BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 1 miesiąc temu #868677 przez Deta1987
W dzien z zasypianiem u nas ciezko na spacerach spi ale jak w domu jestesmy to ma sen jak zajac :-| 10/15min i po snie koniec najlepiej to go nosic na rekach a tego to go dziadkowie nauczyli od malego tylko pisknal a oni bach na rece teraz ich za to ganiam bo ja w dzien nic nie moge zrobic a ze z nimi mieszkamy to mam tak prawie codziennie wczoraj tez tesciowej zaczal tylko jeczec to ona co na rece go bierze juz ja opierdzielam za to bo ile ja mam tak go nosic oni do praxy pojda a ja z malym sama zostane to w domu nic nie zrobie:-@

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868678 przez Deta1987
Co do kapieli to u nas sprawdzilo sie takoe plastikowr siedzisko gdzie malego sobie klade na nie i on swobodnie w wanience siedziec a ja go na spokojnie moge muc bo poczatki byly ciezkie malego moj M. Na rece trzymal a ja go szybko kapalam to byl wrzask i placz kazda kapiel mnie przerazala a teraz jest super maly w wodzie robi sie spokojny
a co do metod usypiania nam pomaga suszarka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868680 przez Deta1987
Mialam wam napisac ostatnio cos i zapomnialam staram sie o becikowe , nie sadzilam ze tyle dokumentow potrzeba przede wszysykim dochod za 2012 rok a ze ja noe pracowalam przez pol roku potem podjelam prace nastepnie zmienilam na inna a teraz pracuje jeszcze gdzie indziej to musze im to wszystko przedstawic masakra :-| ale nic nie popusze naleza nam sie te pieniazki !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868681 przez Deta1987
No coz to ja ide spac ;-) maly przewiniety nakarmiony o teraz spi to i ja juz sie klade chociaz sadzilam ze nie zasnia bo jak go polozylam do kolyski to oczy jak piec zloty mial:-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868683 przez Edi28
Kochane pochwalę się wam :-) dziś zastosowaliśmy otulanie do snu i Hania spala od 20 do prawie 4 :-D Nie pamiętam kiedy tyle spałam :-D
Co do kąpieli Hania uwielbia się kąpać ale nie lubi całej reszty po czasami tylko stęka ale czasami to krzyki na całego towarzyszą ubieraniu piżamy
Byliśmy dziś na bioderkach wszystko dobrze ;-) lecę spać jutro napisze więcej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868756 przez issska1986
Witam,

o rany Deta ale się rozszalałaś z tymi postami :lol: :cheer:

Dziewczyny jak woda będzie za gorąca to maleństwo też moze się przestraszyć i płakać....Ja wode mam taką temp trochę powyżej tego jak wskazuje termometr ,ze jest "ok" ten do kąpieli...

Mi mała cały czas śpi...dzisiaj mamy położną, już 4 raz....już nie chce żeby przychodziła,chociaż może dobrze, bo ma na udku taką gulę po szczepieniu (zapytam czy to normalne) to dzisiaj maść jej kupię, wczoraj przy kąpieli to oglądałam to już za późno na aptekę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868766 przez andzia90
Hej dziewczyny u nas noc taka sobie mamy budził się co 2 godziny :/ masakra rozumiem żeby był głodny a on 10 min je i śpi. Jak ja bym chciała żeby ładnie spał w nocy macie jakieś sposoby?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868774 przez issska1986
andzia90 napisał:

Hej dziewczyny u nas noc taka sobie mamy budził się co 2 godziny :/ masakra rozumiem żeby był głodny a on 10 min je i śpi. Jak ja bym chciała żeby ładnie spał w nocy macie jakieś sposoby?


hehe może spróbuj wypić lampkę wina :lol: :lol: B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868824 przez Asia09
Witam,
U nas noc tez jakas dziwna...Oleńka budzila sie do jedzenia a po przystawieniu do piersi nie chciala jesc. No i z zasypianiem tez byl problem a wczoraj dopiero ja za to chwalilam...rutyna to marzenie ;)

Dzwiewczyny ile płacilyscie za szczepionke 6w1? I czy moglyscie kupic ja same w aptece?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868871 przez andzia90
Asia09- ja płaciłam 205 zł i w klinice krakowskiej szczepiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868873 przez Magda28
Hej dawno nic nie pisałam,ale podczytuję Was na bieżąco :laugh:

Moja małą śpi na od tygodnia na spacerku śpi po 4-5 godz.przełom normalnie :lol: bo zawsze drzemki sobie ucinała po 15 min.Wczoraj pierwszy raz się zdarzyło,że zasneła o 23.00 :angry: ale spała do 4.00 i pózniej do 7.00 :lol:
A kąpiele uwielbia,też mamy taki leżaczek gdzie ona sobie spokojnie leży a ja ją myję :)

Fakt do becikowego sporo papierków potrzeba,ja się tym nie zajmowałam mąż wszystko łatwił :P a i od tyg kasa już jest na kącie,dostaliśmy jeszcze drugi 1000 zł :lol: narazie kasa leży pózniej coś malutkiej kupimy....

Issska ja też zawsze temp. wody mam powyżej tego jak wskazuje termometr i jest Ok.

andzia ja nie pomogę co do snu,chociaż moja mała dużej śpi jak ja koło niej leże cwaniara...ale nie uczę spania z nami w łóżku ;)

Edi zazdroszczę takiego snu :P a jak ja otulasz,że tak ładnie śpi ?

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868929 przez Sarenka
Hej dziewczynki,
U Nas noc piękna - Mała po kąpieli (o godz 23:30, bo wcześniej byliśmy na imieninach u mojego Taty) zjadła i spała jak zawsze do 7, wzięłam Ją do Nas do łóżka i spałyśmy jeszcze do 9. Od tamtej pory już nie było spania. Niedawno działałam w kuchni - zmywałam naczynia, obierałam kartofle, a Ona z pokoju wołała. Cwaniara nauczyła się, że zawsze ktoś przy Niej siedzi, gada i takie tam, więc jak już pójdziemy gdzieś to tak "woła" wydając śmieszne dźwięki, jakby udawała, że płacze, ale to nie jest płacz. Dlatego wzięłam Ją na wstrzymanie - przyszłam po ok 10 minutach, oczywiście nie było nawet łez. Jak mnie zobaczyła od razu koniec wołania. Przytuliłam i śpi:) Chciała sobie wychować Mamusie, ale ja się nie daję...
U Nas 6w1 kosztuje 170zł, a 5w1 100zł i wszystko jest na miejscu w przychodni, w której się szczepi. A tak przy okazji to najbliższe szczepienie mamy 13 maja.
Magda - fajna ta Twoja córa - w porównaniu z moją wygląda już na dużo starszą. Widzę, że też ubierasz w rajstopki. Ja je bardzo lubię, a pamiętam, ze kiedyś na forum dziewczyny pisały, że pewnie będą się bały ubierać. Ciekawe jak jest teraz?
Kupujecie coś w coccodrillo? Ja mam bzika na punkcie tych ciuszków. Są piękne. Teraz jak się polubi ich stronę na fb, to ma się rabat 20% na nową kolekcję. Ja kupiłam kilka rzeczy na lato, polecam:) Fakt, że mam ciuszki dla Małej po Chrześnicy, ale niech ma coś swojego od Matki:) Tak to sobie tłumaczę.
Ok, kończę przygotowywać obiad, ogarnę mieszkanie to potem skoczymy na długi spacer...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868945 przez Magda28
Sarenka dzieciaczki nasze sa cwane,moja to samo robi jak twoja :laugh:
My tez idziemy zaraz na spacerek :lol: a co do rajstopek to cały czas jej zakladam,tym bardziej teraz gdy te szelki nosi,to w rajstopkach najwygoodniej :lol:

Moja to wielkolud rece juz mnie bola od noszenia jest co nosic 5600g :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868968 przez Deta1987
Isska pisze z tel dlayego tak po trochu bo jak sie rozpisuje to mi wiadomosci nie dodaje :-(
musze sie pochwAlic ze moj Kubus to klopsik sie zrobil i wazy juz 6 kilo :-O :-Dod ostatniego wazenia minely dwa tygodnie i przybral 600 gram a i jest tylko moim mleczkiem karmiony;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868979 przez Deta1987
Magda sliczna twoja corcia i jakiego pluszaka ma
moj Kubus dostal od swojego przyszlego chrzestnego Kubusia puchatka i musze mu zrobic fote :-)tez
co do rajstopek to tez malego w nie ubieram tak sobie siedzi w domku potem naciagam portki i gotowy do wyjscia :-)
pochwale sie ze moj synek ma juz pol albumu zdjec wywolanych i jedno takie duze a3 w ramce jest poprostu zarabiste teraz sie przeprowadzamy na dol a tescie do goru wiec jak remont sie skonczy to pochwale sie katcikiem zdjec Kubusia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl