BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #869843 przez zubi
Witam się i ja :)

Lysy podrzuć linka do tego Mozarta, proszę :)

Edi wczoraj byłam w Smykolandzie i widziałam takie opaski cena ok 10 zł, tam tez kupiłam ten leżaczek do wanienki.

sarenka i magda leżaczek kupiłam wczoraj koszt 11,99, i zadziałał ( juppi !!!!) mała była taka spokojna zero płaczu ( madziu jestem twoją dłużniczką :), zobaczymy jeszcze jak dziś będzie ale na razie Sarenko polecam w 100%. Jeden minusik ale taki tyci że mała trochę mi z niego zsuwała się w dół, ale przy ogólnym zadowoleniu szkraba to nie przeszkadzało ( oczywiście krzyk był gdy ją z wanienki wyjmowaliśmy :)

Kasiu zdrowia dla Igorka

Lysy nie podejmuj pochopnych decyzji szkoda by było zaprzepaścić tyle pracy, może mogłabyś kogoś do pomocy wynająć na jakiś czas abyś uporała się z doktoratem. Na pewno jest jakieś rozwiązanie :)

U nas chrzciny 25.05 wiec czekamy :)

Słonecznej niedzieli życzymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869863 przez Marudka
hej mamuski :)
podczytuje was ale jakos nie mam czasu napisac.
wczoraj napisałam mega wielkiego posta i mi wcieło :(

co do szczepien - my w srode mała bedzie miała 9,5tyg jednak szczepimy podstawowa nam przysluguje acelularna+ktusiec i pneumo dokupujemy rota. Naczytałam i nasłuchałam i naogladałam sie dzieci po szczepionkach skojarzonych i wybrałam podstawowa.

Moja mała dostała skazy białkowej cała wysypana na twarzy i na głowie do tego zrobiła sie ciemieniucha masakra, juz nie wiem co jesc bo juz całkowicie nie jem nabiału a skóra jest tylko troche lepsza :(

ja Marysi puszczam kołysanki i bajki wkładam w bujak i słucha - nawet teraz :)

cos jeszcze wczoraj napisałam ale juz nie pamietam co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869882 przez Asia09
Marudka jesteś pewna że to skaza? Pytam, bo moja Olenka tez jest obsypana na twarzy, na głowie od strony skron i troche na szyji. Ale pokazałam ja pediatrze przy okazji wizyty ze starszą córka i powiedzial ze to nic takiego i zeby smarowac Linomagiem lub Alatnanem. Wiec teraz przemywal jak zwykle przegotowana woda i smaruje Linomagiem i widze poprawe a diety nie zmienilam.
A ciemieniucha tez juz sie tworzy ale jeszcze nic z nia nie robiłam...

Kasiek - życze dużo zdrówka! Bidulka z tego Twojego Igorka. Nawet nie chce myslec co przezywalam przy zakładniu wenflonu, bo jak ryczałam jak bóbr jak w szpitalu robili Oli badania przesiewowe. Nie moglam na to patrzec i musialam wyjsc na korytarz bo i tak nie moglam nic pomoc. Dla mnie masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869945 przez Sarenka
Dzień dobry, chociaż pochmurny.
Dziś nie bardzo pogoda na spacer. Zabraliśmy tylko Natalkę do Kościoła, ale po Mszy złapał Nas lekki deszczyk i już się dzisiaj nie wybieramy więcej na dwór. Wieczorem goście...
Kasiek - kurcze straszne masz przeboje z Igorkiem, ale przede wszystkim ze szpitalami... ;/ Pewnie jesteś już zmęczona. Niesamowite ile jest w stanie znieść matka. Trzymajcie się dzielnie, niech Mały szybko wraca do zdrowia i do domu...
Lysy - a może pomyślisz o opiekunce? Szkoda zaprzepaścić szansy...
Edi ja opaski kupuję w COCCODRILLO, ale na allegro jest mnóstwo...
Zubi - na tygodniu rozejrzę się za tym leżaczkiem do kąpieli. Tylko ja się boję, że główka będzie latać...
Marudka - współczuję skazy, a przez to i diety. Zawsze plus, że będzie miało to wpływ na Twoje kilogramy:) Szukaj zalet :)
Do kiedy może pojawić się ciemieniucha? Bo myślałam, że jeśli do tej pory nie ma to już nie będzie...
Jeśli chodzi o chrzest, to jeszcze nawet nie myślimy. Chcemy żeby Młoda była większa, sztywniejsza. Ale podtrzymujmy ten teamt. Jestem ciekawa w co ubieracie, wstawiajcie zdjęcia, mówcie gdzie organizujecie i w ogóle...
Pozdrawiamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869977 przez andzia90
Hejka u nas pogoda bardzo ładna wybrałam się z małym na obiad do mamy. Oczywiście nie odbyło się bez płaczu jak poszłysmy na spacer to tak płakał że szybko do galerii i karmienie. Wracając akcja się powtórzyła, moje dziecko spało dziś przez cały dzień 1 godzinę! A na dodatek chyba się nie najada moim mlekiem i myślę aby go dokarmiac sztucznym.
Zubi- my też robimy 25.05 chrzciny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869993 przez Magda28
Zubi cieszę si,ę że pomogłam z leżaczkiem :laugh: moja też płacze jak ją wyciągam hehe

Kasiek zdrówka dla Igorka!!!!biedny :dry:

Sarenka,Marudka moja mała też zaczeła miec ciemieniuchę :( trochę oliwkowalam i wyczesywałam włoski,ale nam chyba pomógł szampon Oilatum,teraz nim myje codziennie i problem znikł :)

Sarenka nam główka nie lata przy kąpieli,mała leży sobie grzecznie i fika :)

Hmmm moja mała tez ma na buzce wysyp,raczej bardziej ma takie szorstki policzka :dry: ide w tyg do pediatry to się dowiem.A dietę trzymam nie wiem po czym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870067 przez issska1986
Witam,

Marudka szczepionki to temat rzeka, ja się naczytałam o tych bezpłatnych ,ze przenoszą choroby itd wiec lepiej nie czytać nic, mi chodzi o ilość wkłuć chyba bardziej, bo na zawartość szczepionki nie mamy wpływu....

Lysy
powodzenia w podjęciu decyzji, każda będzie dobra ;)

Co do chrzcin my chcemy w sierpniu jak mała będzie mieć z pół roczku, już tak fajnie będzie można ubrać i ciepło będzie :lol:

mi koleżanka pożyczyła wanienki i mam z takim wyżłobieniem ,ze można malucha położyć i między nogami jest wybrzuszenie żeby się nie zsuwał, a z drugiej str jest miejsce już na takie siedzące dziecko,wiec długo można używać :side:

kasiek
współczuje, biedny Igorek-zdrowia :kiss:

pas poporodowy też stosowałam taki za 9 zł z takimi 3 rzędami haftek ,że coraz mocniej się zapinało i jest super :)

Moja mała zasypia przy karuzeli , ma muzyczkę i wyświetlanie, ma taką i jest super :http://www.tinylove.com.pl/index.php?p2784,karuzela-magiczna-z-projektorem-3w1

Ja tez na matę kładę małą i bardzo jej się podoba... :laugh:
oto dowód
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870072 przez Aneteczka
Sarenka ja karmie Maksia mm, mam butelke antykolkowa lovi, tam smoczki sa co 3 miesiace, ja nilam tydzien temu maksiowi z mini na slow, ja nie odczuwam roznicy ;)

Co do ciemieniuchy Maksiu, nie ma, codziennie czesze mu czuorynke szczotka, jak zauwaze jakies skorki to wtedy lekko okliwkuje glowke i czesze. Kupilam z Ziajki szampon przeciw ciemieniusze ok 8 pln

Kasiu szybkiego powrotu do domu !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870245 przez zubi
sarenko potwierdzam że leżaczek się sprawdził, wczoraj też mała była spokojna, nawet do oka jej kropla wody wpadła i nie zrobiła awantury :)

isaka ja tez mam taka wanienkę, ale jest duża i ciężko takiego szkraba było myc na początku wiec zakupiliśmy taka zwykłą, ale jak tylko trochę podrośnie tez będziemy używać :)

andzia skąd ja znam ten problem, u nas w dzień karmienie czasem i co 1 h wiec na spacer zawsze zakładam bluzkę aby w razie czego łatwo móc cyca wyciągnąć ( ale na razie tylko raz karmiłam na dworze- pierdzielenia z tym co niemiara ( znajdź miejsce, okryj się kocem aby cyckami nie świecić, potem odbij itd), a do galerii jeszcze nie miałam odwagi pojechać boje się że mała narobi rabanu :(

U nas ciemieniuchy brak i na razie ja nic nie używam do główki, tylko przy kąpieli ją opłukuje a tak to żadnych szczotek i grzebyków nie używam.

W Toruniu wczoraj była piękna pogoda, dziś już nie zapowiada się tak ładnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870432 przez zubi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870458 przez Deta1987
Hej dziewczyny :-)
zubi wczoraj pogoda u nas tez super slonecznie i cieplutko pojechalismy z malym na obiad do mojej mamy a potem spacerowalismy moja mama normalnie jest we wnuk zakochana nic nie musialam przy nim robic tylko na karmienie mi go dawala :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870459 przez Deta1987
Wczoraj od mamy odebralismy zaproszenia i zawiadomienia wyszly super (zamawialismy przez internet i sa takie jak chcielismy) dzis siostra moja przyjechala i powypisywala nam je (bo moje pismo wiele do zyczenia pozostawia :-P) teraz tylko czesc porozwozimy czesc powysylamy :-) my laczymy dwie uroczystosci za jednym razem tak wiec chrzest i slub mam 14czerwca :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870511 przez issska1986
witam,

my dziś w nocy wylądowaliśmy na ostrym dyżurze, mała się tak rozpłakała przez sen, ze pod ciśnieniem rozszedł jej się szew czaszkowy przy ciemiączku i miała dwa takie guzy, ale na szczęście wszystko ok... cała noc nie spałam tylko patrzyłam na nią,poza tym budziła się z płaczem co chwila... :dry:

ja już diety nie stosuje, jest wszystko ok... mała na nic źle nie reaguje... oby się na wadze nie odbiło ;)

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870513 przez issska1986
zubi napisał:
[
isaka ja tez mam taka wanienkę, ale jest duża i ciężko takiego szkraba było myc na początku wiec zakupiliśmy taka zwykłą, ale jak tylko trochę podrośnie tez będziemy używać :)

[/quote]

mi nie przeszkadza, od razu mała w niej kapaliśmy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870531 przez aska27
issska1986 napisał:

witam,

my dziś w nocy wylądowaliśmy na ostrym dyżurze, mała się tak rozpłakała przez sen, ze pod ciśnieniem rozszedł jej się szew czaszkowy przy ciemiączku i miała dwa takie guzy, ale na szczęście wszystko ok... cała noc nie spałam tylko patrzyłam na nią,poza tym budziła się z płaczem co chwila... :dry:

ja już diety nie stosuje, jest wszystko ok... mała na nic źle nie reaguje... oby się na wadze nie odbiło ;)

pozdrawiam :)


jej, a co się działo? Dlaczego tak się rozpłakała,wiesz moze???

Co do diety zazdroszczę ;) j nadal uważam co jem,chociaż juz wiecej, omijam tylko smażone, ostre i kapuściane no i surowa marchew..ach no i na nabiął muszę uważać.

Deta to już niedługo wielki dzień :) Super! Fajnie też ,że chrzciny połączyliście z Waszym ślubem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl