BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #743194 przez Porto1987
Witajcie Kochane :)

Darmag, powiem Ci, że ja też wczoraj wieczorem nie najlepiej się czułam. I jak opierałam głowę i zamykałam oczy, to też mi się kręciło w głowie. Ale wypoczęłam trochę i już dziś czuję się lepiej. Chociaż pogoda dziś nie nastraja :dry: A co do ciśnienia, to mi mąż regularnie podnosi :P więc ja mam sposoby naturalne :D

A jak reszta z Was dziewczynki się dziś miewa? Kurcze powiem Wam, że nas strasznie mało jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743204 przez darmag21
Bardzo bardzo malo, pisze moze z 4 dziewczyny, a tu lada chwila kwietniowki zaraz beda przodowaly, chyba ich jest wiecej.

U mnie maz juz pojechal do Szczecina i na kurs teraz do Wroclawia jedzie wiec wroci gdzies za 2-3 tyg, wiec moze to cisnienie mi spadlo dlatego ze teraz jestem sama, cisza , spokoj i nie ma kto go podnosic, hehe....

Za oknem juz mgla, przeraz mnie ta zima. Juz mogla by zblizac sie wisna prawda, tak mniej wiecej marzec, hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743211 przez Porto1987
hehe ja się marca boję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743215 przez domi2907
Darmag tak jutro prenatalne. Mieszanka uczuc, z jednej strony chce malucha zobaczyc z drugiej niepokoje sie czy wszystko ok.

Prawda ze nas malutko..

Pozdrowionka dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743218 przez darmag21
Ja tez sie boje, ale przezyjemy to heh... mam nadzieje ze w marcu juz bedzie wiosennie a nie tak jak w tamtym roku, koniec marca a sniegu po kolana, mozna bylo jajka wielkanocne lepic ze sniegu, a jak w ogole teraz sw beda przypadac ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743223 przez darmag21
Juz spr, 20kwietniabeda sw wielkanocne,wiec nasze maluszki juz beda na swiecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743242 przez Porto1987
No ja jak zobaczyłam termin jaki mi wypada, to od razu sprawdziłam, czy nie w święta wypada :P ale uff czyli tylko Święta Bożego Narodzenia będą z brzuszkiem :) ale pewnie będzie w fajnym rozmiarze :) i jeszcze może uda się jakiegoś Sylwestra zaliczyć :P

Domi nie stresuj się, bo maluszek się też zestresuje i nie będzie się chciał ładnie pokazać :)

Ja mam usg za tydzień w środę :) już nie mogę się doczekać, żeby brzdąca podejrzeć :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743270 przez faza56
darmag ja też mam niskie ciśnienie 90/60. Lekarz kazał mi pić dużo wody, łykać magnez, jeść regularnie co 3-4 godziny, często jeść zupy, nie przesadzać z solą. Nic więcej w naszym przypadku nie da się zrobić :/ Mi magnez bardzo pomógł.

Domi nie stresuj się badaniem bo na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku, a dzidzia pewnie zdrowa jak rybka :)

Oj dziewczyny mało nas marcówek bo jesteśmy wyjątkowe :P a marzec to najlepszy miesiąc na rodzenie dzieci :P

Na Boże Narodzenie pewnie będziemy już pokaźnych rozmiarów, a Sylwester w tym roku to chyba przed tv lub gdzieś niedaleko do znajomych. Jakoś ciąża na mnie wpływa usypiająco, o 9 już śpię i przesypiam całą noc :P Chociaż pewnie niedługo to się zmieni i nasze fasolki będą dawały o sobie znać swoimi ruchami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743276 przez Loca
Witam :)
Postanowilam zasilic grono marcowek :) z tego co zauwazylam bede najmlodsza mama w tym gronie, ale mysle ze 25 lat to nie jest znowu za wczesnie na maciezynstwo :laugh:
Dzisiaj rozpoczelam 13 tydzien ciazy i wciaz jestem w lekkim szoku, ale zaczynam oswajac sie z mysla ze w marcu do mnie i meza dolaczy maluszek, ktorego mysle ze pokochamy ponad wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743293 przez darmag21
Loca jak super ze dolaczylas, bo nas marcowek cos malo no i gratulacje.

25 lat, to super wiek, ja pierwsze dziecko mialam w wieku 22 lat :) wiec mam juz 7latka :)

Jak sie czujesz ? jesli chcesz napisz nam cos o sobie.

Faza- jakies chodzilam spac bardzo pozno, teraz 21-30, wykapana juz wlozku jak grzeczna dziewczyna wylanczam tv i ide spac... spijmy poki mozemy bo jeszcze pare miesiecy i bedziemy lapac kazda minute by oko zmrozyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743297 przez domi2907
Witaj Loca. Milo nam ze bedziesz z nami. Jak samopoczucie i objawy?

Nie stresuje sie dziewczyny, tylko poprostu chcialabym miec juz za soba to badanie.
Jutro wam napisze co tam u nas.

Ja tylko jestem smutna ze na boze narodzenie nie wroce do polski :( co roku przylatywalam a w tym lekarka mi juz nie pozwoli. Jakos nie lubie swiat tutaj. Nie ma tych samych tradycji. Polska jest lepsa:) a jak sobie pomysle ze maluch na wielkanoc juz bedzie to mi sie cieplo na sercu robi. Juz sie nie moge doczekac. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743299 przez darmag21
domi a jak to sie stalo ze ty jestes w Portugali? twoj maz jest Portugalczykiem czy razem wyjechaliscie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743306 przez faza56
Witaj Loca fajnie, że jesteś z Nami :) jak się czujesz? Wszystko w porządku u Ciebie?

Właśnie domi jak to się stało, że jesteś w Portugalii? Z Twoich postów można wyczytać, że bardzo tęsknisz za Polską, a jeszcze bardziej za rodzina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743307 przez domi2907
Maz jest portugalczykiem. Poznalam go jak mialam 19 lat i wyjechalam na erasmusa na 2 roku studiow. Potem wrocilam do pl ale jakos przetrwalo to nasze zauroczenie i po zakoncaeniu studiow licencjackich postanowilam wykorzystac propozycje uniwerku w portugalii i zrobic tu magisterke a przy okazji zobaczyc co bedzie z Pedrem. No i magisterke skonczylam, z Pedrem zdecydowalismy sie razem zamieszkac, w miedzy czasi dostalam prace w szkole i tak juz zostalo. W zeszlym roku sie zelegalizowalismy a w tym czekamy na maluszka. Ciekawe w kogo sie wda bo my jak woda i ogien jestemy. Ja blondynka on brunet, ja blada on ciemny, ja niebieskie oczy on czarne...takze nie ma podobienstw - od razu bedzie podobne do jednego badz drugiego. :):)

Lubie tu byc, tylko tesknie za rodzina w szeczegolnosci teraz. Mama obiecala ze przyjedzie w styczniu i z nami zostanie do czerwca, potem mam nadzieje pojechac do pl na 2 miesiace. A potem powrot do pracy...moze namowie mame zeby sie tu na sta,e przeprowadzila. Jak nie to jeszcze mamy tesciow. Ehh, zobaczymy. Jakos sie pouklada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743311 przez domi2907
Faza, jasne ze tesknie...chcialabym miec ciastko i zjesc ciastko. Byc z mezem ktorego uwielbiam i dogadujemy sie swietnie i jednoczesnie byc blisko rodzinki polskiej ktora jest bardzo mala. Staram sie manewrowac miedzy nimi. Typu przylatuje do pl na swieta i w lecie a mama na wiosne i na wakacje.

Czasem jest ciezko, bo mimo tego ze sie juz przyzwyczailam do bycia tutaj to i tak brakuje mi wielu rzeczy..polskiego jedzenia, tradycji, ludzi, jeYka polskiego. Teraz zalozylam z kolega stowarzyszenie i bedziemy pracowac z polakami w portugalii ( erasmus, projekty, staze) to troche sobie moge po polsku pogadac no i ci ktorzy tu przylatuja drugi albo trzeci raz wiedza ze musza mi przywiezc sledzie i michalki :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl