BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

9 lata 11 miesiąc temu #880266 przez Marudka
mamuski mam prośbe kliknijcie lubie to pod naszym zdjęciem www.facebook.com/lovebabywearing.blogspo...6647/?type=3&theater walczymy o chuste :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880446 przez Asia09
Puk, puk...ale tu cicho.

Marudka - super wyglądacie. Ja jakos odpuscilam chuste. Na spacer zawsze wybieram wózek bo mam drzemke Oli gwarantowaną. Ostatnio przysneła tez w nosidełku, ale na dłuższą mete niewygodnie tak dla niej, wiec wózek wygrywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880450 przez Sarenka
Cześć Mamuśki. My właśnie wróciłyśmy z wojaży po lekarzach. Bioderka - ok. Pani nie kazała już zakładać na noc pieluchy, bo wszystko ok, ale prawdę mówiąc założylam ją 2 razy.
Potem byłam u pediatry. Natalia podskoczyła na wadze - waży 5110 - w ciągu 1,5 mies urosła 1160g. Wskoczyła na 10 centyl. Ma 60cm, obw główki 39.
Mloda zjada 150ml, do nastepnej wizyty za 1,5 mies mam nie wprowadzac jeszcze stalych pokarmów. A ze teraz taki glodomor i jadlaby co chwile i najchetniej wiecej jak 150, to moge Jej podawac po karmieniu ok 20ml wody dla oszukania. Ale zobacze i ocenie sytuacje...
Szczepienie przeszła dzielnie... 5w1 plus rota. Za 2 tyg darmowe pneumokoki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880531 przez Marudka
Asia09 Marys w chuscie 5min i spi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880571 przez Ewo84
Hej dziewczęta!
My dziś pierwszy dzień z tucznikiem, co drugie karmienie dodatkowa miarka.
Pogoda dziś u nas ładna więc dwa spacerki zaliczone.
Moja mała nie lubi nosidełka, ogranicza jej pole widzenia.
Sarenka super wiadomości, oby tak dalej z wagą. A czemu tak długo masz nic więcej nie podawać małej? Moja pediatra tylko czeka na magiczny 4 miesiąc i mamy podawać co się da:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880589 przez Magda28
Hej Mamuśki :)

Sarenka super,że waga rośnie :) 150ml WOW moja 120 to max i to nie zawsze,a przerwy ma co 3-4 godz.Jak idzie spać o 21.00 to budzi się o 2.30 to wtedy wypija 150ml.Ogólnie moja mała słabo jakoś je ostatnio :dry: odkąd zmieniłam mleko na NAN HA pediatra mi kazała,bo mała miała szorstkie policzki...smarowałam emolium i było ok.przestałam smarować i znowu to samo :angry: chyba jest uczulona na coś co jem ,tylko nie wiem co :angry: i chyba wróce do normalnego mleka skoro to nie od tego...i jeszcze robi zielone kupy po tym mleku wrrrr

Pogoda u nas do dup...raz świeci słońce raz pada masakra to w kwietniu była lepsza pogoda :dry: wogóle nie czuć,że to maj jest...

Ewo ja też czekam do tego 4 miesiąca to zaraz idę do mojego pediatry (prywatnie)z pytaniami odnośnie wprowadzenia diety dla małej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880643 przez Sarenka
Tzn mam nie wprowadzać do 4 miesiąca, czyli tak jak wy, ale ja już zaczekam do następnej wizyty, a więc Mała będzie miała 4 mies i 2 tyg.
Magda 28 - moja zjada 150ml i ciężko Ją wstrzymać do 3 godz. Najchętniej jadłaby max co 2,5 godz. A jak zje, to jest krzyk, że mało. Dlatego możliwe, że będę Ją troszkę oszukiwać wodą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880727 przez andzia90
Dziewczyny powiedzcie mi czy przerwa miedzy jednym a drugim karmieniem może być 5 godzin?? bo u nas tak jest i Maciek spokojnie wytrzymuje ale obawiam się czy to nie odbije się w jakimś stopniu na nim?? co o tym sadzicie ?? do pediatry dopiero idę 29 ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880734 przez Aneteczka
Andzia jesli ta 5 godzinna przerwa jest w nocy to ok, alw w dzien dziecko powinno jesc co 3-4h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880735 przez Edi28
Cześć Mamusie :)
Marudka kliknęłam :) super wyglądacie, mam nadzieję, że uda się wygrać chustę :)
Zubi my mamy taką karuzelę mattel.strefamarek.allegro.pl/fisher-pri...iatla-projektor.html , małej się bardzo podoba :)
Kasiu Igorek jaki przystojniak :)
Ewo faktycznie malutka drobniutka, ale najważniejsze że zdrowa, może już taka jej uroda :) i jak reaguje na ten wspomagacz kaloryczny?
Magda moja Hania ma bardzo podobne wymiary :) nie masz problemów teraz z ubrankami? Bo u mnie na 62 za małe, a 68 za duże :(
Sarenko dobrze że z bioderkami Natalki wszystko dobrze :) Natalka też kruszynka :) ale bardzo ładnie przybiera na wadze :)
Andzia moja mała miała takie noce, że i 6-7h nie jadła i nic z tym nie robiłam, ale znów się jej poprzestawiało i je co trzy godziny :) chyba pisałaś, że zaczęłaś karmić już tylko mm więc myślę, że takie dłuższe przerwy to nic dziwnego, jednak mm dłużej zalega w brzuszku i może na dłużej mu starcza? Ale może dziewczyny, które też dają mm coś podpowiedzą więcej :)

Widzę, że co pediatra to inna opinia, nasza pediatra uważa, że dopóki mała dobrze przybiera to nie wprowadzamy nowości, ja mam plan zacząć wprowadzać warzywka dopiero pod koniec piątego miesiąca, a na razie tylko pierś :) choć już mnie ciekawi, jaka będzie reakcja małej na inne smaki :)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #880749 przez Magda28
Witam z rańca :laugh:

Edi my zakładamy 68 i jakoś dobre są :) Ja myślę,że te rozmiarówki to pokręcone są.np mam bluzę polarową na 6 miesięcy ,a małej zakładam ją już od miesiąca...

Andzia u nas tez tak jest ze mała jadłaby co 5h ale ja staram się jej dawać co 4h.W nocy co 5-6h

Sarenka naprawdę głodomorek z twojej dziewuszki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880758 przez andzia90
no własnie przerwy ma w dzień takie długie dlatego nie wiem czy to dobrze czy źle. W nocy budzi się tylko 2 razy jak na razie ale dawałam mu pierś ale niestety już mleka chyba tam nie mam :( wiec muszę zacząć dawać mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880765 przez Magda28
Andzia pocieszę Cię bo ja też już niem pokarmu ,znaczy z jednej piersi karmię ale tak 2 razy dziennie :dry: a tak to mm daje...a w prawej piersi to chyba z dwa tyg już nie mam pokarmu.Ratowałam się herbatką laktacyjną ale nic nie dało :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880773 przez Asia09
Czesc wszystkim:-)

Andzia - dosc długie macie te przerwy, ale jak Macius dobrze przybiera to moze jest ok. Mnie lekarka tez zalecila przerwy co 3 godziny ale to ze wzgledu na niska wage Olki. No i mamy wprowadzac dodatkowe pokarmy. Zobaczymy jaki bedzie efekt - za dwa tygodnie idziemy do kontroli.

A przy okazji my nadal mamy ciuszki na 56 i kilka na 62.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880797 przez wola82
Andzia mi tez doktorka mowila ze jak dziecko dobrze przybiera to zeby sie nie martwic dluzszymi przerwami. Ja Lenke karmie tak co 2-3 godz, albo jak sie domaga, ale na cycu to inaczej wyglada jak na mm.
U nas tez juz rozmiar 62-68 :)
U nas odpokac mleka mam duzo i oby tak jeszcze troche pozostalo, a z dawaniem stalego jedzonka to chyba tez zaczne tak za okolo 4 tyg, jak doktorka zaleci, bo Lena jednak dobrze sobie wazy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl