BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #708510 przez aska27
Mariczka Wszystko będzie dobrze :) Oczywiście napisz nam jak juz będziesz po badaniu,a jak mozesz to pokaz nam też fotkę maluszka :)

no i witaj w klubie, i ja dzisiaj miałam gołąbki, maż zrobił :) mniaaaam.

Wiesz mój Mikołaj dzisiaj cały dzień będzie u babci... matko jak tutaj cicho!!!! Tęskni mi się za nim przeogromnie, mam wrażenie,ze śpi w pokoju obok. Szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708568 przez Paula525252
Do bani do bani :-(:-( tak sie dziś czuję. Rano było jako tako, ale od południa tragedia do tego ta duchota:-( nie mam siły nic robić bo mi nie dobrze. Nie wymiotuje ale te mdłości:-( co zjem czy sie napoje to mi nie dobrze. A wy dziewczynki jak sie czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708585 przez Paula525252

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708629 przez wola82
Nie martw sie Mariczka ja przed ostatnia wizyta tez sie stresowalam. A do konca miesiaca juz niedlugo zostalo :)
Golabki tez bym zjadla, ale pewnie dopiero w Polsce no chyba ze zrobie te bez zawijania.

Paulau mnie ostatnio ok, tak czasami mnie mdli ale krotko. A takie mdlosci denerwuja strasznie, ale przejdzie, cierpliwosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708737 przez mariczka
Wiem ze pomyslicie ze jestem glupia ale mam wrazenie ze powie mi ze plod jest martwy !! Tfu tfu odpukac !! Nie wiem w tej ciazy mam same czarne mysli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708803 przez Paula525252
Mariczka nie martw sie na zapas nie możesz teraz sie denerwować. Odgon te czarne myśli i głowa do góry. Na pewno bedzie wszystko ok. Nie możesz sie zadreczac. Myśl pozytywnie:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708847 przez wola82
No wlasnie mariczka odpukac, nie martw sie.
A ja mam znowu czarne sny po raz drugi dzisiaj w nocy mi sie snilo ze jestem chora i to na raka, obudzilam sie i przez chwile mi sie wydawalo jakby to bylo naprawde, ze tez sny w ciazy sa tak realistychne. Wczesniej nawet nie potrafilam sobie przypomniec co mi sie snilo.
Caly wieczor mdlosci mnie mecza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708862 przez Paula525252
Wola82 nic mi nie mów o mdlosciach, bo ja od poludnia sie morduje. Latam do wc, bo mówię no zwymiotuje jak nic:( ale to fałszywy alarm. :-( już mam dość:-( piję wlanie miete bo wyczytalam, ze ponoć pomaga. Zobaczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708961 przez mariczka
Czesc laski :lol: mam dzis wolne i wstalam o 5 juz wyspana!szok!
Teraz odliczanie godzin do wizyty ,mam na 11.15.
Co do mdlosci to to jest najgorsze ze nas mecza a nie mozemy zwymiotowac tylko non stop caly czas siedzi nam cos na zoladku, to jest wredne uczucie ...
Kasiek co tam doszliscie do porozumienia z chlopakiem ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708966 przez aska27
Dzień dobry :)

Mariczka o 5?! Woow! Napisz jak juz będziesz po badaniu,ok?
Swoją droga fajna godzina.. a nie wieczorne jak u mnie :dry:


oj... moze mdłości Wam miną, oby jak najszybciej. U mnie już lepiej.

Paula
miętka jest dora, narobiłas mi ochoty na herbatkę :blink:

Wola wiesz tez mamj akies dziwne sny, człowiek niewyspany się budzi. Moze za duzo myslimy o wszystkim :silly:

Kasiu jak tam u mamy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708968 przez aska27
Takie cosik, spodobało mi się :silly:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708981 przez mariczka
aska27 napisał:

Dzień dobry :)

Mariczka o 5?! Woow! Napisz jak juz będziesz po badaniu,ok?
Swoją droga fajna godzina.. a nie wieczorne jak u mnie :dry:


oj... moze mdłości Wam miną, oby jak najszybciej. U mnie już lepiej.

Paula
miętka jest dora, narobiłas mi ochoty na herbatkę :blink:

Wola wiesz tez mamj akies dziwne sny, człowiek niewyspany się budzi. Moze za duzo myslimy o wszystkim :silly:

Kasiu jak tam u mamy???

Oczywiscie ze napisze :) dobra ide sie kompac napisze po lekarzu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708988 przez missyy
Dzień dobry :):):):)

Jak dobrze, że to już piątek, bo praca mnie wykańcza, za miesiąc chyba sobie l4 walnę, bo nie mam ochoty tam siedzieć, w głowie mam tylko moje maleństwo :silly:
Wczoraj wróciłam z pracy po 18, a koło 20 piżamka i już leżałam w łóżku :side: , pooglądałam tv, potem sobie myślę i myślę, jak dobrze mi się leży... i co zasnęłam sobie :ohmy: głupol, spałam ponad 10h. Słyszałam jeszcze, że M podlewał trawę w ogrodzie, a potem już mnie nie było :P :P :P
Nawet nie wiem kiedy wrócił, jak przez mgłę słyszałam "co jest grane" i wielkie zdziwienie, że już śpie:P
Spanie to moja największa przyjemność :laugh:

Miałam zaplanowane wakacje w zakopcu i co? :unsure: dooopaa
Kolidowały z badaniami prenatalnymi, więc zmuszona jestem je odwołać. Tydzień po wakacjach lekarka mówiła, że może być już za późno na badanie. :dry: :dry:
Ale mi się układa, na wakacje pojade chyba sobie za parę lat :angry: :angry: :angry: Mąż ma tylko w tym terminie urlop, więc nie może go przełożyć, ehh.
Posiedze sobie w ogrodzie i poudaje, że na wakacjach jestem :dry:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708995 przez wola82
Dzien dobry wszystkim.
Aska te sny faktycznie mecza bo nie wyspana strasznie jestem. Tylko ze dzisiaj moj maz w nocy :) po mieszkaniu chodzil. Demotywator swietny :laugh:
Mariczka , trzymam kciuki.
Missyy z dzidziusiem tez mozna spokojnie na wakacje jezdzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709004 przez mariczka
missyy napisał:

Dzień dobry :):):):)

Jak dobrze, że to już piątek, bo praca mnie wykańcza, za miesiąc chyba sobie l4 walnę, bo nie mam ochoty tam siedzieć, w głowie mam tylko moje maleństwo :silly:
Wczoraj wróciłam z pracy po 18, a koło 20 piżamka i już leżałam w łóżku :side: , pooglądałam tv, potem sobie myślę i myślę, jak dobrze mi się leży... i co zasnęłam sobie :ohmy: głupol, spałam ponad 10h. Słyszałam jeszcze, że M podlewał trawę w ogrodzie, a potem już mnie nie było :P :P :P
Nawet nie wiem kiedy wrócił, jak przez mgłę słyszałam "co jest grane" i wielkie zdziwienie, że już śpie:P
Spanie to moja największa przyjemność :laugh:

Miałam zaplanowane wakacje w zakopcu i co? :unsure: dooopaa
Kolidowały z badaniami prenatalnymi, więc zmuszona jestem je odwołać. Tydzień po wakacjach lekarka mówiła, że może być już za późno na badanie. :dry: :dry:
Ale mi się układa, na wakacje pojade chyba sobie za parę lat :angry: :angry: :angry: Mąż ma tylko w tym terminie urlop, więc nie może go przełożyć, ehh.
Posiedze sobie w ogrodzie i poudaje, że na wakacjach jestem :dry:

Missyy ja tez bym chociaz chciala udawac w ogrodzie ze na wakacjach jestem,ale ja nawet ogrodu nie ma. :angry:
Mialam napisac po wizycie ale nie moge wysiedziec z nudow, nie mam co ze soba zrobic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl