BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #707895 przez wola82
Witaj Marudka, coraz nas tu wiecej, super :)
Z pierwszym dzieckiem wlasnie na tym badaniu sie dowiedzialam ze bede miec synka, tyle tylko ze to bylo usg 3D, to lepiej bylo widac, a teraz to zobaczymy.

Ja jestem zarejestrowana w urzedzie pracy, 6 miesiecy wysylalm CV i podania , chodzlam na rozmowy i nic mi z tego nie wyszlo, to dostalam od UP kurs na przekwalifikowanie sie ,a teraz mam kurs angielskiego, no a pozniej zobacczymy co mi zaproponuja do porodu, w domu nie mam ochoty siedziec.
Kasiek mialas wypoczywac ale nie przejmuj sie mnie to samo czeka w Polsce, tylko tam u mnie jest ich piatka razem z moim i sami chlopcy. Ciezko nad nimi zapanowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707969 przez aska27
Marudka Witam! Już Cię dopisałam do naszej tabelki :)
Ładne imiona wybrałas :)

Wola
oj to teraz jestem ciekawa co tez pokaze Twoje USG :blink: A do wesela szkoda,ale z drugiej strony nie pierwsze nie ostatnie .. jak to się mówi. Trudno,ale nic na siłę przecież.

Kasiu
tak to juz jest z dziećmi :blink: A długo zostajesz u siostry???
Ja bym tak chciała nad morze.. kocham po prostu plaże i ten klimat, za rok moze nam się uda.

Paula ja sie dowiedziałam w 20 tyg c. ze w brzuszku mieszkał wtedy synek, ale niektóre kobiety mówiły ,ze juz w 13 tyg lekarz powiedział płeć dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707974 przez Paula525252
Mi moja lekarka nie chciała na początku dac zwolnienia bo mówiła ze to trochę za wcześnie i będą mnie z zusu wzywać i bedzie usiala naklamac ze mam zagrożona ciążę lub krwawie. Dlatego ustalilam ze od 3 m-c wezmę l4. Póki co jeszcze na urlopie to dostanę parę zł. Za tzw.wczasy pod grusza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707989 przez aska27
Paula ja chciałam pracować, ale niestety nie dałam rady i nadal ciezko by mi było. Dłuższy spacer, podróż i czuję się strasznie. Mi od razu na pierwszej wizycie lekarz zaproponował L4 /wtorek/,odmówiłam,a w piątek znowu do niego pojechałam, chciał mnie nawet zostawić w szpitalu..
Myslałam,ze bedzie ok, w pierwszej ciaży pracowałam do samego końca.
Każda ciaża jest inna, nie ma reguły. Najważniejszy jest jednak dzidzius.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707996 przez wola82
Askaja tez sie nie moge doczekac, ale mam nadzieje ze na tych badaniach wszystko wyjdzie ok.
Mi tez lekarz chcial dac zwolnieni, ale wtedy nic by mi z angielskiego nie wyszlo. Zabronil tylko dzwigac ciezkie rzeczy, unikac kotow i surowego miesa i sie absolutnie nie stresowac, ale jakos mi to nie wychodzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708001 przez aska27
Wola hehe "unikać kotów" no nieźle :lol:


a co do płci dziecka to mam nerwy. W sumie czy będzie synek czy córka to będę się cieszyć,ale wszyscy czekają na córeczkę i mam jakies nerwy z tego powodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708022 przez wola82
Tak a jak tak lubie koty :( to z powodu podwyzszonego ryzyka toxoplasmosy(nie wiem czy dobrze napisalam).
Aska u mnie tez wszyscy czekaja na dziewczynke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708050 przez kasiek21
aj dziewczyny mam okropny nastroj, tak strasznie chce mi sie ryczec ale nie chce by siostra czy szwagier slyszeli :-(
jest paskudnie, ja tu "moj" w warszawie i co... moj w cudzyslowie bo... jest paskudnie zle, zapytal mnie co bym powiedziala gdyby spotykal sie z inna dla samego seksu :-( !!!! no tak, nam w lozku ostatnio nie idzie, w ogole nam sie nie uklada. nie mam ochoty na seks po prostu a on tego nie rozumie!! a w dodatku jest sobie dzis gdzies na domowce u jakiejs kolezanki :-( po prostu wszystko sie wali!!! a ja?? :-( przeprowadzam sie do mamy do malborka :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708076 przez mariczka
Kasiek sory ale ja bym w dupe nakopala ! Ja tez wogole z moim nic ten tego bo poprostu nie mam ochoty i on to rozumie.. Wiem ze ci jest ciezko :kiss:
Dziewczynki ja chyba dzis ostatni dzien w pracy to zalezy czy bedzie mial kto za mnie robic!! Jutro wizyta u lekarza tak sie boje ze powie mi cos zlego !
Witam nowe mamusie ;) super ze z dnia na dzien jest nas coraz wiecej :)
Asiek tabelka - cud miod i malina :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708143 przez Paula525252
Kasiek21 Ty teraz to myśl o sobie i o dziecku, a taki facet jak zdecydował sie na dziecko a tak sie zachowuje to jest nic nie wart. Teraz kobiety są prawie niezależne w każdym razie do tego darzą jak by mi mój maz tak powiedział zostawilabym go! Jest mi Ciebie w tej syt. Bardzo zal. Powiedz ze jak mu sie sexu chce z inna to niech sobie w drzwiach przytrzasnie to mu sie odechce. Jak można tak kobietę w ciąży zdenerwować. Świnia...
Ja wczoraj czułam sie fatalnie na wieczór, tak wymiotowac mi sie chcialo,ze szok:(:(ale faceci nie potrafią zrozumieć jak kobieta sie czuję myślą, ze sie nakrecamy wyolbrzymiamy, oni powinni raz w życiu urodzić to by zrozumieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708148 przez Paula525252
Aska27 powiem Ci ze u mnie są dwa fronty co do płci dziecka:) moja siostra ma 9 m-c córeczkę to moi rodzice chcieliby teraz wnuka, teściowie nie maja jeszcze wnucząt ale maja dwóch synów to by chcieli wnuczkę, ale tak na prawdę aby zdrowe:) i też bedzie sie ogromnie kochać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708205 przez Marudka
z facetami to fakt - nie rozumieją nas ani troche.
Nie widać brzucha to tak jakby się nic nie zmienilo a to właśnie te pierwsze 3 miesiące kiedy nic nie widać są dla nas najgorsze.
Mi pół roku temu płód obumarł w 6 tygodniu, miałam zabieg i w ogole cieżko to przezyłam psychicznie więc teraz jestem przewrażliwiona podwójnie.
Od razu odrzuciłam najmniejszą ilośc alkoholu, papierosy, ograniczam słodycze, więcej warzyw i owoców co normalnie jest u mnie rzadkością.
A narzeczonego sterozyzowałam, że pali juz tylko na dworze :)

ochoty na seks tez nie mam w ogole, jestem bardzo ostrożna, na początku troche się przez to kłuciliśmy ale wyrzuciłam z siebie ze po prostu nie mam jakoś ochoty moje libido spadło chyba poniżej 0 i nic na to nie poradze, mam nadzieje na poprawe w kolejnych miesiącach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708320 przez aska27
Kasiu dzidzia jest najważniejsza, jeszcze się poseksujecie :blink: My teraz mamy zupełny zakaz... maz kręci nosem,ale nie naciska, rozumie i boi się. To normalne. Poza tym trzeba tez miec ochotę na przytulanie, nic na siłę.
A Twój narzeczony był z Tobą na badaniu, widział USG???


Marudka oj, przykro mi,ze przechodziłaś stratę :( Też bym bardzo się denerwowała, w ogóle teraz się stresuje,a po takim wydarzeniu to podwójnie!!!

Dbaj o siebie i dzidzię :)

mariczka dziękować! Cieszę się,ze się podoba :)
Trzymam kciuki za badania!


Paula
fakt, faceci niestety nigdy nie zrozumieją naszego samopoczucia w ciazy.. już mówiłam do męża, ze to niesprawiedliwe :blink: to nasze wspólne dziecko,a ja przez 9 miesiecy oj i dłuzej, walczę z mdłościami, nie pije alkoholu, nie jem pasztetów, wątróbek , jajek na miękko, nie piję pepsi którą uwielbiam, nie jem innych "śmieci",a czasem są chęci .. tak wiec przez ten czas i on ma zakaz na te produkty :) jego mina bezcenna :laugh: oczywiście żartowałam ,ale ...

Co do dzidzi to tak jak napisałas.. zdrówko dziecka najważniejsze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708401 przez wola82
Oj Kasiek nie wesolo, a dlugo jestescie razem i spodziewalabys sie tego ponim :unsure:
Widze ze wszystkie tak samo myslimy o facetach, nie rozumieja nas zwlaszcza teraz, a oni wracajac do domu z pracy maja wszystko podsrtwione pod nos, ale sa zbyt zmeczeni zeby z dzieckiem sie pobawic czy poodkurzac, ale na wyjscie do kina czy na piwo dostaja pelnej energii wrrr...

A teraz mysl faktycznie o dzidziusiu i przemysl sobiie czy nie lepiej by Ci bylo bez niego, skoro tak powiedzial, w koncu jestes niezalezna, a na rodzicow na pewno mozesz liczyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708464 przez mariczka
No i wrocilam z pracy :) musze robic do konca miesiaca ,kierowniczka mnie prosila....
Caly czas mam wrazenie ze jutro u lekarza dowiem sie cis zlego :(
No nic nie marudze wam tu ide jesc golabki :lol: a pozniej z synkiem na pole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl