BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 tygodni temu #869622 przez andzia90
Asiu tez mi się wydaje ze taki dzień, powiedz mi masz nasze zdjęcie? jak nie to wyślę tylko powiedz takie po urodzeniu czy aktualne teraz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869624 przez zubi
To chyba dziś taki dzień, nasza Natalka też strasznie dziś marudzi.

Kupiłam ten leżaczek do wanienki, dziś generalna próba :) oby się udało.

asia dasz radę i nie martw się tym co mówią inni, ważne żebyś ty była zadowolona no i Sara oczywiście :)

Magda ja puszczam kołysanki zaraz jak zaczynam kąpiel i tak lecą przez wieczornego cyca aż nie zaśnie, jest to dobry sposób ponieważ już część znam na pamięć dzięki temu i mogę małej pośpiewywać w ciągu dnia ( chociaż z moim głosem to nie wiem czy to dobre dla jej uszu :))

anja coraz bardziej mnie straszycie tymi szczepionkami, a my dopiero pod koniec miesiąca :( ja tez mam pas ale jeszcze go nie stosowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869630 przez Sarenka
Aska - jeśli brak Ci wsparcia a masz jakiś kryzys, to zgłaszaj się do mnie. Ja będę zawsze mocno dopingować Mamy karmiące. Mi się niestety nie udało i bardzo żałuję. Bardzo bym chciala by Mała jadła z piersi. A w stałych produktach nie chodzi o wielkość dziecka a Jego wiek, ajjj. Aska jaki masz ten pas?
Dziewczyny - są różne te pasy - czy taki za 11 zł z allegro będzie tak samo "działał" jak taki za np. 35zł?
Jestem za galerią! :) Tylko czy znajdziesz na to czas?
Magda - super pomysł z tymi kołysankami. Muszę coś pomyśleć:) Chociaż moja Mała zasypia bez problemu. zawsze koło północy...
Zubi - koniecznie daj znać jak Ci się sprawdził ten leżaczek. Kupiłaś w sklepie z artykułami dla dzieci? Ile dałaś? Czekam na relacje z pierwszej kąpieli. Może i ja kupię na tygodniu.
U Nas pobudka o jak zawsze o 9, potem z mężem robiliśmy sobotnie porządku, przed godz 16 wyszłam z Mała na spacer i właśnie wróciłam... Ona jeszcze śpi... A ja piję owocową herbatkę i jem chałkę z budyniem :D
Widzę, że większość na tym forum karmi piersią. Nie mam z kim pogadać o karmieniu mlekiem modyfikowanym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869632 przez Magda28
Ja dopiero teraz wpadłam na pomysł z tymi kołysankami :P

Zubi u nas super sie sprawdza mała grzecznie leży a ja ją myję.

Sarenka ja karmie piersią i MM,ale nie wiem co się dziś rano po przebudzeniu małej stało,odbiło jej się leżąc,pomlaskała a po paru minutach takiego pawia puściła że szok :( chyba za dużo w żołądku miała....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869633 przez Sarenka
Magda a jaką masz butelkę do karmienia MM? A przede wszystkim jaki smoczek? Bo ja już chce dać "2" avent, ale się boję, że za dużo będzie leciało. W sumie ten smoczek jest od +1 miesiąca, ale i tak się boję. Raz podałam z tym smoczkiem, to już na koniec jakby się zachłysnęła. A pijąc z "1" męczy się, wolno leci i w trakcie zasypia, a potem ciężko dobudzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #869635 przez anjaa18
Sarenka nie wiem ktory lepszy ja uzywam tego bo taki kupila mi mama, faktycznie lepiej na zywo obczaic wydaje mi sie ze te zapinane na haftki beda nniej wygodne. Dopajasz swoja mała?jesli tak to ile wypija i czy herbatki czy wody?ja daje rumiankowa herbatke ale wiecej niz 30ml maly nie chce...
Asia nie daj sie gadaninie innych, Ty Sare nosilas po sercem urodzilas i wyczuwasz co dla Niej najlepsze i decydujesz!
Zubi trzeba nastawic sie pozytywnie i tak jest to nieuniknione niestety ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869640 przez anjaa18
U nas z butelkami byly niezle przeboje. Mialam z aventu maly wzial dwa lyki i placz i tak ciagle myslalam ze mu mleko nie podchodzi albo cos, pojechalam di sklepu kupilam butelke Nuk o srednim przeplywie od 0-6 do mleka modyfikowanego i pieknie je, poprostu ksztalt smoczka mu nie odpowiadal;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869641 przez Magda28
Sarenka jak mam antykolkową Dr.Brown,też jest malutka dziurka...moja mala często zachłysnie,raz to z 30 sekund musiałam ją klepać bo nie mogła złapać powietrza :( tera juz jest lepiej.Jak przysypia przy butelce to czesto sie zachłysnie.
Anjaa ja małej daje herbatkę koperkową na raz wypije 80-90ml :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869660 przez Edi28
Witam się i ja wieczorową porą, suszarka usypia Hanię, więc tylko na chwilkę :)
Asiu super pomysł z kolażem :) może daj znać czyich zdjęć Ci brakuje :)
Hm muszę spróbować z kołysankami :) może zdadzą egzamin i u nas :)
Moja też dziś marudna wstała przed 7 i do 14 do spaceru zasypiała na 10 minut i krzyk, eh... ale po spacerze zjadła i pospała jeszcze prawie dwie godzinki to chociaż okna umyłam, zostało mi tylko w jej pokoju do ogarnięcia, ale to może jakoś w tygodniu :)
A mam pytanie do mam dziewczynek, czy i jeżeli tak to gdzie kupujecie opaski takie ozdobne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869661 przez Sarenka
Ja nie przepajam. Natalia wazy 4kg i powoli przybiera na wadze - pediatra mowila, zeby nie przepajac, bo mm to w 90% woda wiec plyny ma, a tak zapcham Jej czyms brzuszek a nie bedzie chciala pic kalorycznego mleka. Wiec poki co i poki nie ma upalow nie przepajam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869691 przez Elmirka85
Witam, czytam ciągle ale nie mam czasu na pisanie.
Moja malutka zasypia przy misiu który spiewa piekne kołysanki. dostała go w prezencie ale jestem nim zachwycona allegro.pl/baby-love-mis-spioszek-lampka...nki-i4095987606.html taki słodzitki,
chrzciny bedziemy mieć 10 maja

Dziewczyny czy Wy planujecie gdzieś wakacje z maluchami w tym roku?? bo my mieszkamy na południu koło Krakowa a wybieramy się nad morze do Ustki. Wiktoria będzie miała wtedy 5 miesięcy. zastanawiam się jak to będzie i czy nie będzie za mała?? ale do odważnych świat należy. jedziemy ze znajomymi z którymi w zeszłym roku byliśmy w Krynicy a oni byli z 3tygodniową córeczką wtedy. jak oni dali radę to my też damy:)
Asiu daj mi emaila to Ci wyśle zdjęcie Wiki bo nie dawałam jeszcze nigdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869705 przez wola82
Czesc dziewczyny.
Elmirka Lena tez dostala takiego misia, ale niestety nie dziala, wloze nowe baterie i po paru wlaczeniach wysiada mis, takze juz nawet nie zakladam nowych,a Lenka zasypia przy karuzeli. A muzyczke tez jej puszczam klasyczna dla dzieci.
Aska nie daj sie to jest Twoje drugie dziecko i Ty jako mama wiesz najlepiej co dla nich najlepsze.
Lysy to zmiany w zyciu, ale co do doktoratu to sie nie poddawaj, a przy dzieciach na pewno ktos Ci pomoze jak meza nie bedzie a Ty bedziesz musiala pisac. Trzymam kciuki.
Lece bo mala mi sie obudzila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869725 przez Asia09
hej,
a u nas dzis Ola w dzien pieknie spala a teraz daje w kosc i jeszcze nie zasnela. Na szczescie moj M proboje ja uspic...zobaczymy z jakim skutkiem bo zazwyczaj szybko traci cierpliwosc.

Asia, czym Ty sie przejmujesz?? Niech sobie doradzaja ile chca a ty rób to co Ci intuicja podpowiada. Zwlaszcza ze masz juz Mikołajka wiec wiesz co i jak!

Kurcze dałysie mi do myslenia z chrzcinami, jakos ciagle wydaje mi sie ze jeszcze nie czas ale musze sie sie rozejrzec co i jak bo raczej w domu robic nie zamierzamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869762 przez kasiek21
cześć kobitki...
my od czwartku w szpitalu :-( przyjechaliśmy bo mały bardzo mało jadł... i okazało się że już był troszkę odwodniony... no i mały ma zapalenie oskrzeli... a więc zaś antybiotyk... wczotaj musiały zmienić mu pielęgniarki werflon... nie mogły się nigdzie wbić... chyba z 5 razy próbowały... mały tak strasznie płakał a ja razem z nim... :-( w końcu udało wbić się im w nóżke. i teraz tam ma werflon.... po wyjęciu tego z rączki tak strasznie krew mu leciała że ja całą rękę miałam w krwi. on spiochy no i jeszcze kozetka... masakra...

no ale dziś już chyba lepiej. całą noc pięknie spał. zasnął po 22 (a bynajmniej tak mi się wydaje bo ja odpadłam :-P i wstał dzisiaj dopiero o 6 :-) no i teraz też jeszcze nie śpi... za chwilę karmienie, oklepie go i pójdzie spać... no chyba że będzie obchod...

no nic.-i napisze więcej jak będę miała chwilę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869770 przez Lysy
Kasia zdrowia dla Małego życzę! Trzymajcie się i szybko wracajcie do domu!

Wola82 niestety nikt mi nie pomoże przy dzieciach abym mogła pisać. Muszę to sama pogodzić.

Jeśli chodzi o kołysanki to spróbujcie muzykę Mozarta. Na Youtube jest dwugodzinny utwór dla maluszków właśnie Mozarta.

Ja wczoraj wyciągnęłam matę edukacyjną po starszej córce. Oleńce strasznie się podoba.

Milej niedzieli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl