BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 4 miesiąc temu #808639 przez Elmirka85
Adziaaa napisał:

Elmirka85 popieram pytanie andzi90 od jakiej strony krk mieszkasz? też byłam na ujastku w tamtym tyg na badaniu ;) dobre wrażenie na mnie zrobił bardzo miły personel :)szpital z zewnątrz okropny, mało widoczny ;/ ale w środku wyremontowane pomieszczenia :) przynajmniej tam gdzie byłam ;) ale i tak zostaję przy Narutowiczu za daleko na ujastek mam


ja mam 40km do Krakowa, mieszkam w Chrzanowie czyli w stronę Katowic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808641 przez tweety1992
Heh hej laseczki :) Padnięta jestem po tej Silesi a na dodatek brzuch mnie boli i nogi :/

Ale pochwalę się prezencikiem dla małego i brzuszkiem z początkowego 30 tygodnia :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808642 przez Aneteczka
Sarenka moj maly juz na ostatniej wizycie byl glowka w dol a i tak czesto czuje ruchu bardziej u dolu niz u gory, albo po bokach. Gdyby mi lekarz nie powiedzial, ze jest glowka w dol, to swiecie bym wierzyla ze nadal jest nie obrocony.

Zaczely mi sie pojawiac pierwsze skurcze, tak mi sie przynajmniej wydaje. Troche zaboli mnie brzuch i robi sie twardy... Za pierwszym razem myslalam ze maly sie tak wypchnal. Ale za drugim wlasnie byl lekki bol brzucha i to naprezenie, minelo po minucie, ale szybko zjadlam nospe. W czwartek ide do lekarza to o tym wspomne. W weekend zrobilo mi sie tak dwa razy to chyba nic zlego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808644 przez Aneteczka
Tweety dresik slodki ibrzuszek tez fajny, zazdroszcze takiego :) Ja juz mam za duzo. Ostatnio cisnelam po korytarzu butami trekngowymi bo nie moglam ich u brac. Noga nie chciala sie wsliznac a jak chcialam sie zgiac to gniotlam brzuch i mnie bolalo. oszlam w kozakach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808650 przez tweety1992
No ja Ci powiem że już nie umiem wiązać butów a jak wiąże to uciskam brzuch tchu złapać nie mogę i boli mnie. A mam butki wiązane.

Muszę coś pomyśleć jak to rozwiązać. Póki śniegu nie ma to jeszcze w skejtach chodzić mogę ale pózniej mnie to przeraża a coraz bardziej rosnę bo to widzę :P
Za komplecik dałam w Tesco 16.50 zł. Chciałam więcej kupić ale nie umiałam wytrzymac bo sama byłam a duszno mi się zrobiło i zaczął boleć brzuch.

Obwodzik brzuszka już wynosi 104 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808653 przez zosiaxvx
ja już po wizycie :)
rozwarcie się nie powiekszyło :) ale za to powiedziała ze poród blisko bo mam tam napuchnięte !! :huh:
Mała jest ponoc duża waży ok. 2.5 kg :) ciekawe czy to prawda :silly:
no i powiedziała ze mam 2 tyg wytrzymac i nie rodzic żeby mi wskoczył już ten 36 tc :)
Tweety super komplecik :) i brzusio już pokazny :)

Edi super zakupy :)
Marudka czekamy na fotki :)



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808662 przez tweety1992
Zosiu to dobrze że wszytsko ok :) A czy wytrzymasz to z maluchem musisz rozmawiać bo to on decyduje kiedy chce wyjść.

No zaczyna się robić duży :) I zaczynają się problemy ze spaniem. Dziś o 6 się obudziłam i do 9 zasnąć nie umiałam. Jak trup chodzę zmęczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808664 przez wola82
Czesc dziewczyny
Nie pisalam ale podczytywalam :)
Zosia jednak trzymam kciuki zeby do terminu mala wytrzymala.
Tweety brzuszek fajniusi, komplecik bardzo fajny.
O matko , tak czytam was i ja dla siebie nie mam praktycznie nic. A tutaj do pepuszka zalecaja talk i z tego co pamietam to Lukasowi bardzo szybko odpadl.
N abrodawki mialam masc, ktorej nie trzeba bylo przed karmieniem zmywac, musze sprawdzc w internecie jak sie nazywa.

Edi to chyba juz masz wszystko z kosmetykow.

Ja czuje ruchy malej, chyba doslownie w kazdej czesci brzucha, a najbardziej u gory po prawej stronie i czasami bardzo bolesne.

Skurcze tez przepowiadajace tez juz zaczelam odczuwac,a wizyte mam dopiero 10.01.

No i przygotowania do swiat pelna para u mnie, przez weekend, wymienialismy szafe w sypialni, dzisiaj zaczelam ciasteczka piec, a jutro lepie pierogi z kapusta, wieksza ilosc i do zamrazalnika.
okna tez mnie przerazaja, ale az tak to ja sie nie zamierzam katowac, tym bardziej ze sie przeziebilam.
Ups...ale sie rospisalam i nie na temat. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808667 przez tweety1992
Co do świąt to w tym roku nie robię. Jedziemy do babci Adama na święta ponieważ Nas zaprosiła :) W domu jedynie co to choinkę mam ubraną i ewentualnie jakieś ciasto kupię zrobię sałątkę barszcz i bigosik. Ale to po powrocie ze świąt.

Właśnie też się zastanawiam jak to będzie wyglądać bo musimy autobusem jechać a trzeba torbę i psa zabrać. I nie wiem czy mogę mojego psa na rękach trzymać czy już nie? On ok 10 kg waży może troszkę mniej.

Jutro jadę do Pepco po kuferek który pózniej będzie służył jako torba do wózka oraz do drogerii Dayli po te skarpeteczki co Kasia ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808670 przez Adziaaa
Elmirka85 w chrzanowie też macie tam szpital ale raczej ja bym, tam nie chała rodzić ja jestem z Krzeszowic... to masz troszkę drogi ale A4 możecie jechać.. tylko później przez całe miasto na ujastek bo to po drugiej stronie KRK w NH. nie wiem ja mam najbliżej do Narutowicza.. jakbym chciała rodzić na ujastku to też przez całe miasto jechać.. jednak Narutowicz jest najlepszą opcją dla mnie :) z A4 masz Prokocim najbliżej albo też zjechać z autostrady w Balicach i jechać do Narutowicza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808676 przez andzia90
Zosiu - cieszę się ze wszystko ok ale zmartwiłaś mnie tym ze masz tam spuchnięte a tylko dlatego ze ja przez ta szyjkę biorę globulki 2x dziennie i zauważyłam sama ze jak je wkładam to jest inaczej i tez własnie mam spuchnięte w środku ;/ w piątek idę do lekarza to ciekawa jestem co mi powie.
Tweety- śliczny komplecik a jaki super brzuszek :)
Elmirka85- to faktycznie trochę do szpitala masz, ale dobrze Adziaaa mówi ze możesz na Narutowicza rodzic( tak jak my ) bo nawet chyba bliżej byś miała. Moim zdaniem lepiej jechać do szpitala gdzie się ma najbliżej bo nie wiadomo jak akcja porodowa szybko przebiegnie.
Eh mnie znów podbrzusze boli :( muszę brać no-spe to mi przejdzie :)
Na święta jedziemy do mojej mamy dobrze ze zakupy już zrobione są , ja jedynie co mam zrobić to ciasto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808684 przez tweety1992
A jakie ciasto będziesz robiła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808687 przez andzia90
Chatkę baby jagi :) bardzo łatwo się robi polecam :) w necie masz wiele przepisów na to ciasto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808692 przez tweety1992
Zosiu cudne ciasto i przepysznie wygląda :) Chyba i ja się skuszę :p Wydaje się łatwe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808697 przez kasiek21
witamy sie wieczornie :D i po kolacji...
zrobiłam naleśniki ze szpinakiem i serem feta... mmm jak ja to uwielbiam...
któraś chętna ?? :D jeszcze troszke zostało :D

wiecie moj syn chyba nie lubi chodzic po sklepach :D gdzie bym nie była to zawsze tak daje mi popalić ze przynajmnije ze 3 razy musze przystanac i pooddychac bo wali mnie niesamowicie.. no i caly czas w to samo miejsce, po prawej srtonie tak do pepka... powyzej czuje tylko jak glowka naciska na lewe zebro... ehh czasem trace juz wiare ze sie przewroci.. no ale coz :) widocznie tak właśnie ma być :)

tweety
sliczny kaplecik no i brzuszek... rozstepow chyba brak coo ? jej ale zazdrosze... bo moj brzych to caly w prążkach jest hehe :D

wyszłam dziś rano na pocztę i kurcze cały tydzień zaś będę latać :/ jak ja nie lubie wychodzić w poniedziałki z domu...
jutro muszę iść zrobić badania... w srodę zakupy, w czartek odebrac wyniki, w paitek reszta zakupów... weekend jak to weekend... i to w dodatku przed swietami :/ uszzz.... na sama myśl już mnie wszystko boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl