BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #685150 przez Mincz
Heja

Nerwy mnie zżerają... Dziś idę na usg, rety trochę się boję... Trzymajcie kciuki, żeby się okazało, że wszystko w porządku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #685269 przez aska27
Mincz napisał:

Heja

Nerwy mnie zżerają... Dziś idę na usg, rety trochę się boję... Trzymajcie kciuki, żeby się okazało, że wszystko w porządku...


Ściskam kciuki!!! odezwij sie i napisz koniecznie :blink:


Liluch halllooo.. jak tam badania, napisz coś!! :kiss: Jak dobrze pamiętam byłas w poniedziałek,tak? daj znac.


Jak tam samopoczucie w taki upał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685305 przez kasiek21
mincz

no wlasnie kochana, napisz koniecznie co i jak :-)

a co do pogody. ja sie ciesze ze mam dzis juz wolne, bylam w pracy od 6 do 10 a wiec ten najgorszy skwar przeczekam sobie w domku sprzatajac i wypoczywajac, a wieczorkiem gdy zrobi sie juz chlodniej pojdziemy sobie na spacerek i jakies malutkie zakupy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685340 przez Mincz
yeyeyeyyeyeyey :D :D

Jest, jest :D Serducho bije :D 1,2cm, 7 tydzien 4 dzień, termin 5-6 lutego :D

ihaaaaa :D jeju ale mi lekko teraz na duszy :D

aż sobie założę suwaczek jak mi się poluzuje w pracy za chwilę :)



Jak dziewczyny znosicie takie upały? Ja wczoraj wzięłam Zosię na rower i byłam mokruteńka!! Taka duchota u nas i wielka wilgotność, że rano okna były zaparowane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685481 przez kasiek21
mincz

to wspaniala wiadomosc!! uczucie pewnie tez niesamowite. jej az ja juz coraz bardziej nie moge sie doczekac. gdy pojdziemy do lekarza malestwo bedzie mialo juz 9 tygodni :-D

a ja wlasnie wrocilam do zywych z popoludniowej drzemki, a teraz czas wziac sie za sprzatanie. chociaz najlepiej to dalej bym spala, ale niestety samo sie nie posprzata :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685743 przez aska27
Mincz Super!!! :) Termin podobny do mojego ;) wg lekarza 6 luty ,wg usg 4 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685955 przez Mincz
Cześć dziewuszki

Jaka u was pogoda? Żart :P Smali do rana, co? Dziś na szczęście nie zapomniałam opuścić rolet więc w domu będę miała prawdziwy chłód :D Powiem wam, że o ile narzekałam na gresy na podłodze na przedwiośniu (kiedy już nie grzaliśmy to ciągnęło od tego kamienia, że hohoho), to teraz cieszę się z nich ogromnie - dom mi się nie nagrzewa (nawet przy podniesionych roletach) :D

Mój M dziś rano miał wyjazd do Wawy o 5,30. Oczywiście budzik 4,30 i obudziłam się razem z nim, poczytałam chwilę i durna zasnęłam przed 6 :/ Jak mój budzik dzwonił o 6,30 to nie wiedziałam, gdzie jestem :D Aż musiałam się wspomóc coca colą w pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686017 przez salacia
Witam wszystkie przyszłe Mamusie :laugh:
Mam nadzieję,że poranne mdłości i zawroty w głowie nie dokuczają za bardzo :) ?
Ale to dopiero początek!
Trzymajcie się wszystkie cieplutko i dużo siły na każdy dzień życzę :woohoo:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686145 przez aska27
Mincz najgorzej przysnąć nad ranem :dry:
Kurcze ja mam ochotę na Pepsi a jakos nie mogę się przemóc ..echh

Salacia z tymi mdłościami to trafiłaś w sedno,mam nadzieję,ze jednak szybko miną!


A gdzie pozostałe dziewczyny?? Trochę się martwię, halloooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686172 przez Mincz
aska, może korzystają z pogody ;) Albo ledwie dyszą w domu i nie mają ochoty na nic ;) Ja tak mam, tyle że w pracy ;P

Mam zjazd, kurcze jutro najchętniej bym pracowała z domu, ale chyba nie będę mogła :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686194 przez kasiek21
mincz
zazdroszcze ci takiej podlogi :-D ja tez nie mam na co narzekac, akurat okna mojego mieszkanka sa z takiej strony ze slonce mam tylko do godziny 10 a wiec nie zdazy mi sie nagrzac. :-D

a co do pobudki to eh. obudzilam sie po 4 na sisiu i tak sobie mowie "a poloze sie jeszcze bo zanim kamil napisze ze dostawa to akurat wstane ogarne sie i pojade" a wiec zadowolona poszlam spac. a tu nagle godz 6.06 dzwoni telefon "czesc kasiu, a bo wiesz przyjechala dostawa" :-( no tak to sie juz wyspalam, pomyslalam. no i co? a wiec wstalam umylam tylko na szybko twarz zeby i polecialam. a teraz wracam do domku, szybki prysznic i zakupy :-D czas kupic nowy stanik :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686209 przez aska27
Mincz na pewno masz racje... cholipka,nie chce narzekać na pogodą,ale mój synek wyciaga mnie na dwór .. a tam duszno i gorąco :P ale lepsza taka pogoda,w cieniu się schowam... a Mikołaj szaleje w basenie.

Kasiek no to i Ty miałaś ciekawy poranek ... udanych zakupów!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686270 przez Mincz
Heheheh ja obiecałam Zosi, że dziś pójdziemy do sąsiadów, żeby mogła popluskać się w basenie, ale szczerze - wolałabym iść spać ;) Ale nagorsze, że obiecałam mężowi, że ogarnę dziś chatę i poprasuję ;) Nie wiem, co mnie wzięło na takie zobowiązania :D

Kasiek, uuu nowy stanik... ja jeszcze wchodzę w stare. Ale za to tyłek już się nie we wszystko wciska :(

aśka, mimo upału chyba bym się zamieniła ;) Ja już białej gorączki w biurze dostaję, mam takiego niechcieja i śpiocha... ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686462 przez kasiek21
heh mial byc stanik.. stanika nie ma :/ isc na zakupy z moim facetem to... nawet szkoda gadać.. najpierw mnie zirytuje straszliwie.. potem wkurzy niesamowicie a na koniec na pieniążki na wszystko :D ale ile przy tym nerwów stracę... Ale wiecie co jest najlepsze :D kupowalam sobie dresy w takim sklepiku dla kobiet w ciąży..:D i wiecie coo... dostałam takie malusie skarpeteczki w gratisie :D

Mincz

nie przejmuj sie.. ja swojemu tez obiecałam wczoraj ze posprzątam chałupę i coo.. wyniosłam tylko śmieci :D i na tym sie skonczylo moje sprzatanie :D ale nie martw sie.. obiecałam ze zrobię jutro lub w sobote pierogi ale nie wiem czy beda hehe :D nie mam sily na nic.. najchętniej bym tylko spala :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686573 przez aska27
ooo Kasiu świetnie :) dresy konieznie muszą być :blink: a skarpetki w jakim kolorze dostałas? mze to jakis znak? :) chyba,ze asekuracyjnie białe są.


Faceci.. temat rzeka.. najlepiej iść kupić, im pokazać ,ze jest.nawet po czasie i tyle :blink:

Mincz no to trochę naobiecywałaś,a w taką pogodę jak dziś to tylko leżeć ,albo moczyć się w basenie :blink:

Wiesz ja dzisiaj miałam oblężenie dzieci na ogrodzie, Mikołaj był w siódmym niebie.. tylko niestety przychodził chłopiec z którym nie potrafi się zgodzić, tzn on jest starszy o 2 lata, zabiera Mikołajowi zabawkę, zawszę tą którą Mikołaj się bawi i w nogi. Wie,ze mały go nie dogoni,wiec ryk i płacz. Ręce mi opadają. Super bawi się z pozostałymi dziećmi, zajadali się truskawkami,ale z tym jednym "kolega" niestety nie.. Ach dzieciaki. Tylko ja wymięta i wypompowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl