BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #686694 przez mariczka
halo:) doszly do was wiadomosci odemnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686725 przez kasiek21
asiu
skarpeteczki sa w kolorze bialo niebieskim. myslisz ze to znak? :-D
no tak popoludnie pelne wrazen :-D pewnie glowa to Ci juz pekala. ja bym nie wytrzymala :-)

a ja, w drodze powrotnej z zakupow oczywicie zachaczylam jeszcze o prace, szybkie zamowienie i do domu spac :-D wlasnie sie obudzilam szybka kolacja i znowu spac. o 5 pobudka bo do pracy na 6 trzeba eh. PILNIE POTRZEBNA SPRZATACZKA NA PELEN ETAT :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686788 przez aska27
mariczka tak :blink: a jak się czujesz??

ja cały czas się zastanawiam co u Liluch wiem,ze miała wizytę u lekarza w poniedziałek, czekałam na wiadomość a tutaj cisza. Liluch.. czekamy!

Kasiek oj co by w tej pracy bez Ciebie zrobili? :blink: no i proszę oferta pracy..a ja cały czas narzekam,ze nigdzie nie ma wolnych etatów!

Musze umysć okna,przesadzić kwiaty, umyć żyrandole itp, itd... :dry: ale mi sie... nie chce! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686839 przez kasiek21
asia
to jak juz masz jaki rozped to zapraszam rowniez do mnie.

ja dzis nie robie nic, lozko, kubek lodow i telewizor. dzis jestem nie rusz nie tykaj nie odzywaj sie bo najpierw krzyk potem ryk. :-( a to wszystko przez ta pogode, pol nocy spac nie moglam, krew z nosa, po prostu horror. cale szczescie ze mam wspanialego szefa, jak mnie w pracy zobaczyl to wsadzil mnie w swoj samochod i zawiuzl do domu. a wiec dzisiaj wolne. a jak tam wasze samopoczucia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686845 przez Mincz
Jestem :) Wczoraj po pracy nic nie pisałam, bo polazłam do sąsiadów na basen a potem prasowałam i już więcej nic :D Muszę obczaić jakieś niedrogie baseny i kupić Zosi - tak się ładnie pluskała, ale u tych sąsiadów to porażkowo jest... Zosia z Karolem w basenie, a jego rodzice z durszlakiem i trawę łowią - każde źdźbło! I tylko "Zosia nie wychodź bo naniesiesz" Kurde żadnej frajdy. Olewka, kupimy Zo basen i się będzie trawę wyjmować na sam koniec a nie w trakcie kąpieli :P

Ja dziś pracuję z domu ;) Korzystam z tego, że upał i że mam fajną szefową, no i że nie mam jakoś strasznie dużo do zrobienia :) Machnę sobie przy okazji racuszki i sos z truskawek i ogarnę chatę przed Kuby powrotem ;) A po południu - heja nad jezioro :D Także kasiek - robię w zasadzie to co ty, tylko po kryjomu i nieoficjalnie, bo oficjalnie jestem baaardzo zapracowana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686855 przez mariczka
ogolnie teraz to dobrze sie czuje:)
Mincz baseny dla dzieciaczkow sa tanie w biedronce za 19 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686873 przez aska27
Mincz o matko hehe moze mają basen na pokaz, najpierw prysznic przed pluskaniem w basenie,zeby nie nabrudzic czasem hihi :blink:
Kup basen,nawet mniejszy,a frajda będzie o niebo lepsza :silly:

Mój Mikołaj ma swój basenik na ogrodzie i jak tylko piasek z piaskownicy poprzykleja mu się do rączek to biegnie do baseniku opłukać :laugh: twoi sąsiedzi chyba zawału by dostali :laugh:

Kasiek no i prawidłowo! Wypoczywaj! Wiesz okna juz umyłam.. i podłogę co chwilę,bo Mikołaj zapomniał o nocniku!

A szefa masz rzeczywiście fajnego.. moja była dyrektorka nie odpuściła mi nawet jak miałam grypę, chodziłam w ciązy do pracy mimo choroby, robiłam awans i przepadł by mi,ale w koncu 4 dni na kuracje poświęciłam.. kit ze mną,ważniejsze jest dziecko.

Mariczka to najważniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686879 przez Mincz
Mariczka, o matko, ale się uśmiałam :D właśnie przeczytałam wiadomość :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686896 przez Adziaaa
Witam :))
chcialabym dolaczyć do wątku. To moje pierwsze dziecko. Mam 22 lat . Mieszkam w uk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686908 przez mariczka
Witaj Andzia :) super ze nas jest tu coraz wiecej:)
wiesz juz moze na kiedy masz termin?? no i jak tam twoje samopoczucie:) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686923 przez aska27
Hej Andzia :) Gratuluję :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686927 przez Mincz
Heja Andziaa :) gratki i daj jakieś szczegóły - termin, ciążowe dolegliwości itp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686933 przez mariczka
a czy wy wszystkie znacie juz swoje terminy czy tylko ja tai odludek jetem ??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686937 przez Adziaaa
Nic nie wiem :) nie bylam nawet na pierwszej wizycie.. dopiero mam ja ustalona na 2 lipca :) jestem mniej wiecej w 6 tyg . Aktualnie nie mam zadnych dolegliwosci oprocz tego ze 2 dni temu bylam w szpitalu. Bolal mnie brzuch od kilku dni do tego stres. W szpitalu zrobili mi badanie krwi i moczu.. z krwi wyszlo ze mam wzorowa ciaze, wysoki poziom hormonow, a z moczu że nie mam zadnej infekcji. Wczoraj musialam powtorzyc badanie krwi żeby sprawdzic czy poziom hormonow nadal jest taki sam.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686956 przez aska27
Adzia no to super! Oby tak dalej :)

Mariczka myślałam,ze znasz, a kiedy wizyta u lekarza?

Kasia zapomniałam dopisać...moze te skarpetki to znak :blink: już niedługo przekonamy sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl