka, czyli dobre wieści. Bardzo się cieszę :) A fioletowa kąpiel też spoko :P
Co do porodu - co byś wolała? Pierwszą miałaś cesarkę, czy naturalnie? Ale dobrze, że u siebie będziesz rodzić i ogólnie, że jakoś bez paniki to załatwiają. Biedulko, tyle masz problemów z tym kręgosłupem. Ale ten wałek pod plecy to fajna sprawa, ja sobie przyniosłam taką poduszeczkę podłużną do pracy i mniej mnie boli, chociaż ja oczywiście nie mam poważnych problemów. Pozdrawiam ciepło!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl