BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

9 lata 11 miesiąc temu #879800 przez kasiek21
ja klade miedzy 19.30 a 21. a budzi sie w nocy raz ok 3,4 czasem tylko o 5 :) i zjada 100 ml. ;/
Podziękowania: myszka76

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879814 przez tweety1992
Andzia90 u mnie mała nie wstaje w nocy ... jedynie co o 22 na śpie daje jej mleko żeby pospała zjada 90 ml

zubi ja małą o 20 kładę ale niekiedy i o 19 potrafi mi zasnąć juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879848 przez Sarenka
Hej dziewczyny. Poczytalam Was-nie bylo mnie wczoraj,bo bylismy na weselu. Oczywiscie Mala juz na druhim weselu byla najmlodszym gosciem i zrobila furore. :) bylo super. Oczywiscie zaraz po pierwszyn tancu sprzedalismy Ja mojemu bratu i podobno byla grzeczna. Wlasnie Ja odebralam,przywiozlam do domu i spi...
Andzia moja Mala w ogole w nocy sie nie budzi,wiec i nie dostaje wtedy butli. Na ogol ostaatnie karmienie ma ok polnocy i potem budzi sie o 9.
Postaram sie wrzucic Wam jakies foto z wesela :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879849 przez Magda28
Hej Mamuśki :lol:

Sarenka super że weselicho się udało,koniecznie dawaj foty :P

Andzia u mnie mała budzi się ostatnio tylko raz o 2.30 wypija 120 czasem 140ml i spi do 8.00 :lol: także super a kładę ją o 20.30 czasem o 21.00 zasnie.

Issska,Deta do schrupania te wasze dzieciaczki i jakie już duże,szok :)

A to My :lol:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879852 przez wola82
Czesc dziewczyny.
Zagladam do was ale jakos nie moge sie zebrac na pisanie. A jak wczorsj napisalam posty to wyrzucilo mnie ze strony :angry:
Pozniej napisze wiecej i wstawie zdjecia ze Chrzcin.
Dzisiaj jest u nas dzien matki i tesciowa na obiad przyjezdza :dry:
Mam nadzieje ze mnie znoeu nie wyrzuci jak klikne dalej :P pozdrawiam mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879858 przez andzia90
Dzięki dziewczyny za odpowiedz. Pytam dlatego bo u mnie mały dziś obudził się o 3 zjadł 100 ml później obudził się o 6 zjadł chyba 90 i kolejna pobudka o 7.30 i już nie spał ;/ a tak bym chciała żeby ładnie przesypiał mi noce a zwłaszcza ranki. Od 8 to my już nie śpimy niestety, kolo 10 zdrzemną się aż 40 minut :P

Dziś przychodzi do mnie w odwiedziny ojciec ze swoja baba heh ciekawe jak to będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879871 przez Ewo84
Witam!
My dzisiaj mamy dzień marudy, nie chcemy jeść, nie chcemy spać:( Dużo zabawy i płaczu jak jest zmęczona. W kościele na rękach 40 min oglądała ludzi:) ciekawska taka.
Jak się patrze na te wasze pociechy to aż zazdroszczę, jest co wziąć na ręce, okrągłe buźki, a ta moja to piórko:(
My chrzciny mamy zaplanowane na 21 czerwca, chrzestni już są, ksiądz wstępnie poinformowany. Teraz szukanie kreacji dla młodej:)- najmilsza część całego zamieszania.
Mam pytanko do mam karmiących sztucznie, ile ml w ciągu doby jedzą wasze pociechy? Mi lekarz powiedział że w 3 mies powinna jeść min 650ml.
Miłego popołudnia życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879884 przez Ewo84
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879887 przez wola82
Sliczne te wasze dzieciaczki :kiss:
Mi Lena zasypia wieczorem okolo 20:30, ale nie wiem jak to dzisiaj bedzie bo spi juz jakies 2 godz teraz, a w ciagu dnia robi 4 drzemki po pol godz, a na noc jak zasnie to spi tak do 6 rano.
My chrzest mielismy tydzien temu, Lenka zachowywala sie bardzo grzecznie.
A w piatek bylismy na szczepuieniu i Lena wyzy 6500 i 61 cm, szczepienie zniosla dosc dobrze zaplakala tylko jak jej igle dotork wyciagnela.
Mysle ze nadrobie czytanie co tam u was i ze juz nie bede miec zadnych problemow z ta strona.
Moja krolewna :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879892 przez tweety1992
Wola Ewo śliczne panienki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879898 przez Ewo84
Wola82 Super minka, dziubek słodki i ta opaseczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879915 przez Aneteczka
Klade Maksa spac kolo 20. Spi tak do godziny 2 i potem budzi sie juz kolo 6. Bawi sie w lozeczku, tak ze kolo 7-7:30 wstajemy. W ciagu dnia ma 3 drzemki. Jedna dluzsza 2-3h i dwie krotsze kolo godzinki czasem krocej.

Na rozkladzie zywieniowym wychodzi ze powinien zjadac 900ml na dobe. Od kilku dni zjada ok 750. Tak to ponad 600. Mam nadzieje, ze kiedys dobiejmy do normy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880026 przez Edi28
Dzień Dobry Kobietki :)
czytam na bieżąco, ale nie mam kiedy napisać :( a jak już nalazłam chwilę to ciągle coś z tym forum było nie tak :angry: Hania jest ostatnio tak marudna, że nawet na 5 minut nie mogę jej zostawić samej, nawet jak leży na macie to muszę siedzieć obok bo inaczej jest wrzask, najchętniej by z rąk nie schodziła :( i praktycznie wcale nie sypia w dzień są dni że śpi 20 minut :( i niestety w nocy też nie lepiej :( po prostu masakra jakaś... żeby coś zrobić w domu muszę się naprawdę nagimnastykować, a jeszcze poprztykałam się z mężem w weekend i humor mam do niczego... i jeszcze jak na złość dostałam okresu :( a ja myślałam, że dopóki karmię piersią będę miała spokój... dobra posmęciłam wam, postaram się już nie :)

Obejrzałam zdjęcia dzieciaczków :) takie małe cuda :) wszystkie śliczne :)

Zubi ja staram się małą odzwyczaić od owijanie, ale jest masakra owinięta śpi 6 godzin, ale potem już ma problemy z zaśnięciem, nie ważne, czy jest owinięta czy nie , nie owinięta wybudza się co godzinę :( tak było dzisiejszej nocy :( Ja kładę małą o 20 i raczej nigdy później, ze spaniem w dzień jest różnie czasami ma dwie drzemki, czasami śpi 20 minut :( nawet na spacerach potrafi nie spać :(

Taaa chciałam jeszcze dużo rzeczy napisać, ale Królewna wzywa :D może później się uda :) miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880073 przez Asia09
Witam wszystkie mamusie,

My wlasnie zaliczyliśmy szczepienie - trzy wkłucia- masakra...płaczu było co nie miara. Mam nadzieje ze nie bedzie żadnej niemiłej reakcji poszczepiennej. Na razie spi już przeszło 2 godziny.

Co do wagi jestesmy na najniższej na siatce centylowej - dzis na waga nawet 4,500 nie pokazała- i mamy pilnowac przerw w jedzeniu nie wiekszych niz 3 godziny. Dodatkowo na wage i na lepsze kupki ( nadal robi co kilka dni a wg tej pediatry max co 2 dni powinna robic - ile lekarzy tyle opinii..) mam jej juz podawac najpierw jabłko a potem marchew. Oczywiscie odrobinke ale dawac. Podobno szkola ktora mowi ze przy piersi do 6 miesiaca nic innego dziecko nie je odchodzi do lamusa.Aha i gluten mam wprowadzac! Przy Zosi w 6-7 m-cu byly zalecenia, absolutnie nie wczesniej. I bądz tu mądry...

Dziewczyny - prześliczne bobasy! Takie juz duze.

Wola- jak tam dałas rade z chrzcinami w domu?

Andzia - jak odwiedziny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #880093 przez anjaa18
Witajcie :)
Magda super wyglądacie!!
Ewo ale lalunia!
Aneteczka Maksiu jest przesłodki:)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl